♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
11. apr 2010

aj my budeme mat po dlhej dobe toto leto bez mora pre zmenu budeme dovolenkovat v porodnici 😀 ale o rok uz by sme chceli ist aj s malym na to sa hrozne tesim 😵

kamajka
11. apr 2010

baby ja som pri mori ešte ani nebola 😀 . čo pri mori, ani na dovolenke hehe.

už som zas iný kočiar vybrala, dobrá som, už sa mi drahý smeje, že nakoniec vyberiem sánky 🙂 😅

bihan
11. apr 2010

My ideme na dovču o mesiac 🙂

peta131
11. apr 2010

kami a aky si vybrala? 😀

michaela80
11. apr 2010

bihan nerob chutky... ale ja by som sa uz bala po tom co som mala s Robinom...istejsie sa citim tak ako som teraz 300 m od nemocnice ako byvame... 😀 😀 😀 😀 😀
kamajka aky?

peta131
11. apr 2010

joj bihan tisko zavidim 😵

michaela80
11. apr 2010

a to lucy ide v utorok do Dubaja...

denisocka
11. apr 2010

Tak aj my budeme tradicne bez mora,mame tu more ciganov.-

inac hrozne ma boli od piatku hlava,odkedy beriem magnezium

bihan
11. apr 2010

My sme 3 roky poriadne nikde neboli, resp. dovolenkovali sme u našich alebo v blízkom okolí.. teraz sme si povedali, že chceme poslednú dovču zase na pár dlhých mesiacov 😅 😀 MM povedal, že si zaslúžime 😀

kamajka
11. apr 2010

navodila ma tea s tým steggi lux air, ja keď to vidím že to všetci tu majú rovnaé typy alebo podobné tak mi je že 🙄 🙄 🙄 , a k tomu steggimu sa dá aj športová časť dokúpiť, za cca 40eur, inak stojí okolo 180 bez tej športovej časti, klasika hojdací, 4 nafukovacie kolesá, čítala som recenzie vraj maminy sú veľmi spoko, len že trošku je nemotorný do auta, ale my auto nemáme takže neva 🙂 , pridávam foto myslím že je vhodný aj pre dievčatko aj pre chlapca.
Ja som vždy chcela veľmi klasiku, len sa mi nechcelo hľadať ale našla som vďaka tei 🙂

kamajka
11. apr 2010

ešte pridávam iné farebné varianty tak poraďte ktorá varianta je naj 😉 díky

kamajka
11. apr 2010

deni že by to bolo z toho magnézia?

denisocka
11. apr 2010

No asi z magnezka,lezania,tlak 110/60 ..

peta131
11. apr 2010

kami mne sa paci ten zeleny 😵 a hod aj fotku ako vyzera so sportovou castou som zvedava 😉 inak je velmi pekny 🙂

kamajka
11. apr 2010

a kavu keby si skusila?

zuzana76
11. apr 2010

ahojte

kamajka, ja som bola so Steggi spokojna, len je pre mna dost tazky 15 kg a ja som si ho musela aj sama vytiehnut do vchodu, co je niekolko schodov, ked bol Patrik mimino, tak do 5kg - teda nejake prve tri mesiace, tak sa to este dalo, ale ked bol starsi, tak uz som nevladala. Tak v polroku sme presli do sportoveho Jane, ale Steggi je dobry, ak nemate pri dome vela schodov a ty si silna, tak odporucam.

zuzana76
11. apr 2010

aj mne sa paci ten zeleny, alebo potom tie cierno-biele gulickovane

kamajka
11. apr 2010

aj mne sa páči ten zelený ale u nás sa tá zelená rozmohla ukrutne, takže zelený padá 😀
narychlo som to origi nenasla ale tato nejak len to sa dá všeto posklápať, ja som ho už naživo videla on je šikovný.
A ako sa poznám malé v tom bude tak do roka a potom budem kupovať buginu 😀, pri synovi som mala 4 kočíky 😅 😀 😀 😀

kamajka
11. apr 2010

jaj a nepridala som foto...

kamajka
11. apr 2010

a zasa, kde mám rozum?

kamajka
11. apr 2010

zuzka my bývame v paneláku, no len a sa výťah pokazí tak neviem, bývame na osmičke...
a silná som na mojich 45g som ao rambo, prvý kočík s chlapcom som mala takú obludu že až a bývali sme na štvorke bez výťahu....och som si vytrpela ☹ ale za to nabrala kondičku po pôrode 🙂

zuzana76
11. apr 2010

kamajka, tak neviem, ja som mala 50 kg a kocik mi bol tazky, mame len maly vytah, ja som preto maleho davala najcastejsie spavat len na balkon, lebo som nevladala s kocikom vyjst, ale inak sa mi dizajnovo paci, aj velkost je dobra

denisocka
11. apr 2010

Ja neviem co na tych 15kg hebedoch vidite ? Ved s tym je ukrutna manipulacia. Jedine,co je tam pozit.je nizka cena,ale vzhladom k ovladaniu a vahe kocika by som tak kocar nechcela ani zadara.to radsej kvalitny od ruky,ja sa nehambim ze mam z bazaru 3kombi jane nomad, prechadzky s nim zvladne decko aj stara baba. Sneh,teren,vsetko pohoda

denisocka
11. apr 2010

Ale tak proti vkusu ziaden disputat

kamajka
11. apr 2010

neviem deni, proste sa mi páči 🙂
s cenou to veľmi nesúvisí najprv som chcela cortinu silou-mocou potom takko jumper, potom ozon, atlantic, enzo (ten dokonca majú teraz action autosedačka zdarma), mne sa máloktorý moderný kočík páči, jasné sú ľahké a manipulácia super, len tie konštrukčné tvary niektoré to nie je pre mňa proste 🙂

zuzana76
11. apr 2010

aj ja mam Jane Nomad, ale nemame hlboku vanicku nan, tu musime dokupit

Som s nim spokojna, ale tak aj Steggi bol fajn, no len na take malinke babo a na balkon uplne super na pohojdanie, maly mi tam pekne zaspal a spal 2-3 hodky na balkone a ja som si bud oddychla, alebo upratovala

denisocka
11. apr 2010

Tie stegi tu jazdia,ale ked vidim tie polske hoveda-asi takko ci jak,tak mi je luto maminiek,bo s tym sa neda pohodovo jazdit

denisocka
11. apr 2010

Joj ta na balkon hej,aj ja daco hojdace zozenem,ale nie na ulicu.xi

kamajka
11. apr 2010

😅

bihan
11. apr 2010

Nedokážem si predstaviť voziť dieťa v kočíku bez otočných koliesok.. dokonca som skúšala kamoškinu Mutsy štvorkolku a nadávala som celkom slušne aj tých pár metrov, lebo sa to hrozne ťažko ovládalo, oproti mojej trojkolke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre