♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
20. apr 2010

čítala som že optimálne zobrazenie je medzi 20 a 30 tt aspoň čo u nás robia.. tak hádam je to ozaj tak 🙂

rubinka
20. apr 2010

Kamajka neboj sa žiadne ufo nebude 😀 tak okolo 20.tt už je také bábätkovské. A ktovie kedy dostaneš termín ked si teraz zavoláš tak nečakaj že ťa vezmú ešte tento týždeň, o tom silne pochybujem lebo napríklad u nás sa treba objednávať mesiac dopredu.

kamajka
20. apr 2010

no tak to vám závidím tie dievčatá 🙂 moja je čistá opica........ako jej otec 😝 😅

kamajka
20. apr 2010

Rubinka budem volať tak dám vedieť že na kedy to vyjde 🙂

carmenn323
20. apr 2010

kamajka no lakaju ma tie saticky a boticky to by som mala taku zivu babiku 🙂

carmenn323
20. apr 2010

mm hovori,ze ak to bude dievca a po mne tak,ze skrachujeme 😀

kamajka
20. apr 2010

aha 🙂 , ale ta ja ked som prvé čakala tiež som chcela dievčatko 😀

abbey1
20. apr 2010

Neboj aj môj prežíva naše plné skrine a stále ho ťaháme kade tade po výletoch,ale nevymenil by nás.Teda dúfam!!!A tie baby sa dajú fakt úžasne obliekať.Ale pozor ja už niekoľko rokov sama nevyberám oblečko pre dcéru.to je len jej parketa.A napríklad sa vôbec namaľujem a moje dieťa má výbavu ako maskérka.I ke)d sa jasne že nemôže na von malovať.Tak to testuje aspoň doma Zato voňavky...

abbey1
20. apr 2010

Lúčim sa idem po poklad do školy a potom o chvíľu oslavovať.Držte mi päste nech to v zdravý prežijem.

nikitka231
20. apr 2010

carmen ja som sa dlho aspon tak tyzden dva spamatavala z toho ze to bude chlapec a nie vytuzena dcera..aj vestica mi vravela ze kocka to bude aj podla cinskeho mi vychadzala a nakoniec toto ..tak som si dala urobit zaber z 3d sona medzi nozky..a bol tam pimpas:D

kamajka
20. apr 2010

no som objednaná baby na 20.mája 😀
že dalo by sa aj skôr, ale že po 25 týždni sú krajšie zábery, tak už reu vydržím 🙂 🙂 🙂

niki mne vychádzalo podľa toho čínskeho dievčatko, tak aj bolo, pri chlapcovi mi tiež vychádzalo dievčatko,
ja som s tým aj stotožnená bola, lebo muž chcel chlapca tak reku iste to bude ako naschvál dievča,
ale je to chlapčisko 🙂

a teraz ešte mesiac a som zvedavá čo tam bude mať medzi paprčkami 😀
podľa čínskeho vychádza dievčatko 🙂

marija
20. apr 2010

Kamajka tak vidis, nakoniec to ufonik urcite nebude 😉 ja koncim 25tt a zajtra idem na 3D tak aspon uvidis ake foto to budu.

Inak ten cinsky horoskop, vraj si treba preratat aj svoj skutocny vek podla cinskeho kalendara, niekde bola na to aj tabulka, lebo ked som mala 24, tak vlastne podla cinskeho kalendara to zodpovedalo 25 rokom... ale aj tak mi to nevyslo 😝 a ala mala byt chalan a teraz to ma byt baba.

snehulienka24
20. apr 2010

ahojte hviezdy 🙂

dnes je nadherny den...az na bolest hlavy a pichanie pri vajecniku ci kde 😝

vecer mam poradnu, tak som zvedava ci mi bude robit sono...nemala som este to v 20tt u nej, ale bola som na morfo v BA u Holana, tak neviem ci nebude to pocitat.... nemusela by, rada by som sa pozrela na krpatu 😎

no podla cinskeho mi vychadzal chalos a mame babu, takze neviem...

evitkamalicka
20. apr 2010

mne dr. vravel, ze najlepsie zobrazenie je v 26tt a tak ma objednal presne ked budem 26tt+1 🙂

peta131
20. apr 2010

mne podla cinskeho vychadza chlapec a aj to chlapec bude 🙂 ale vobec takym to veciam neverim si myslim ze ten komu to vyjde to je cista nahoda 😉

A hlasim ze aj my mame negativnu cukrovku 😵 uz som stastna ze to mam za sebou lebo mne to na rozdiel od Evitky vobec nechutilo 😝 😝 😝 a najhorsie bolo na tom potom to 2 hodinove cakanie a sedenie na zadku 🙄 ale hlavne je ze je to ok 🙂

deni to palenie mozes mat z toho Rosalginu ja ho tiez nemozem a este aj nejake ine tieto vyplachy a cipky ono je v tom nejaka latka ale nespomeniem si aka a na tu som alergicka mam to napisane u gyndosa aj na karte aby mi take nedaval tak mozno je to aj tvoj pripad...a ono ked je infekcia v posve tak to potom lubi sadnut aj na mechur ja tiez vacsne ked mam kvasinky tak dostanem aj zapal mechura lebo mi to tam ta infekcia prejde 😝

evitkamalicka
20. apr 2010

peta tak super, ze vsetko ok

peta131
20. apr 2010

ja som bola na 3D v 22tt a uz maleho bolo krasne vidiet uz bol taky pekny babatkovsky ziadny Ufonik 🙂 ale kedze nechcel ukazat tvaricku tak mi doki v ramci ceny spravi znova 3D na poradni a to budem v 27tt 😉 a moj doktor robi aj take 3D ze vsetko skontroluje pozrie poukazuje da fotku a zaplati sa len 10eur ale je to bez DVD-cka, ale mam stastie ze maly sa nechcel ukazat tak to budem mat zadarmo a aspon ho zase uvidim stuplika maleho ze ako narastol 😵

peta131
20. apr 2010

evit nastastie sme obidve dnes dobre pochodili 🙂

tea333
20. apr 2010

ahoj baby, nic nestiham, prisli nam stokke veci z UK, mozte kuknut v mojom albume 🙂

rubinka
20. apr 2010

Ahoj Tea, pozrela som tvoj album a máš fakt nádhernú výbavičku 😵

Petka gratulujem k super výsledkom z cukru 🙂

tea333
20. apr 2010

dik rubi, dnes prisli tie stokke veci tak oslintavam 🙂

didulka85
20. apr 2010

Tak a som doma... 3D mi robila taka mila pani skoro hodinu. Sara sa stale hybala, mrvila, kopala... Nechcela ukazat tvaricku. Tak sme ju museli postrcit. Bol to naozaj krasny zazitok.

rubinka
20. apr 2010

Jéj Didulka, maličká je nádherná a tá tvarička 😵

evitkamalicka
20. apr 2010

Didulka krasa, mala modelka 😵

didulka85
20. apr 2010

Dakujem, velmi sa tesim.
Mala ma presne kilo. A zevraj sme o dva tyzdne viac, takze sa narodi skor.

tretulka
20. apr 2010

ahojte...didulka, krasne zabery, mala je nadherna 😵
ste ma normalne navnadili na to 3D....s malym som bola, teraz som nejaka nerozhodna, ale cim viac VAs citam, tym viac ma to laka 🙂 , spon by sme konecne vedeli, co budeme mat 😉
ja idem do poradne na buduci stvrtok, tak uvidim, ci uz spomenu GTT, uz teraz sa mi usta lepia, ked si na to spomeniem 😀
moji chlapi sa isli von bicyklovat, tatinko ma vychadzku tak robi dozor nad nasi sarkanom, ktory lieta na novom biku ako besny, ja len cakam, kedy bude prvy uraz, ach jaj 🙂
mala by som sa ucit....a nechce sa miiii....hruza

marija
20. apr 2010

Didulka kraaaaaaaaaaaaaasa, uz nech je zajtra a ja mam take iste krasne fotecky 😉

kamajka
20. apr 2010

my sme boli vonku trošku a došiel mi ten daňový bonus, tak som šla hneď kočiar objednávať 😀

didulka je nádhernááá 🙂

evitkamalicka
20. apr 2010

aj nam dosli dane, tak ideme v sobotu minat do Nitry a na vystavu

evitkamalicka
20. apr 2010

a po roku a pol ideme len vo dvojici, maleho nechavame babke, tak sa velmi tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre