♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
5. dec 2009

A prajem všetkým krásneho mikuláša!!!!! 🙂 😵 😵

bihan
5. dec 2009

Petra, ja odkedy som kúpila vankúš na dojčenie (v nejakom treťom mesiaci pri malej), tak s ním spávam vkuse 😀 najlepšia tehotenská investícia. Vtedy mi švihlo, kúpila som si Red Castle asi za 70€ ale fakt neľutujem ani jedno euro zaň 😉

evitkamalicka
5. dec 2009

ja si tiez planujem kupit ten vankusik

peta131
5. dec 2009

ja tiez na ten vankus pocujem len same chvaly tak snad bude dobry 😉
aspon som si spravila radost pod stromcek 😀

bihan
5. dec 2009

My máme s MM zajtra tretie výročie, tak Mikuláša slávime 2x 😎
Evitka, odporúčam s odnímateľným vonkajším poťahom (budeš často prať 😉) a nie úplne tvrdý, nech je dostatočne polohovateľný.

Na zápchu poznám len klasické rady - viac vlákniny, ovocia (vit C), pitia. Pri Sáre ma tiež trápila (až do pôrodu 🙄 ) a teraz našťastie nič.

michaela80
5. dec 2009

ja ties spinkam s tym vankusom, lebo som zvyknuta spat na bruchu s pokrcenou jednou nohoua ten vankus supnem pod nu a maju aj tie moje balony priestor a aj brusko... 😀

peta131
5. dec 2009

Ja som zase zvyknuta spat spaplonom schuchvanym medzi nohami a takto tam strcim tu podusku a bude 😀

ja som si tiez objednala s odmnimatelnym vonkajsim potahom len som mala dilemu ze aku farbu objednat, boli take zlte (ale tam bolo ze vypredane), ruzove a modre tak som radsej objednala modry aby som potom nahodou chlapceka nekojila na ruzovom 😀

bihan tak blahozelam k vyrociu 🙂 no dufam ze mna zapcha nebude trapit az do porodu 😝

lenadka
6. dec 2009

ahojte, pozeram za ake probelmy s vnadami verzus mliekarne 😀 😀 😀 ono je to pekne ze rastu, len skoda ze mm s toho nic nema, lebo tak bolia ze chytit si nemoze 😀 😝 😀 ja chodim tiez s rozopnutym gombikom 😅 ale aj v knizkach pisu ze v 2 tehu je to skor vidiet a viac priberiem-no tak to sa mam na co tesit, pri prvom som pribrala 16 kg a teraz uz 3 😅 😅 😅 🙄

bihan
6. dec 2009

Lendadka, nestraš (inak dobre si ťa pamätám z kliešového pôrodu?) s priberaním. Pri Sáre som pribrala 18kg, asi 4 v prvom trimestri a teraz som dokonca pol kila schudla a jesť mi chutí rovnako, takže ja sa nedám 😀

michaela80
6. dec 2009

no lenadka myslim ze pri tom druhom budeme to brusko skor " ukazovat" ...no ja sa chystam na nejake nakupy lebo fakt do Vianoc uz nebudem mat co nosit...a pri tom nemam skoro na nic chut... 😝

evitkamalicka
6. dec 2009

lenadka nestras ja som v prvom tehu pribrala velmi vela a neviem si predstavit ze by som mala este viac, ale teraz som zatial este nepribrala ani gram skor mam -0,5kg

rosienka
autor
6. dec 2009

caute baby, tak ja nebudem mat nic proti tomu, ked mi prsia trochu narastu, lebo 75A/B nie je bohvieco...ked uz neuveritelne bolia, nech aj rastu 🙂
inak spim furt ako medved, dnes do 11:30, vcera cele poobedie do 17:30, no hrôza, esteze nejdem 2 mesiace do roboty, lebo by som to tam nezvladla.
nohavice obliekam uz len tie siroke, co sa roztiahli a jeansy su mi moc tvrde a tesne...inak sa citim velmi dobre, nech to takto pokracuje

ikon
6. dec 2009

čaute,

no ja som tiež zatiaľ na váhu nepribrala, ale tiež rozopínam opasok , keď sedím, čupím...zatiaľ žiadne príznaky, až mám z toho čudný pocit 😕

evitkamalicka
6. dec 2009

ja prave naopak mam pocit v kazdych nohaviciach dokonca aj na teplakoch ze mam volnejsi pas

marija
6. dec 2009

Ahojte kocky. Vidim, ze rozoberate nohavice 😀 tak ja absolutne nepocitujem zatial ziaden rozdiel, vaha ta ista, velkost nohavic a podprsenky tiez ta ista... ale nasla som si diar kde osm si pisala kolko a kedy som pribrala pocas prveho tehu a prve kilo som pribrala v 22tt, takze ak to pojde rovnako este mam cas 😀 ale tesim sa na to, ze budem mat brusko cez leto, lebo minule tehu to bolo v zime a to takmer vobec nebolo vidno 🙄

marija
6. dec 2009

Lenadka fakt je to pri druhom tehu skor vidiet??? to by som sa aj potesila, som mala prve tehu depku, ze vsetky jauarovky 2008 na stretku boli bruskate a ja som tam vyzerala tak navyse 😀 😎

michaela80
6. dec 2009

marija ja som zase cele prve tehu prelezala a aj porodila v 30tt takze velke brusko som si neuzila...a ked som vysla s kociarom tak kazdy sa cudoval ze ci je bavim...
tak teraz sa tesim ze to brusko bude rast rychlejcie a ze to bude na leto ,ze ho pekne 😀 😀 😀 vystavovat na obdiv.... 😀 len aby vsetko islo tak ako ma...stale sa desim toho ze pojdem na ultrazvuk a ze srdiecko nebude....kedy by malo bit uz vlastne srdiecko 😅

marija
6. dec 2009

michaela a preco si porodila tak skoro? 😕 ale budem tam srdiecko nic neboj 😉 myslim ze niekedy okolo 8tt by malo byt vidno, ale sama neviem na sto percent 😨

bihan
6. dec 2009

Srdiečko začína byť na 21 deň od oplodnenia 😉

evitkamalicka
6. dec 2009

ja som pri Adamkovi mala srdiecko tusim 6tt+2 ak si dobre pamatam

bihan
6. dec 2009

biť 😅 a teraz som to pozrela, kedy som bola na UZV so Sárou a bolo to presne 30DPO a srdiečko už bilo jedna radosť.

bihan
6. dec 2009

Figu, som sa sekla, 28 DPO 🙂

michaela80
6. dec 2009

to bolo tehu uz od zaciatko take vseliake viac v nemocnici ako doma..a ked doma tak riadny kludovy rezim ...a 2x potrat hroziaci...ale maly je uplne v pohode...dlhsie som si uzila take male skvrniatko kedze ako 3- mesacny vazil 3,18 kg a ml 45 cm...

ja som dnes 5tt +1 alebo 21 DPO a presne o tyzden v nedelu rano idem na kontrolu a asi bude robit aj ultrazvuk... akosi mi nic nie je iba mam nafuknute brusko..tak sa mi to zda take nerealne ze som tehu...

michaela80
6. dec 2009

No tak o tyzden som 28 DPO....dufam ze bude bit ako o zivot....zajtra chcem este raz tesnut a nechat na pamiatku testik s peknymi kolajnickami. 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
6. dec 2009

ja som dnes 4tt+6 tak mam este cas

marija
7. dec 2009

Dobre ranko dievcata, nikto nikde? ;) ako sa dnes mate?

evitkamalicka
7. dec 2009

ahojky 🙂

evitkamalicka
7. dec 2009

my sme stihli uz aj prechadzku

marija
7. dec 2009

Evitka, vy ste ale sikovni ;) my sme sa len o pol 10 dostali z postele a teraz ranajkujeme 😵

evitkamalicka
7. dec 2009

tak prajeme dobru chut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre