♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rosienka
autor
22. mar 2010

uf, bude jej to trvat, to je iste, ale nenechajte sa tym ovplyvnit, hold, predstavovala si to inak a je sklamana, treba jej tiez nechat cas, lebo urcite ta ma napriek tomu rada...

jankaat.
22. mar 2010

ona ma ma rada. len ma svoju minulost svoje trapenia z minulosti a nechce aby som dopadla podobne ako ona. a casu uz mala podla mna dost. ju to neprejde asi nikdy.

rosienka
autor
22. mar 2010

no ved to, sama vie, co by ta mohlo cakat, svoje si urcite odzila... a teraz je zas nova situacia, uz si mozno mysli, ze "nebezpecenstvo" dietata zazehnane a odrazu pridu dve 😀 ...ale ked jej ukazete, ze to chcete obaja zvladat, tak jej neostane nic ine, len vam verit a pomôct...tak zatial dobru, musim uz do pelecha s tou mojou princeznou 😉

jankaat.
22. mar 2010

rosienka ja stale dufam ze to chce len cas ze potom bude lepsie. a dobru🙂

maculienka123
23. mar 2010

dobre ranko

jankaa,to vazne dvojicky,no tolko stastia,neboj to zvladnete ak sa naozaj lubite,vsetko prezijete.musite sa teraz podporovat.

k tej mojej svatbe,saty mam vybrate take svadobne,take korzetove a dolu siroke princeznovske s dlhou vleckou,no uzasne su,len ked podrastiem v brusku,tak nebudu,budeme musiet zvolit ine.svatba je 15 maja,sa tesim,ze budeme konecne kompletna rodinka,manzelia,musi to byt uzasne,uz sa neviem dockat.

som sa zobudila na brutalny hlad,asi po tych vracaniciach vcera,tak som zchrupla acidko s dvoma chlebmi s rajcinou.o deviatej jem zas ako sa poznam.no teraz mi je tak dobre,ziadne grganie,nevolnost,ja to nechapem,k veceru sa to stupnuje ale idem si to uzivat do takej piatej,preto aj skor vstanem a vecer idem skoro spat.

tak len dufam,ze dnes bude tak pekne ako vcera,planujem ist na vsetky okna,poriadne ich vyumyvat po roku,aj sa hanbim

😒

didulka85
23. mar 2010

Maculienka ja som mala svadbu pred mesiacom, mala som tiez korzet. Som myslela, ze v nom zahyniem. A to ma do neho velmi opatrne utiahli. Som bola najstastnejsia, ked tie saty po polnoci zo mna dali dali. Do maja budes dost velka... Ja som tyzden pred svadbou zistila, ze popolnocne saty nezapnem. Tak som si poplakala...

maculienka123
23. mar 2010

didiulka,kurnik no neviem ako to prezijem ja.ale ja to nemam take stiahnute,na bruchu volne a hore na prsiach stiahnute iba,oni mi to upravia a vyzera to dobre.potom v najhorsom pripade maju aj take od prs volne a tie su tiez krasne ale ja som vzdy tuzila po takych inych ale uvidim.ja popolnocne saty mat nebudem,my mame svadbu len do pol noci max.

bihan
23. mar 2010

Ja som sa tiež vydávala tehotná.. plánovane 🙂 (za chvíľku budeme oslavovať s MM 3. výročie) ale bola som len v štvrtom mesiaci..šaty som mala v zadu na sťahovanie a bolo mi v nich celý čas super 😵 Neboli ťažká, nemali dlhú vlečku...proste pohoda 😀

michaela80
23. mar 2010

macu ja som tiez mala korzetove saty a vydavala som sa iba v 16 tt a brusko este bolo uplne mini ale tiez mi ten korzet robil problemy a s takou radostou som ich po polnoci davala dole ze az....

michaela80
23. mar 2010

dnes mala konecne ustedrila par kopancov aj mm rano v posteli, i ked sa to neda nazvat kopancami ale skor nejake premety v brusku....tak sa to vkuse mrvi ze az...co to bude v takom 8-9 mesiaci....

bihan
23. mar 2010

Michaela, ja som snáď ani necítila nič slabé.. rovno také fajné kopance.. asi po 4 dňoch, čo som si už bola (konečne) istá, že je to mimi.. a občas keď musím v noci vstať, tak sa mi nedá zase zaspať, lebo kope ako o život 😵 Myslím, že teraz to viac vnímame, v deviatom mesiaci budeme na to viac zvyknuté a hlavne už to nebudú kopance, len mrvenie 😉

januliatko1985
23. mar 2010

dobre ranko 🙂
a ja by som si nasu svadbu zopakovala este raz tak bolo super aj saticky etse raz obliekla, take peeeekne boli.a som sa strasne bala , ze ake bude pocasie, presa len bol zaciatok maja a som sa modlila aby neprsalo.......nakoniec ked sme sli z domu tak bolo pod mrakom a dusno a ked sme vysli z kostola tak ani oblacika,, to bolo radosti 😅

januliatko1985
23. mar 2010

nase male tak isto zacalo nie najslabsimy pohybmi a teraz sa az lakam tak sa tam hadze, hlavne rano a vecer......len uz keby som vedela, co cakame, som taka nedockava 😠

michaela80
23. mar 2010

tak nasa hlavne v noci vystraja...a neda mi spat...dufam ze takto to nebude praktikovat aj po narodeni.. 😀 😀 😀
ja som sa vydavala 11.11. 2000 takze o slniecku som mohla akurat tak snivat...v kostole som tak zmrzla ze som ledva pero udrzala v ruke... 😠

michaela80
23. mar 2010

bihan ty si myslim pisala ze ta kope aj do vnutra...ja take pohyby necitim...a ked ma kopne do mocaku tak citim ze zrazu mi treba na WC ale ten kopancek necitim...mne ustedruje kopanceky len vonku do bruska....a brusko si pritom krasne vlni... 😀 😀 😀

bihan
23. mar 2010

My sme sa brali 14.4. a bolo nádherné počasie: slniečko svietilo, nebolo veľmi teplo, nikto sa nepotil ani nemrzol.

bihan
23. mar 2010

Miška, tak ja to už cítim úplne všade 😀 Teda tie kopance vnútri sú dosť nepríjemné.. mám pocit, že sa mi obracajú črevá, ale hodinu na to kope dolu pri šuške, potom zase úplne navrchu pri pupku a robí vlnky.. len vpredu nič 😀

didulka85
23. mar 2010

Moj manzel povedal, ze urobi vsetko preto, aby sa uz nikdy nemusel znova zenit. Celu nasu svadbu organizovali moji rodicia a svokrovci. Svadba je zabava pre vsetkych zucastnenych okrem zenicha a nevesty. A celu svadbu nam prsalo. ☹

denisocka
23. mar 2010

dobre ranko baby,dnes čakame maleho kamarata a kamošku,tak zas tu nebudem

michaela80
23. mar 2010

no ja som si sice svoju svadbu neuzila kedze ma pustili 3 dni pred sz nemocnice s prisnym kludovym rezimom a okrem prveho tanca a sladakov som nemohla tancovat, ale uz by som si to nechcela zopakovat...raz mi stacilo uplne....

bihan
23. mar 2010

Tak s tým rozhodne nesúhlasím.. MM by si svadbu v pohode zopakoval.. my sme to mali trošku jednoduchšie, lebo civilný sobáš sme už mali za sebou, takže sme už nemuseli nič oficiálne riešiť, len zorganizovať obrad, šaty, odvoz, jedlo a spol.. a bolo to nádherne uvolnené pre nás oboch, obrad som mu prekladala a keďže ma naša pani farárka pozná už roky, bolo to krásne osobné, mali sme tam len najbližších a skvele sme sa bavili úplne všetci. Na detailoch mi už potom nezáležalo a nebol vlastne dôvod na stres.

evitkamalicka
23. mar 2010

ahojky,

my sme sa brali 6.10.2007 a presne na prve vyrocie svadby sme si doniesli domov z porodnice Adamka 😵

petka55
23. mar 2010

ahojte augustovky 🙂 vsetkym tu prajem nech sa podari od svatieb az po porod uplne vsetko 🙂 my cakame uz druhe babo - 8.8.10 a zasa chlapceka 🙂 len nas cakaju este vysledky amniocentezy...tak drzte palce 😕

evitkamalicka
23. mar 2010

petka drzime 😉

denisocka
23. mar 2010

jaj Petka, termín pekný,pohlavie tiež - len aby si už mala po tých "procedurach" a nech je chlapček v poriadku 😉

maculienka123
23. mar 2010

tak ja som si povedala,zed vydrzim v tych tazkych aj s korzetom aj ked mna to netahalo vobec,bolo to pohodlne,lebo na brusku nestahovali,vydavam sa raz za zivot,musim byt pekna nevesta a uzit si to poriadne.

maculienka123
23. mar 2010

baby,ja uz tiez citim este sa spytam,mavam take pichanie v posve vnutri,co to je?ale tam tak skor hore v posve.

denisocka
23. mar 2010

macu, aj ja to mam, teda pichnutie akoby ihlicou zvnutra v krčku maternice,ak mysliš to...mala som to aj pri malom, nikto mi na to nič "nepredpísal" mam to aj teraz

a zahliadla som,že sa vydávaš,tak nech ti vyjde počasie a hlavne manželstvo 😉 a ked už tie šaty píšeš,tak ja by viac korzetove nevzala,nech som pekna akokolvek s nimi,myslím že bude lepšie byť pohodlna,ved pekna si 😉

kamajka
23. mar 2010

ahojte pekne ranko 🙂 co nove? 🙂

petka55
23. mar 2010

dakujeem.v piatok mame vysledky 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre