♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
11. mar 2010

Dobre ranko,

no hruuuza pocasie aj tu!!! 😠 snezo-prsi tu ci co?! dneska ideme poobede s malym na prvu hodinu anglictiny, tak som zvedava 😕 🙂

denisocka
11. mar 2010

baby,pozreli ste tie veci čo som objednala Tobimu?

Kompletik HaM - oteplene menžestraky,natelnik,čiapka
HaM 2x natelnik , 2x body dl.rukáv , tepláky
tepláky , čiapka a riflíky
2x body kr.rukáv a 2x polodupky a
zadara ešte pre kamošku ten dievčensky kompletík

za všetko chce LEN 11€ s poštou

evitkamalicka
11. mar 2010

deni dobra kupa

mne pridu buduci tyzden golfky pre maleho, lebo nechcem k nasim trepat sportak z kombinacie a taktiez ked budem v porodke chcem ho dat k nasim na tyzden-dva a doma kocik budem potrebovat

tretulka
11. mar 2010

ahojte, ako tak citam, tak ani vy nie ste nadsene z tohto pocasia tak ako ja...chcem jaaar, zelenu travicku...
denis, tak tomu sa povie vyhodny nakup, super 🙂

rubinka
11. mar 2010

Wow Deni tak to je skoro zadarmo, ked si vezmem že ja som dala za tri bodynka 8EUR 😕

groka
11. mar 2010

Ahojte babule,ja mam dnes nejake vybavovacky,ale vonku je nechutne,ale musim to absolvovat,no a idem aj na tehu nakupy dnes,po obede musim niekde byt,tak rozmyslam ze ci idem teraz na nakupy alebo pred obedom,nakolko mi je zle,neviem ci vydrzim v obchode,aj sa bojim aby som niekde nepadla,ale vezmem si vodu teda aspon,no a doklady budem mat u seba

inak dnes uz 2 krat prehanka,to akoze z coho mam?

vcera som uz o osmej lezala v posteli,strasne som ja unavena v tomto tehu

denisocka
11. mar 2010

baby,aj ja som skoro dopadla,šak ceny pri veciach boli take :
Kompletik HaM - oteplene menžestraky,natelnik,čiapka - 5,5€
HaM 2x natelnik , 2x body dl.rukáv , tepláky - 5,5€
tepláky , čiapka a riflíky -2€
2x body kr.rukáv a 2x polodupky a -2€
zadara ešte pre kamošku ten dievčensky kompletík -zdarma nad 5€

pošta 2,5€

a ona mi napíše že dokopy 11€ a ja či sa nezmýlila,a ona že nie 🙂 či suhlasim s cenou

rubinka
11. mar 2010

Groka ja som tiež v poslednej dobe nejaká unavená, že zaľahnem už o osmej. A zle mi býva stále, napríklad včera večer mi bolo dosť hnusne 😒

A čo pekné ideš nakúpiť? Nejaké oblečko?

evitkamalicka
11. mar 2010

jaaaj baby aj ja uz chcem nakupovat, ale este si musim pockat

snehulienka24
11. mar 2010

dobre ranko 🙂
tak sme vcera dopadli tak, ze nic nebolo vidiet, lebo male sa vrtelo o sto tristo a medzinozie neukazalo 😅 ale nevadi, o mesiac uvidime na morfaku hadam 🙂 a vysledky budu v piatok, tak si cinknem..
deni ta pimkie tunika je suprova..

denisocka
11. mar 2010

ja niesom praveže teraz vobec unavena,teraz sa mi to začína páčiť .... a mínať peniažky... at všetko okolo toho 😝

evitkamalicka
11. mar 2010

snehulienka no tak skoda, ale snad o mesiac sa ukaze

evitkamalicka
11. mar 2010

ja idem na morfo presne o 3 tyzdne, tak uz odratavam 😀

denisocka
11. mar 2010

snehulienka,
ano PIMKIE a ja písla pimkle 😝 ,ani neviem čo to za značka,ale je kráásna,ale snad po porode,fakt mam velke cicky do nej

no ja mam morfo zajtra a teraz mam až obavu,či tam tiež nebude vidieť prdlajs a budem mať z morfa zadara len cestu zbytočnu

pipi1211
11. mar 2010

ahojte baby, no deni perfektne si nakupila naozaj 🙂 😎 😎 😎 ja som zatial bola len ozerat vecicky ale nic som zatial nekupila, ani neviem preco lebo pri malej som nakupovala uz v tretom mesiaci a teraz si akosi davam na cas 😅 😀 😀 😀
inak chcem sa spytat baby co ste tak jak ja uz citite pohyby? lebo ja stale nic ☹ ani naznaky ani nic ☹

snehulienka24
11. mar 2010

evit, snad ano....hanblivec maly 😀 tiez zacinam odratavat a hotovo... 😅
a denis, to je jedno aka znacka, hlavne ze je pekna a bude sa dobre nosit... 😉 som zvedava ako ti dopadne morfo..juch, tiez chcem...

snehulienka24
11. mar 2010

pipi, ja uz dlhsie citim take steklavenie, ci bublinkovanie zvnutra, ale take ze kopance vobec nie....ani na bruchu mi nic nevidiet zeby sa hybalo, ale tak ja na nom nemam tenku kozicku len 😀

tretulka
11. mar 2010

pipi, ja tiez nenakupujem, aj ked vcera v tescu som tuzobne obzerala detske vecicky, ale odolala som...povedala som si, ze kupovat budem az ked budeme vediet, ci cakame chlapca alebo dievcatko 🙂 , tak som zvedava, ci vydrzim a pohyby tiez necitim nejako intenzivne, len par krat za den mna drobcek stuchne, aby sa nepovedalo, predvcerom som sa uz bala, ze co sa deje a potom vecer ma trosku posteklilo, tak som sa potesila 😵
ste tu spominali flasky Tommee Tippee, asi si ich objednam, chcem kojit, ale jeden nikdy nevie a ked aj nie hned, tak urcite ich vyuzijem, vyzeraju vazne dobre - tak to bude moj prvy nakup 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

snehulienka nas maly bol taky hanblivec a ukazal sa az v 25tt

evitkamalicka
11. mar 2010

tretulka my mame Tommee Tippee a uplna spokojnost, velmi dobre sa aj umyvaju tym, ze su siroke, teraz som kupila aj odsavacku tej znacky

groka
11. mar 2010

rubinka hej oblecko ale pre mna,pre male este nie...

pipi1211
11. mar 2010

ja som praveze dost chuda tak som myslela ze budem citit skor a nic ☹ no co uz ved to pride 🙂
aj drahemu stale hovorim ze ma leniveho syna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a uz viete ake kociky by ste chceli? lebo ja som bola pevne rozhodnuta pre concord ale ked som ho videla nazivo tak sa mi vobec nepacil 😒 a teraz mam z toho taky misung ze si neviem vybrat asi zo 4 😠 😠 😠 😠

denisocka
11. mar 2010

🙄 no,ja by som tiež chcela niečo v Tescu kupiť,ale akosi niesu ZLAVY ,tak ja nechápe. V poprade nič, v prešove nič - tak skusim ešte zajtra v prešove v meste v tescu. ak ani tam nič,tak nabuduce. ale chcela som body s kr.rukávom a tie overaliky na spanie,to bolo super.

ináč,neviem kde kuiť body s dl.rukávom,tesco to nemá, tak jedine next alebo mothercare - ale zas tie ceny ameno

snehulienka24
11. mar 2010

evit 😀 si dal nacas...a ja som si myslela ze hanblivky su baby 😅 kde pozerate tie flasky?

tretulka
11. mar 2010

evitka ved dufam, ze aj ja budem spokojna, vyzeraju vazne dobre 🙂
odsavacku mam medelu, bola som s nou spokojna

evitkamalicka
11. mar 2010

ja som prave naopak pri tele a citila som dost skoro, takze si myslim, ze to nie je o tom ci je niekto chudy alebo pribratejsi

pipi my uz kocik mame, kupili sme BEXU AX3, mne sa tie drahe moderne kociky moc nepacia, lebo maju dost male a uzke vanicky

evitkamalicka
11. mar 2010

tretul ja som medelu od zlosti smarila do kosa, vobec som teda spokojna nebola, v porodke som skusala Avent a Tommee Tippee a to sa nedalo porovnat, ale jasne ze kazdemu vyhovuje nieco ine

evitkamalicka
11. mar 2010
pipi1211
11. mar 2010

no deni mna by si mohla ponukat kolacmi a sladkostami stale a neuspela by si 😀 😀 😀 😀 😀 ja vobec nie som na torty a zakusky a kolace... jednine co zjem ked su plnene cokoladou 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre