♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
17. mar 2010

hlavne nie mliečne

mywiel
17. mar 2010

Doki jej predpisal HA mlieko specialne na predpis je to mlieko ked dieta zvracia a ma hnacky, uz to raz mala a teraz znovu to zacalo tak isto, sople, kasel, teplota, zvracanie, hnacka mna uz svihne nech uz ide ta zima do kelu vkuse dieta usoplané. 😠

evitkamalicka
17. mar 2010

dobre ranecko

myw a nemate nejaku crevnu virozu? teraz je to vsade kopec

mywiel
17. mar 2010

Vcera som nakupila krasne vecicky pre malu na leto v sekaci, zeleno anisové saty s fialovymi kvietkami k tomu fialové tricko, zeleno anisovo-kaki 3/4 novavice styl army ale miesto maskacov su kaki kvietky 😵 a k tomu bielo zelené anisové triko, potom ruzové nohavice a plno krasnych triciek vsetko ako nové asi to nebolo ani nosené niektoré. 🙂

mywiel
17. mar 2010

Evitka neviem je mozné ze to niekde chytila ale aj sople ma kasle a vtedy zvracia len ked vykasliava tie hlieny, a navyse jej lezu stolicky, tazko povedat. 😔

marija
17. mar 2010

Dobre ranko kocky. Som sa zobudila a cakala, z ebude slniecko a vonku nejako pod mrakom... stale cakam to oteplenie, ktore zatial nechodi 😠

Dnes by som si mala ist zacvicit s tehoskami, som uz asi 3 tyzdne nebola kvoli tym Tatram aj kvoli tomu, ze sm eboli chore, ale treba trochu stare kosti rozhybat 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

marija u nas je krasne slnecno

denisocka
17. mar 2010

AJ U NáS JE pekne,za hodinku pojdem šimona vyvenčiť

evitkamalicka
17. mar 2010

mne maly spi a bude do takej 10tej, my sa pojdeme vencit tak okolo 16tej

marija
17. mar 2010

No pekne kocky... tak ja nechapem kde je to slnko.... ajmy sa chceme ist vencit 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

za chvilu fotim brusko, len cakam kedy sa troska nabije fotak 😀

marija
17. mar 2010

Evitka no super, som zvedava 😉

denisocka
17. mar 2010

ta to hej take spanie.... možem ticho zavidieť

biba12
17. mar 2010

Pekne bruska, potesili ste ma, ze nemam az tak hroozne velke, sme asi rovnako. Ja si totiz pripadam, ze ho mam velmi velke. U nas je dnes zamracene, od zajtra ma byt ze vraj teplo. Tak uvidime. Ja sa len modlim, aby bolo. Uz ma ta zima vobec nebavi.

rubinka
17. mar 2010

Baby super sú tie albumy, pošlite mi prosím niekto heslo. Inak Zuzi super bruško máš 😵 ma normálne zahanbite 😀 lebo ja mám len zo 17.tt a vy všetky z 20.tt tak to sú už riadne kotlíky.

zuzannas
17. mar 2010

Marija: ani ja nechapem preco tu nemame slniecko?!!?? 😠 aj my pojdeme s malym von, ako kazdy den 😉

Kraaasne bruskaa!!.. 😵 aj ja sa musim odfotit ked budem mat volnu chvilku..

captainka
17. mar 2010

dobre ranecko,
aj my mame slnecno a za 45 minut vyrazam k dokine na prehliadku... 🙂

pipi1211
17. mar 2010

dobre ranko, no perfektne su tie vase brusena 😵 aj ten album s tymi rodinkami je uzasny to ma ani nenapadlo 😵 😵
biba zajtra uz ma byt pekne? no uz by sa to pocasie mohlo umudrit 😒 chuderka momo vzdy ked ideme okolo ihriska tak so smutkom nan pozera ked poviem, ze je este zima ☹

rubinka
17. mar 2010

Baby zľutujte sa niekto a pošlite mi tie heslá do albumov, vopred ďakujem 😀

Leni tak super, gratulujem k princezničke, inak super akciu v Tescu si vystihla fakt 🙂

evitkamalicka
17. mar 2010

rubinka mas to tam 😉

groka
17. mar 2010

sevaste

aj ja chcem pridat brusko len neviem ako 😅

ako sa mate?

lenadka ako na poradni?

aj som vas citala ale uz som pozabudala

mne vcera volal doki ze na poradnu mam prist o den skor lebo nebude elektrika no ked mi zavolal nebolo mi vsetko jedno

mne je dnes velmi ble,pachy dnes citim velmi intenzivne,varim udenu fazulu a do kuchyne ked idem to je umenie,rano ked som vstala,bolesti v brusku hrozne,chodila som ako kacer na siroko,uz to preslo,len zo mna vzslo nieco tekute hustejsie na nohavicky 🙄

zica1
17. mar 2010

Dobre ranko babenky 😉 No super, tak nam pekne do albumu pribudaju krasne brusenka aj s rodinkami 🙂 Aj u nas je dnes pod mrakom a neviem sa dockat slniecka, ale podla vcerajsiej predpovedi pocasia by sa malo konene zacat oteplovat, uz sa tesiiim 😀

zica1
17. mar 2010

Viete mi prosim poradit ako si mam dat ten tehu sticker do albumu? nejde mi to ☹

augustovky2010
17. mar 2010

Evitka ďakujem veľmi pekne 🙂

Vidím, že do toho rodinkového albumu dávate fotky zatiaľ len tie čo už máte deti. Inak máte fakt krásne rodinky 😵

rubinka
17. mar 2010

Ups zabudla som sa prihlásiť ako rubinka, ten predošlý príspevok je môj 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

tak brusisko je tam 🙂

katie233
17. mar 2010

Dobré ránko 🙂. Konečne som našla ten album, o ktorom hovoríte. Dnes fotím, začíname 19-ty týždeň, tak potom pridáme 🙂).

Aj u nás je zamračené, do rána zase pripadlo trochu snehu. Už chcem jar 😀, krásnu, teplú, slnečnú 😉

rubinka
17. mar 2010

Idem pohľadať nejakú vhodnú fotku do toho rodinného albumu.

evitkamalicka
17. mar 2010

ked my nemame ziadnu spolocnu s malym tak dam aspon nas dvoch

marija
17. mar 2010

Krasne bruska kocky a este krajsie rodinky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre