♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
24. mar 2010

Jaaaj aj ja by som strasne isla na nejaku svadbu!!!!!! Naposledy som bola na tej svojej... vlastne este najlepsia kamoska sa vydavala rok po mne ale v ten den mi umrela babina 😔 a dozevdeli sme sa to akurad na obrade, takze z tej svadby som nemala nic a ani sme tam dlho neboli..... Musim nahovorit sestru, ze uz by sa mohla rozhybat 😝

didulka85
24. mar 2010

Ja viem, ze som obrovska, ale co uz. 😀
Obcas to ma svoje vyhody, napriklad v MHD.

captainka
24. mar 2010

bihan neboj napraces sa do niecoho je to o mesiac tak pohoda 🙂

rubi pekny kocik 🙂 ja by som taky nemohla mat, nasi maju maly vytah a tam by sa isto nezmestil ked pozeram na tu trojkolku

ja som si vcera dala masko do pacu tak dnes idem vysmazat, k tomu ryza a salat...a mam este zemiakovo mliecnu omacocku

januliatko1985
24. mar 2010

a my by sme mali ist 7.8, , tak uvidime, ci sa male dovtedy narodi.... 🙂

captainka
24. mar 2010

jej dida ty mas ake pekne brusko a velkeeeeee 😵 😵 ja mam asi polovicu s tvojho 😵

didulka85
24. mar 2010

Tiez by som isla na svadbu, ale nie tehotna... Aby som sa mohla aj ja bavit.

rubinka
24. mar 2010

Captainka ďakujem 🙂
No nám sa tiež nevôjde do výťahu takže bude zamknutý v kočíkarni. My máme taký malý výťah že tam vôjdu snáď len golfáče. 😀

captainka
24. mar 2010

janulka a to chces riskovat ked bude mat babo tyzden ist na svadbu...uf uf divocina...alebo hned z porodnice si pojdes trsnut??? 😝
myslim ze aj keby sa nenarodil tebe sa tam nebude chciet uz v takom stave - moj nazor

captainka
24. mar 2010

rubi tak to je super ze mate kocikaren...u nas nikto nema...a popravde aj by som sa bala keby som si cvakla riadnu palku penez za kocar 😕

rubinka
24. mar 2010

Didulka parádne bruško máš 😵

marija
24. mar 2010

Dida niesi obrovska 😉 ako pisem, podla mna ty teraz dlhu dobu neporasties, takze my ta o chvilku vsetky dobehneme.

Inak ja by som asi tiez najradsej sla na svadbu nie tehotna a nie kojaca 😀 lebo posledne 2 svadby, vratane tej mojej som absolvovala, na svojej tehotna a na dvoch dalsich kojaca...

marija
24. mar 2010

Rubi kocarik je peknunky a kocikaren je super 😉

januliatko1985
24. mar 2010

captainka, ked uz bude na svete male tak pojdem len zablahozelat s kocikom a ked este nebude tak bohuzial nikam nepojdeme ☹

maculienka123
24. mar 2010

tak prilozim foto aby ste mali predstavu,co som to objednala

januliatko1985
24. mar 2010

macu, priloz, ja som pridala take videjko z nasej svadbicky🙂

rubinka
24. mar 2010

Jani, vaša svadba? Krásne, my video nemáme lebo sme mali len malé posedenie. Ale zato fotiek máme spústa, od fotografa. 😀

didulka85
24. mar 2010

Ked nepocitam tu svoju svadbu, tak na poslednej co som bola som zurovala, pila, fajcila... A v pondelok som mala na tehotenskom teste dve palicky. ☹ Nemyslite si, ze som taka nezodpovedna. V sobotu som si robila test a nic. Co uz... Doktor povedal, ze sa plodu nemohlo nic stat.

bihan
24. mar 2010

mne teda svadba (ani tá moja) s bruškom vôbec nevadí 😀 Teraz som si skúsila moje obľúbené šatočky od Jane Norman, sú jemne elastické, tak to snáď pôjde 🙂

Inak ma ešte 10. júla čaká krst.. môjho krstniatka, tak to ešte len bude mäso nájsť nejaké vhodné oblečenie.

januliatko1985
24. mar 2010

rubinka , ano nasa

rubinka
24. mar 2010

Nemyslíme si, že si nezodpovedná, ved ked si nevedela, že si tehotná...

mata299
24. mar 2010

čaute kočky, tak som hodila aj ja bruško do albumu...len som si nie istá, v ktorom som vlastne týždni...podľa posledného usg som v 20tt, podľa usg v 1. trimestri v prenatálnom centre a termínu pôrodu som v 21 tt a podľa mrchy v 22 tt...paráda, nie?
inak macu, blahoželám k svadbe...

bihan
24. mar 2010

Didulka, neboj, nič sa nestalo, takých prípadov sú stovky.. kým nie je pozitívny test, telo matky o miminku ešte ani nevie 😉

rubinka
24. mar 2010

Mati, pekné bruško 🙂

captainka
24. mar 2010

jani pekna svadbicka

januliatko1985
24. mar 2010

dakujem captainka

rubinka
24. mar 2010

Baby chcem sa spýtať, mali ste po pôrode problém s ovisnutou kožou na bruchu? Ako ste si s tým poradili aby sa stiahla?

bihan
24. mar 2010

Rubinka, u mňa bol problém hlavne so striami... ke´d už je to bruško zjazvené, tak sa už úplne do pôvodného stavu vyrovnať nedá, ale cvičením a dobrými krémami sa to dá slušne skorigovať 😉

snehulienka24
24. mar 2010

hh tiez sa pridavam ku haluskam s kapustou, denis ty potvora ake chute si mi narobila 😀

pipi1211
24. mar 2010

no ja mam po malej tiez strie ale rok po porode ked som zacala pekne cvicit brusaky a opalila som sa tak to bolo super 😀 😀 😀 😀 snad aj teraz to tak dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre