♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
31. mar 2010

mna ked páli už velmi,tak si dám vodu/ocot a sodu bikarobonu,to vždy zabere

denisocka
31. mar 2010

bože,ja ani neviem čo robiť, maly sa doma nevie vmestiť do kože a vonku cely den nemožme byť,lebo nenavaríma pocikam sa po polhodine, už mi z neho rastu rohy. a babky nemaju čas,upratuju už týžden lkvoli sviatkom a ja tu mam bordel jak carihrade,akurat že okna sa lesknu

leteku
31. mar 2010

Mňa záha nikdy nepálila a vôbec neviem aké to je. Asi by som to ani nespoznala, resp. nevedela identifikovať. Včera ste písali koľko ste pribrali, tak ja mám +2,5kg. Pri malej som toľko mala asi v treťom mesiaci. Nechápem to lebo si myslím, že dosť jem, takmer sa nehýbem a bruško stále vyzerá len ako tukové.

leteku
31. mar 2010

Deni - tak ja som dnes bez malej, je u svokry (pôvodne mali ísť do ZOO) a ja po lekároch, do sociálnej poisťovne a potom asi na nejaký ten nákup.

denisocka
31. mar 2010

mne už bolo včera na zdochnutie, a fakt doma nemam poupratovane nič,lebo v sobotu mi bolo zle,tak mm akurat umyl okna v byte a ss malym sa robiť nedá. ja mam problem ustriehnuť jeho.odkedy sme boli na navšteve dvojičiek o pol roka starších,čo skakali po gauči jak na nafukovacom hrade,odvtedy to robí,a čím bližšie pri kraju,tým väčšia sranda

denisocka
31. mar 2010

no a bvčera sme už volali k svokre,či nemože dnes ,alebo zajtra dôjst,že ja poupratujem a poobede na nakup a že nie,žial - maju službu upratovania v kostole a to každy den nejaky boži hrob chodia upratovať 🙄 jak naschavl

rubinka
31. mar 2010

No Deni tak čo už, budeš to musieť nejako zvládnuť, šak počkaj ked budeš mať dvoch 😀 Dvaja chlapci, tak to bude iný zaberák.

michaela80
31. mar 2010

no a ja som sama, lebo chalani su v skole a nechceeeeeeeee sa mi pratat ani za nic....

denisocka
31. mar 2010

akurat čítam,že ten sveter je uni velkosť ,.takže už som kludna,bo pani mala že L a v inzerate že 40

denisocka
31. mar 2010

rubinka, ty ešte nemaš babo a už ma tak varujš 😀 , ja viem že to bude o držku,ale hlavne že vraj školka ostava 😵 tak aspon to je potešujuce

leteku
31. mar 2010

Ja tiež tento rok veľmi neupratujem. Manžel umyl okná a hotovo.

michaela80
31. mar 2010

ja aj tak okrem otca,brata,svokra a svagra do bytu nikoho ineho na polievacku nepustim...takze kaslat na poriadok....na oko bude popratane a je to....

rubinka
31. mar 2010

Deni no nemám deti, ale stačí mi ked vidím švagrinine, jak sto čertov sú dakedy 😀 takže viem si predstaviť aký blázinec máš teraz doma.
Ja budem dnes celý deň, sama a opustená. Manžel bude v práci celý deň až do desiatej večer, fňuk. Už teraz mi je smutnučko 😢 Teraz by som s tebou možno aj menila, aspoň nie si sama.

denisocka
31. mar 2010

miška,ja tiež neplanujem tu konoho hostiť,ja som celkovo taka "divna",nemam rada navštevy . a ani nerada sa niekam pchám. mam zname,čo stale niekam lozia, stale naložia dieťa do autaa dnes k tej,zajtra k tej, bez vahania u kamošky s deckom aj prespia,,,, ja proste som uplny opak

michaela80
31. mar 2010

to nemam rada ani ja... par znamych a koniec....som nervozna ked tu nahodou niekto cudzi pride za mm.... a ked mam ist ja na navstevu tak je este horsie... 😀 😀 😀 😀 😀 nemam to rada...a take ze kavickovanie kazdy den by som nezniesla....

zuzana76
31. mar 2010

ahojte

deni, miska, tak s apridavam do partie nenavstevovych 😀

zuzana76
31. mar 2010

mne na pokec staci konik, muz a maly, pripadne dalsia rodina, priznam sa,ze ani praca mi nechyba

marija
31. mar 2010

Dobre ranko kocky, co mate nove? Ako sa mate? Dnes je nejako uprsane.... davam si kavu a rozmyslam co skor, lebo nic sa mi nechce 🙄

rubinka
31. mar 2010

Ahoj marija 🙂

Holky dostali ste už Prenatal box? A čo ste v ňom mali?

pipi1211
31. mar 2010

dobre ranko.... aky prenatalbox? 😕

marija
31. mar 2010

rubi to z tej DM ci odkial?

rubinka
31. mar 2010

Ta taký kufrík od gynekologa so všelijakými vzorkami.

rubinka
31. mar 2010

A v DM davajú nejaké kufriky? 😕

michaela80
31. mar 2010

ja som este nic nedostala... ☹ ☹ ☹

marija
31. mar 2010

rubi no neviem asi nie 😀 ale nenapadlo ma vobec, ze by to daval gynekolog 😀 😀 😀 som myslela, ze ked uz tak mozno DM s niecim takym prisla. Ja som dostala taky box v porodnici 😉

michaela80
31. mar 2010

oki ja idem na zatah....potom sa pochvalim s ulovkami.... 😀 😀 😀 😀

pipi1211
31. mar 2010

no ja som od gyngy tiez nic nedostala... a v DM ti daju len listky na zlavy a su onicom podla mna! 😒

evitkamalicka
31. mar 2010

ahoj kocky, ja som teraz vstala, muz dal rano papat malemu tak som si mohla pospat a krpec este spi

evitkamalicka
31. mar 2010

ja som dostala ten kufrik pred dvoma mesiacmi na poradni 😉

rubinka
31. mar 2010

No v DM tehotným dávajú vraj nejakú knižku a potom po narodení, aj nejaký kufrík, teraz som čítala na ich stránke. 🙂 Bola si niektorá z vás po tú knižku na zľavy pre tehotné?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre