♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

pipi1211
15. apr 2010

fuuuha deni neviem sice o co sa jedna, ale znie to dost zle 😒 😒 😒 😒 😒 drz sa

denisocka
15. apr 2010

Pipi,prevencia upchatia zily,hlavne tej pupocnikovej,to by bolo tragicke. Este som mala moznost nepichat 2tyz,ale musela by som ist na cievne vys.a o 2tyz.nazad na hto.tak to kaslem,idem pichat hned

bihan
15. apr 2010

Deni, ber to pozitívne.. vedia čo ti je a ako ťa liečiť, aby to neprepuklo do väčších problémov 😉 Ďobačky nezávidím ani trošku, ale nebude to trvať doživotne.

leteku
15. apr 2010

Joj deni, tak dúfam, že to pomôže. Aj mne pichal injekcie manžel a vždy sa na to tešil ja už menej. Po odstavení malého pichám znovu - uf našťastie len raz do týždna, aspoň dúfam, že mi nezmení liečbu.

pipi1211
15. apr 2010

tgy brdo no pekne tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne a da sa to doporiadku 😔 😔 😔

denisocka
15. apr 2010

No tie injekcie fakt beriem pozit. A ako prevenciu.to by som neriskovala prist o babo pre trombozu. Hadam na gynke ma potesia a serklaz nebude,aj ked dokyna nedviha tel. Tak asi az zajtra

lulusha
15. apr 2010

deni, prezijes, hlavne, ze Tobi bude okej 😉 drzim palce muzovi pri ockovani 🙂

denisocka
15. apr 2010

Tak tak,konecne si zapicha,ked uz tak dlho abstinuje

leteku
15. apr 2010

Presne tak Deni, môj si tiež robil vždy srandu, že takú pravidelnú pichačku nemával.

lulusha
15. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
15. apr 2010

No tak z gyndy dnes asi nic,fnuk

groka
15. apr 2010

tak ahojte

povedala som dokimu,aky mam problem,co ma boli a tak,vysetril na koze aj s kacicou,ked som minulu sobotu krvacala a je tak klud,potom este ma vysetroval a krcok zatvoreny,vsetko je ok,potom nasledovalo sono,tak babo tak krasne prenadherne kopalo rucickami,oratali sme mu prsteky,tak sa nam ukazal,nozickami a daval od seba nozicky,nieco si asi nacvicoval a videli sme 2 gulky,chlapec je to jasny bez pochhyby a ja sa velmi tesim z toho...pytala som sa,kolko vazi,takze som musela pockat,kym to system prepocita podla velkosti nejakych partii a ma krasnych 400g a podla hlavicky zodpovedame 22tt,fotku nemam,nepytala som,ked doki zastavil sono kym sa to prepocitavalo,tak maly take kopance do tej sondy robilmu to zavadzalo krasny zazitok mam z toho sona,si neviem predstavit co to bude na 3Dto budem plakat od dojatia urcite
doki si vsimol opuchy na nohach,prisla som k nemu ako srek...takze magnezium 3 krat denne po 2 tabl.ked sa to do tyzdna nezlepsi a neprestanu opuchy,tak idem do nemocnice a ja ze naco?a on ze lezat a ja ze ved lezim aj doma,cele doobedie spim a on ze ale je to malo a ze co robim pobede ze urcite lietam po byte,ze on vie ze pri malom sa to neda lezat,ale ze uz musim mysliet aj na toto dieta a ze toto dieta je momentalne odkazane len na mna,takze mu musim urobit pohodlie
takze sme s mm prestahovali gauce,teda on,ja som dirigovala a ked budem chciet byt pri pc tak si len prisuniem sedacku a na nu sa zvalim a spravim si z pc notebook a budem mat vvylozene nohy
cestou k dokimu sme mali skoro dost nechutnu nehodu ktora nemusela dopadnut dobre,pocuvajte,tak mu po hlavnom tahu ideme 90km a z vedlajsej isli auto ale zastavilo a tesne pred nami skocilo pred nas,vonku leje,takze mm zacat brzdit aj usami,hadzalo nas zo strany na stranu a teda smeroval do jarku radsej len by to napalil rovno na neho a bol by z toho silny naraz,ale keby sme skoncili v jarku na poli tak s mojou stranou a ja by som mala zranenia,rozklepani obaja,ale teda nic sa nestalo
doma a rychlo umyla riad,prezliekla sa do pyzama krsneho ktore som nasla zirafkoveho tenuckeho,lebo mi je teplo velmi,nachystala si zehlenie na vecer
mm ide domov uz s malym
a bolesti mam z toho,ze v tomto obdobi rychlo rastie maternica a niektore zeny teda mozu mat bolesti z toho,napina sa sval a co ja viem co este

> Staršie
Tvoja odpoveď bola pridaná. Pridaj ďalšiu odpoveď.

evitkamalicka
15. apr 2010

groka parada tak dalsi chlap

rubinka
15. apr 2010

Groka tak chvalabohu, že sa vám nič nestalo. A gratulujem k synčekovi 🙂

zuzannas
15. apr 2010

Groka, aj ja sa pridavam ku gratulaciam! 😉 a teda pekne stastie ste mali!!! aj ja som uz pozazivala podobne... 😖

peta131
15. apr 2010

tak ja som sa tiez teraz vratila z alergologie prepukla u mna astma jak vysita, mam opuch priedusiek...takze som vyfasovala lieky a 2 inhalatory ☹ 7 tyzdnov pred porodom mam prist na kontrolu a musi mi to zapisat aj do tehu knizky a pokial tam budem mat stale opuch a bude sa mi tazko dychat tak nam hrozi cisarak lebo ze by som nevladala predychavat kontrakcie a hrozilo by ze by sa malemu dostavalo malo kyslika ☹

deni je mi luto ze aj ty si zle dopadla ☹ ale hlavne ze ti na to prisli a injekcie zaberu 😉

groka gratulujem k dalsiemu pipikovi a veru chvalabohu ze sa vam nic nestalo...

groka
15. apr 2010

dakujem babule 🙂 🙂 🙂

denisocka
15. apr 2010

groka , super - gratulujem k dobrej poradni a dvom gulkám 😵 ,,, a ešte že sa nič nestalo

ja na gyndu dnes nejdem, nakoniec mi to dokyna dvihla o 14.30 - to som už mala 2x hnačku či sa tam dnes dostanem a že ako sa máte? ja vravím že dobre -tak zajtra o 14.00 .......... nuž na mna,volaj jej nazad že sa maš zle 😀 ked sme už oblečený .

no ništ, kupila som si kakaovy veniec a teraz tlačim slaninu,maly dojde o hodinku

groka
15. apr 2010

deniska drz sa moja,ale vy to zvladnete 🙂

groka
15. apr 2010

deni poradnu mam 26 toto dnes som musela ist kvoli bolestiam mala som mm doma tak som isla radsej,idem vykend a zajtra neni doma mm

peta131
15. apr 2010

deni prosim ta mozes mi hodit link na tu sadu TT co si objednavas z amazonu? lebo ja sa na tom amazone vobec nevyznam 😠

denisocka
15. apr 2010

peti,ja mam sadu avent http://www.amazon.co.uk/SCD234-07-Avent-Newborn... a prave mi píše kamoška,čo od narodenia ma malu na sunare,že ma tu istu sadu a doteraz ,mala ma 2,5r ju používaju .takže som rada že som vzala toto,sama mi potvrdila,že 4velke by mi boli nahovno .
Dnes v dračiku som videla male flaše avent za 8€ 😅

denisocka
15. apr 2010

bihan,dojdi na skype surne

peta131
15. apr 2010

deni diky 🙂 a ktore flasky su teda lepsie Avent alebo TT? 😕 vsak neviem ake objednat 😅 a kedze ja asi nebudem dlho kojit tak flasky potrebujem uz od narodenia tak poradte skusene mamicky 😀

peta131
15. apr 2010

konecne som nahodila do albumu nas kociarik, vedierko na kupanie, stolicku aj postielku 😀 este sa chystam aj oblecko pofotit co uz mam ale to sa mi uz nechce 😀 😝

denisocka
15. apr 2010

baby,potrebujem velômi surnu radu ohladne ebay a jednej veci čo je z USA - a neviem sa dostať k pošte a či posielaju na sk ... ozvite sa mi dakto , tu alebo na skype : forcepska

evitkamalicka
15. apr 2010

denis posli link

evitkamalicka
15. apr 2010

no nic tak koncim, idem sa venovat rodinke... pekny zvysok dna prajem

denisocka
15. apr 2010

už je to vyriešeene,ale link posielam -lacne lehatko s drahým poštovným,bihan dik http://cgi.ebay.co.uk/Fisher-Price-Infant-to-To...

bihan
15. apr 2010

Deni, keby len poštovné.. z USA pri takomto tovare hrozí ešte aj clo a DPH, objednávať z Ameriky nie je vždy výhodné 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre