♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
23. jan 2010

Mozno z tehu vitaminov a listovky co beriem... 😕

ladywitch26
23. jan 2010

caute zeny, je mi zle.... 😝 😝 uz to asi zacalo. to sa mam na co tesit, zasa grcat kazde rano az do piateho mesiaca ☹

mywiel
23. jan 2010

No ja som neblinkala ale mne bolo zle 24 hodin vkuse dokonca aj v noci ani spavat som poriadne nemohla, treba to len vydrzat a poskusat babské recepty. Ja si ani neviem predstavit mat nevolnosti celé tehu to musi byt hrozné. Idem na cerstvy vzduch tak sa drzte a starajte sa o fazulky a setrite sa. 😉

kila
23. jan 2010

Tiriel neboj sa nebudeš musieť ležať celé tehu v nemocnici. Keď lekári budú vidieť že si už v poriadku hneď ťa šupnú domov. 😉 Skús myslieť pozitívne, viem že je to teraz ťažké, ale čoskoro pôjdeš na sono, uvidíš že bábätku je dobre a hneď bude lepšie. 😉
Lady teraz ti začína byť zle? Mňa to teraz prešlo. 😅

ladywitch26
23. jan 2010

kila, mne aj pri stanke zacalo byt az v 11tt zle. ale tak odrazu, ze v ten prvy den som bola zvracat asi 15x a potom som zvracala uz "len" kazde rano, ale okamzite po zobudeni, ani som nic nestihala zjest a potom mi bolo az do vecera nenormalne zle. do konca piateho mesiaca. no som si uzila. a asi si to uzijem zasa 😝

kila
23. jan 2010

Lady nezávidím, ale hádam to nebude zase také zlé, lebo starať sa ešte aj o malú s nevoľnosťami nebude prechádzka ružovou záhradou. Už nekojíš? Chceli ste takto skoro aj druhé?

evitkamalicka
23. jan 2010

ahoj kocky, prave sme sa vratili od svokrovcov z obedu, mali sme sisky a mliecnu zemiakovu polievku

ladywitch26
23. jan 2010

kila, uz nekojim, ale to len kvoli tomu, ze malej prestalo chutit moje mlieko, odkedy som tehu. proste ho zacala vypluvat a tvarila sa,ako keby som ju blenom krmila.

druhe sme chceli zavcasu, ale nie az takto zavcasu. v novembri som vysadila antiku, lebo o stanku sme sa snazili pol roka, tak ze aj to druhe asi nebude hned. ze ak bude do marca, tak budeme radi. no ale toto druhe sa poponahlalo. prakticky na prvy sup sa podarilo. 😀

bihan
23. jan 2010

Čafte 🙂 My sme si dnes užili super deň s rodinkou - trošku vody, návšteva akvária, pizza.. toto milujem 😵

Tiriel, silno držím palec, aby sa to konečne dalo do poriadku, len mňa by asi v nemocnici nikto neudržal, keby so mnou nič nerobili.. ležať môžem aj doma :p

Ja si začínam tehotenstvo naozaj vychutnávať.. problémy ustúpili, bruško začína slušne rásť, už len čakám prvé pohyby a budem v siedmom nebi 😀

kila
23. jan 2010

Evitka tu zase robí chute! 😀
Lady, my sme sa predtým tiež snažili 7 mesiacov a to sme sledovali plodné dni. A teraz sa nám to zadarilo v neplodných dňoch ale veľmi sa tešíme. Chceli sme počkať (neviem načo) ale takto je to lepšie. 😀

evitkamalicka
23. jan 2010

kila no aj to obcas treba 😀

kila
23. jan 2010

Treba, treba, lenže ja som už pribrala 5 kg a teraz mám chuť na šišky! 😀

evitkamalicka
23. jan 2010

ja som este nepribrala nic a to som sa dnes aj riadne napraskala a cerstvo najedena postavila na vahu

kila
23. jan 2010

To máš dobre, musím bežať lebo malá sa zobúdza...

lulusha
23. jan 2010

Mňam šišky!!!!! 😝 Ja som dnes robila prvy raz brokolicovu polievku, taku kremovu a vydarila sa! este aj moj muzik spapal plny tanier a on moc zelene veci nemusi 😀 😀

evitkamalicka
23. jan 2010

ja som si dnes nakupila kopec zeleninky a ovocia, zajtra budem robit cernohorsky rezen, zemiakovu kasu a kapustovo-mrkvovy salatik.....brokolicovu polievku mame velmi radi

tiriel
23. jan 2010

Konecne som sa dockala polminutoveho usg. Tak hematom nastastie nemam a babenko tam mavalo rucickami a kopalo odusu,krasa.az mi slzy vybehli. Tak aktivne,ze som ani neverila. Takze nic,len lezat.stale mam taky slabo cerveny vytok co do 15min zhnedne

mywiel
23. jan 2010

Bude dobre tirielka len sa setri, som rada, ze fazulka je ok. 😉

tiriel
23. jan 2010

Dik myw,chcem byt optimista

miciatko
23. jan 2010

Ahoj tehulky, konecne som vas docitala,
Triel bran si babatko, neboj sa otvorit usta, drzim palceky

babeny viete co som robila odfarbovala plienky, mala som po detoch take flakate a nevedela som ci mi to zide ci nie, tak som skusila ci to pojde dole, alebo kupim nove a na moje prekvapko vsetko zislo.

tiriel
23. jan 2010

Cim,odfarbovacom?

miciatko
23. jan 2010

nie kupila som savo perex a su krasne biele, nechala som ich tam namocene dve hodky a urobila som to trochu silnejsie ako pisu na obale

lulusha
23. jan 2010

Tiri, no vidis! Bude dobre... len lezkaj... 😎

lucy1990
23. jan 2010

Tiriel, no supeer 😀 to musi byt nadhera, ja sa uz velmi tesim na dalsie sono v utorok 🙂

tea333
23. jan 2010

tiriel super! 🙂 tesim sa s tebou ze male je aktivne 🙂

pumagold
23. jan 2010

Caute baby, chcem sa opytat...tie co ste mali robene krvne testy, mali ste niektora zistenu mensiu cinnost stitnej zlazy? nechcem zbytocne stresovat, ved v pondelok idem na poradnu, ale aj tak sa obavam stale len toho najhorsieho...napr. predcasny porod, to som sa docitala z netu :o(

carculca
23. jan 2010

Tiriel super, bude to OK, ty sa stresujes a ono si tam kopka a tesi sa zo zivota 🙂

tea333
23. jan 2010

miciatko vytiahla si latkove stvorce a uz aj odfarbila? uz si robis zasoby? hehe 🙂

barbora80
23. jan 2010

Tiriel som rada, že je všetko ok, neboj sa zachvíľku to prejde a bude len a len dobre 🙂

lenadka
23. jan 2010

tiriel, uff som rada ze malinke je ok a ze robi take coro-moro v brusku 😀 uz ti konecne nieco dali?

miciatko, super napad, ja som tiez pozerala pidi veci po Lucke, a sranda vsetko som cistulinke oprate a ozehlene pchala do sackov a do krabice a teraz pozeram ze na niekt,. vecickach vystupili zlte flaky-hlavne na niekt. bodikoch a kosielkach co si ogrckala 😕 🙄 , takze to planujem oprat najskor len v lovele a ked to nepusti dam na to vanisch, ale plienky a tie plienkove osusky by som skusila tym perexom, mam sice aj totalne novucke nepouzivane plienocky, tie budem davat pod hlavku do zavinovacky, ale aj tie do plienocky by mohli byt snehobiele 😉

ja este rozmyslam co zajtra varit, kuknem do mrazaku a uvidim, nieco s diviny bud upeciem, alebo spravim rostenku-podla toho co mi skor pod ruku pride

dnes som 1x robila kolozvarsku kapustu, paradoxne mi chuti ta nasa nemocnicna co robia v jedalni 😅 a u nas ani u manzela v rodine sa toto jedlo nevarilo, tak som kukala co na to mm povie, ale zlupol a este si prihodil 😀 mne teraz taketo kysle chuti 😝 ale napr. uhorky ee 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre