♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
30. jan 2010

ja stale zas hladam take veci,aby som nemusela robiť. mam chut na hranolky,ale vyliala som olej z friťaku a v panvici neviem či budem mať nervy ,teraz som dorobila komentáre v albume,tak zas kukam do čoho šprtnuť. maly je zas vonku, a ja hovno robím

lulusha
30. jan 2010

deni, sprav si hranolky v rure... mne tak muz minule urobil, nemusis stat nad panvicou, len ich supnes do rury na pol hodku a sem-tam pohrkas...a boli skvele!!!

denisocka
30. jan 2010

a oleja kolko? a zo zemiakov,nie z kupených hranoliek ?

lulusha
30. jan 2010

z kupenych mrazenych to bolo... dokonca nedal ziadny olej a same nejaky pustili...zo zemiakov sa tiez urcite da, ale tam asi treba aspon potriet olejom plech

gabusssa
30. jan 2010

Deniska dnes sa cítim ako Tvoje dvojča 🙂 Naplánovala som si tiež milion veci a nič som nespravila. Ešte aj fritézu som umyla ale už vyprážať sa mi nechce. A to chce malý syr a kroketky...Ale asi by som to mala ísť spraviť, lebo na stole mám už rozložené taniere s múkou, vajcom a strúhankou. Aj syr už prichystaný. No a my so synátorom ležíme v posteli. Aj ma posiela nech už idem smažiť, ale mne sa hrozne nechce....Ani sa nejako necítim dobre ☹ Ale idem už, aby sme sa aspoň trošku napapali. Stále rozmýšľam, kde by som načerpala energiu 🙂

denisocka
30. jan 2010

gabuš,ty maš aspon velke dieťa čo vydrží,alebo si natrie chlieb s niečim .... ja som už zjedla 3 rožky s bryndz.pomazankou,mam dosť

anxuska
30. jan 2010

takže vy tu vyvárate 🙂 , ja som dnes chytila brutálnu nádchu, ani dýchať nemôžem ☹
lenadka ja sa nikam zdrhnúť nechystám 🙂

denisocka
30. jan 2010

ta domace grule treba robiť v oleji,nesu tak predsmažene ako mrazene,teda tie mrazene,ktovie či to gruľa či umelina 😀

lenadka
30. jan 2010

tak sme s5, ocino sa trosku polyzoval a Lucy bobovala a ja som robila malej vlek 😀 , potom sme si dali varenu kukuricu a caj a sup ho vymrazení domov 🙂
teraz sa zohrejem a spravim ten kolac, zajtra som nechcela varit, ze vsak segedin ostane, nooo...mate vidiet, mm zjedol 3/4 knedle na veceru zje druhu a sme vybaveny, tak mi priniesol z mrazaku kur,. stehna, nic sa mi nechce vymyslat na zajtra tak bude kura, ale strasne by som si dala svieckovu 😅 no knedla bola dnes, tak vydrzim do buduceho tyzdna

anuska este ze tak 😀

to ucenie vam nezavidim baby..stacilo v skole a este aj v praci kopec skoleni a tiez som si este musela robit specializacne skusky...brr indexov mam plny suflik 😝

nikita19
30. jan 2010

Ahojte kocky,
tak vám skáčem do debaty o jedle🙂 ale bola otázočka ohľadom cvičenia v tehu 😉 našla som si super kurz, je to v BA, cvičí sa v Petržalke, a ešte na 2 ďalších miestach...skúsila som fitlopty - boli super, tak som sa rovno prilásila aj na Pilates pre tehu 🙂 snáď to mne aj prckovi len prespeje. takže pridávam link:
http://miracle-maternitycare.webnode.sk/
😀

denisocka
30. jan 2010

nikita super,navrhuje - vychodniarky jedia a zapadniarky cvičia

nikita19
30. jan 2010

ahoj denisočka,
ja som sa prihlásila, lebo mooooc papám...inak som sa cítila úplne super. Robia tam aj cvičenia pre matky s babatkami, som ich stihla pred fitloptami, tak tam bolo same brum, brum, prstek sem, prstek tam 🙂 , deticky male.podarené...

bihan
30. jan 2010

Ja som si dnes dala po dvoch mesiacoch 20min. na "orbitreku".. taký ľahší level a som ako taká rozvalená knedľa.. pred tehu som zvládala 2x toľko ako teraz a bola som menej spotená, ale aspoň sa cítim super, bruško nebolí, tak začínam cvičiť znovu 😵

Friťák nemáme, lebo fritované nemusím, hranolky robíme na plechu a kupujeme špeci na pečenie v rúre 😉

denisocka
30. jan 2010

😀 nikita,ja tiež jem hlava nehlava .. teraz som si otvorila rodinnu výživu 700g a zjedla som polovicu. no ale kukám čo s tou druhou 😝

denisocka
30. jan 2010

inač baby, zajtra akože začínam 14tt , alebo pozajtra a maleho som začala cítiť v 16tt , tak sa normálne vytešujem jak mala ,že možno o 2 týždne už niečo ucitim 😵

denisocka
30. jan 2010

hladam niečo na MMB a na tomto sa tu ukrutne rehocem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7190286

bihan
30. jan 2010

Deni, možno skôr, druhorodičky cítia pohyby skôr (aj keď kamoška druhorodička ešte v 18tt nič 😅) ale aj ja čakám každý deň, že už to pomaly začne 😀

denisocka
30. jan 2010

bohan,ja mam občas už teraz taky pocit,že urobilo kotul,ale to ešte beriem s rezervou, videla som ako kopalo na usg ale necitila som to 😵 ale čakam, čakam ....

denisocka
30. jan 2010

teda bihan,tie pismena su blízko seba 😝

carculca
30. jan 2010

deni, nieco v style tehotna a nepritazliva? 🙂

denisocka
30. jan 2010

carcul, ja to ani neviem nazvať 😀 - ma napada " hajdy, dievčatko z hôr"

bihan
30. jan 2010

Ty vole! tak som mala pocit, že krtkogate sú to najmenej sexi tehotenské oblečenie, ale toto ich z ďaleka prevyšuje 😝

denisocka
30. jan 2010

baby,a tie šaty sa asi daju nosiť obojako,gombičky podla nálady 😀

zuzannas
30. jan 2010

Nikitka: dik za info 🙂

rikuska21
30. jan 2010

Denisocka, vdaka za radu s tym mocom, takze sa nemam obavat tooho Ph som rada,

Inak ani ja necvicim ale skor jem, dnes som si uvarila taky fajnovy kotlikovy gulas, ale ani do prirody ku kotlu by som v tym satach nesla, no hruza

to som prekvapena ze uz v 16 tt tzehu si citila pohyby, ja sa vobec nepamätam, kedy som citila pohyby pri mojom malom, vobec,

banby aj vy ste boli v 12-13 tt na screeningovom ultrazvuku???lebo ja idem v piatok a neviem ani co to je

carculca
30. jan 2010

deni, mali by sme rychlo ponuknut vyssiu cenu, taka ponuka sa uz nebude opakovat 😀

denisocka
30. jan 2010

😀

denisocka
30. jan 2010

jadna babena - zakladatelka z Juna2010 porodila včera v 22tt 😔 , mala mala 520g . držte palce baby , yslím že Juliq aj lucy vedia kto

lulusha
30. jan 2010

no tak tie saty ma dostali do kolien, deni 😀 😀 😀 kupim hned v troch farbach 😀

bihan
30. jan 2010

Uf...Deni... ani neviem, k čomu v takomto prípade držať psty 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre