♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

elinka27
10. jan 2010

no groka bodaj by si pravdu mala,ja uz nemam ani slzy 😖

groka
10. jan 2010

elinka ja som plakala este na silvestra ze to v poriadku nebude,a bolo,keby sa nieco vazne dialo tak zacnes krvacat ako pri ms

evitkamalicka
10. jan 2010

baby len ziadne stresy, treba mysliet pozitivne

lenadka
10. jan 2010

groka ako ti je prestalo to?

elinka, hm ked sa inak neda, treba sa aj vyplakat,...cloveku sa ulaví, ale dufam, ze mimi bude kde ma byt a a take ako ma byt 😉

groka
10. jan 2010

evitka ja myslim pozitivne ale aj realne,viem cim som si presla pri malom a teraz mam paniku len z toho ze ked raz budem musiet ist do nemocnici tak sa bez maleho zblaznim,ale tak nespinim,takze predpokladam ze je to v poriadku

gabusssa
10. jan 2010

Elinka, Groka aj ja Vám držím palčeky 🙂 Určite by sme Vám mnohé rady pomohli 🙂) Tak Vám posielame aspon psychickú podporu.

lucy1990
10. jan 2010

Ahojte baby, suhlasim s evitkou, treba mysliet pozitivne...iba tak spravite babatku klud...stresy mu len mozu ublizit...ja som si dnes povedala, ze si dam taky pyzamovy den, nikam sa mi nechce...takze budem stale na prijme 😉

lucy1990
10. jan 2010

A vidim ze uz sme tromfli 100ku stran 😀

evitkamalicka
10. jan 2010

lucy ja som tiez v pyzame 😅

lucy1990
10. jan 2010

Tak baby kto sa k nam prida? 😅

evitkamalicka
10. jan 2010

pyzamova party 😅 😀 😀 😀

lucy1990
10. jan 2010

Evitka, a ako sa ma Adamko? Uz asi aj chodi, vsak?

gabusssa
10. jan 2010

Chcem sa Vás spýtať, beriete niektorá Emesin na nevoľnosti? A pomáha Vám? Mne dnes ráno opäť bolo špatne, tak som si jeden dala a mám pocit že trošičku zabral...Uvidíme neskôr 🙂 Inak som spala 10 hodín a mám pocit, že keby si ľahnem, dokážem spať ďalších 10...Ja mám to šťastie, že môj syn je už veľký a nevyžaduje si moju prítomnosť tak, ako Vaše detičky, tak odpočívať môžem.

evitkamalicka
10. jan 2010

lucy ano chodi a vymysla, ale tak v ramci normy, inac je velmi dobrucky, akurat som ho dala spinkat....v pondelok ideme na ockovanie, tak to zas bude kriku

lucy1990
10. jan 2010

Gabi, ja na nevolnosti neberiem absolutne nic, takze v tom ti nepomozem, ale s tym spanim si to vystihla...tiez ma mm zobudil po 11 hodinach a citim sa, ako keby som mala znova zalahnut spat..preto som dnes rezignovala, a nikam nejdem...asi si bejby pyta klud 😉 a vcera som pozerala ten horor Hostel - fuj, to bolo nechutneee, som ku koncu isla vracat, ako ma naplo pri jednej scene 😖 a potom sa mi o tom este aj snivalo ☹ ☹

lucy1990
10. jan 2010

No to verim..komu kedy ockovanie bolo prijemne 😒 ale moja mama bratovi vzdy slubila, ze ked bude hrdina, tak pojdu do mcdonaldu 😅 kedze mu bol vzacny, tak sa to aj darilo 🙂

gabusssa
10. jan 2010

Aj ja sa pridávam k pyžamovej party a moj manžel tiež 🙂))

evitkamalicka
10. jan 2010

ale tak uz budeme mat na dlhsie pokoj, potom dalsie tusim az v 3 rokoch

lucy1990
10. jan 2010

Supeeeer, uz sme tri 😀 plus jeden chlap 😅

lucy1990
10. jan 2010

Gabi, nepridas si nejaku fotku, nech nie si bez tvare? 😉

gabusssa
10. jan 2010

Ale už som aj skúšala ale má väčší rozmer ako má mať, tak sa s tým budem musieť pohrať trošku. Ja vidím, že som tu sama beztvárá 🙂

lulusha
10. jan 2010

Elinka a groka, hlavu hore, bude dobre!
Groka - ja spinim s prestavkami uz mesiac, tyzden som si odlezala v nemocnici, ale moja lekarka ma ukludnila, ze babo je v poriadku, mam byt iba pekne v klude doma aspon do zaciatku druheho trimestra. Ze vraj sa maternica roztahuje, niektore ju mame citlivejsiu a praskaju nam cievky... Neboj, isto je vsetko ok. Kedy mas mat kontrolu?

zuzana76
10. jan 2010

ahojte

tak aj my s muzom amme este pyzamovu party, ale ze sa aspon uz vari 😀

evitkamalicka
10. jan 2010

zuzka my uz sme polhodinu po obede

zuzana76
10. jan 2010

mna dnes boli hlava a je mi zle od zaludka, ale nevadi

zuzana76
10. jan 2010

evit, my sme len o 10.30 vstavali cela familia 😀 , ale zase sa cez den nevyspim, ten moj synator uz nechce cez den spavat

zuzana76
10. jan 2010

polievka uz je, to by sme uz mohli jest a druhe mam kolozvarsku kapustu od vcera, plus este varim udene muzovi a ja som dostala chut orechove rezance

evitkamalicka
10. jan 2010

my sme mali segedin a teraz si davame makovo-jablkovy kolacik, co som este doobedu stihla upiect

zuzana76
10. jan 2010

ja mam strasnu chut na Coca colu , ked som este nevedela,ze som tehu, tak som celu flasu vypila a to som ju predtym vobec nemusela a proste stale mam na nu chut 😒

evitkamalicka
10. jan 2010

zuzi tak si daj....ja som pila pri Adamkovi a aj teraz si obcas dam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre