♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nanula1108
24. júl 2010

osobne nepoznam takeho, ktory rad nakupuje. prave mame stikutku, nemava ju casto, tak raz za dva dni, trva len par minut, ale vzdy sa po nej tak rozculuje, sranda.

akika722
24. júl 2010

@nanula1108 😀

tiffanka
24. júl 2010

@carmenn323 srdečne gratulujem k Tobiaskovi 😉

kvietok121
24. júl 2010

@akika722 takeho takzko najst, jedine ak sa jedno o auticka tak tam vedia stravit hodiny

kvietok121
24. júl 2010

@nanula1108 😀 😀 😀

akika722
24. júl 2010

@kvietok121 no,niečo mi hovor,môj-auta=MANIAK

21
24. júl 2010

@gabusssa , gratulujem a zelam veeela sil... , zdravie....

nanula1108
24. júl 2010

@akika722 jaj, moja, tvoj auta, ale moj motorky! a to ti poviem, je to moja nocna mora. stale cakam, ze ho to prejde, a ono nic.ale mam to vysvetlene, ze motorkarom sa musi clovek uz narodit, a ze ho to bude drzat do konca zivota, ze je to jednoducho tak.

cert33
24. júl 2010

caute babule, sa po dlhej dobe ozyvam, stale 2v1, ako tak citam, uz tu mame cerstve mamicky, taaak dodatocne vsetkym gratulujem.
Mne tiez zistili kvasinky a stafylokoka, okrem toho ma uz dva dni trapia aj hemeroidy 😖 , na tie kvasinky mi doktor dal akurat nejaky jednorazovy vaginalny krem, kt. prd pomohol, co som mu hovorila a dalej mi nedal nic, nie je to nahodou nebezpecne rodit, ked mate kvasinky? Som pocula,ze ked sa to dobre neprelieci mala by sa robit sekcia 😒 Mozno teraz ako sa schladilo sa to zlepsi, ale fakt sa mi zda, ze ma moj doktor zanedbava.
ja som dnes akurat kupila jeden cumlik, ale nejak sa mi ho nechce rozbalovat, budem skusat vydrzat dudlik nedat 😝 len kolko mi to vydrzi 😀

tiffanka
24. júl 2010

Dobrý večer 🙂 Ako sa držíte? My máme niečo super novééééééé 🙂 Kuknite : https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tiffanka/alb... 😎 😎 😎 😉

akika722
24. júl 2010

@nanula1108 a ja že s toho vyrastú ☹
@cert33 môj cumel nechcel napínalo ho z neho,tak som rychlo šupla do pusy aspoň foto nech mám...my sme doteraz závislý na fľaške 😖
ked neveríš príliš dr.skus o tom niečo vyhladaľ na nete 😉

akika722
24. júl 2010

@tiffanka ja som už videla,pekny kočiarik-že s každého uhla sfoteny 😉
no ta fotka s mackom nemá chybu ako je tam pripnuty... 😀 😀 😀

cert33
24. júl 2010

@akika722 ano moj nechcel cumel do pol roka a potom si ho tak oblubil, co uz ani nemusel tak neskoro, ked mal rok som mu ho vzala, za tri dni uz nevedel, ze cumel existuje a odvtedy mi spi celu noc,ale flasku ma tiez este, ale iba vecer a na obed ked ide spat, inak pije cez slamku alebo s hrnceku s naustkom ....

musim popozerat ten net veru, ale ked ja dokimu hovorim a on je taky flegmos, ja to uz do porodu nejako vydrzim, ze ma to tam vsetko svrbi a stipe a bez kupela v slanej vode sa von nepohnem, ale aby to ohrozilu malu, tak to niee 😔

akika722
24. júl 2010

@cert33 môj tiež len na noc stači mu prazdna-taky ukludňovák 🙂 len už sa mi zda velky no nezaspi bez nej,jeho hračka...
a čo sa tíka toho problému myslím že to nie je dobré...mal by s tym niečo dr.robiť...

tiffanka
24. júl 2010

@akika722 hehe to len tak, ilustracna foto 😀 😀 😀

kvietok121
24. júl 2010

@akika722 @nanula1108 ach ty chlapi, aj teraz ked kukame film uz surfuje po nete a cita o autickach
@tiffanka tak konecne uz ti prisiel, paradny naozaj

tiffanka
24. júl 2010

@kvietok121 nie neprišiel, boli sme preň osobne, jedna pani uz Vyľnáho Skálnika predáva nové kočíky z poľska v dome, no a s autosedačkou vyjde každá na 270 €

kvietok121
24. júl 2010

@tiffanka dobra cena

jankasramka
24. júl 2010

no co som vam vravela-ochladi sa ahned tu budu deturence🙂

@carmenn323 gratujlujem k Tobiaskovi a tisko zavidim lebo ja som strasne chcela Tobiaska a z nijakej strany mi to zial nepreslo:((((

@gabusssa gratulujem k Palkovi, budem na vas velmi mysliet aby ste to spolocne zvladli, ked bude citit vasu lasku urcite mu to doda vela sil🙂

@tiffanka bomba kociarik, si sa hrala na fotograficke studio 😀

a neviem kto sa pytal na tu candidiozu- sa som mala pocas tehotenstva minimalne 6 infekcii mocovych ciest a 3 krat sami vratila candida po tom co som ju preliecila...je to normalne-koli hormonom-hlavne hentamtadial sa umyvaj skor studenou vodou (nikdy nie teplou ci horucou) a hlavne sa vyhybaj sladkemu. s tym som velmi trpela lebo zboznujem sladke a horucu sprchu. ale vydrzzzzzzzzzzz🙂))

nanula1108
24. júl 2010

ked tu o tom hovorite, ja som asi zle zareagovala na ten "vysetrovaci" gel,ked som bola v pondelok. tiez som to mala pekne podrazdene, len som sa sprchovala cistou vodou, a chvalabohu mi to preslo. uz sa vam take cosi stalo?

kvietok121
24. júl 2010

@nanula1108 este nie

jankasramka
24. júl 2010

inak my sme sa kooooooooooooooonecne dohodli na mene tyzden po porode lebo utorok ho ideme registrovat.
vcera sme si napisali posledne 4 alternativy. Mateo bolo iste od zaciatku lebo tak ho volame my lenze vsetci ho volaju inak tak sme museli vybrat druhe meno.
a nakoniec sme sa dohodli na
MATEO PAVOL-DANIEL. muz vravi ze s pomlckou to nevyzera ze su tri mena ale len dve😝
lebo on chcel strasne nech ma aspon jedno slovenske meno- po mojom ocinovi-Pavol.
no a moja mamina chcela nech sa vola ako moj muz Daniel.
tak sa uz nehadame 😀 😀 😀

esteze sme v mexiku. tu maju ludia fakt divne mena.
len taky priklad- poznam par zien s menom Maria Jezisova, Pocatie, Sladke Potesenie, ( dokonca na jednej dedine dali meno Klitoris dievcatku lebo rodicia si mysleli ze je to francuzke meno nejakej herecky 😀 😀 😀 )
a mena chlapcov-Jezis, Kriz,Abraham, Izrael atd.
no nenapada ma teraz viac ale dakedy sa mi rozum zastavuje 😒

kvietok121
24. júl 2010

@jankasramka tak to som nevedela ze to mate s menami az take pestre

akika722
24. júl 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 no dobré su tie ženské mená 😀 😀 😀 len mi je luto toho dievčatka že klitoris-dufam že na slovensko sa nedostane alebo si to zmení 😀 😀 😀
ale Daniela bolo tuším v stredu 😉

cert33
24. júl 2010

@jankasramka dik za rady, uz som vsetko vyskusala, sladke nic nejem, napchavam sa probiotikami, ale fakt jedine po com sa mi ulavy je bud sadnut do studenej vody alebo kupel pol salky octa a pol salky soli

@akika722 ja som sa rozhodla, ze ked sa prestahujeme a Max bude vo svojej izbicke, tak mu zoberiem aj flasku, lebo on tam ma aj mliecko a teraz oducam od plienok a takto ked v postielke scucne celu flasku, uz tazko v noci vydrzi, dam mu ju pol hodku pred spanim a bude si musiet zvyknut 😒

liba78
24. júl 2010

Caute babulky ...
@tiffanka zmenila si profilovu fotku, máš na nej pekné bruško 🙂 kočík je krásny a za dobrú cenu. Tiež som zobrala kombinaciu, aby nám všetko pasovalo 🙂 🙂
@nanula1108
@akika722 tak to čo sa týka moto-chlapov asi zas vediem. MM má aj crossmotorku, každý syn ma svoje piagio /či ako tomu hovoria, muž je maniak na všetko čo má kolesá a motor a doma autoservis 😀 😀 takže tí keď začnú ...

cert33
24. júl 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 no som sa pobavila na tych menach, to musim precitat mm, tiez sa s nim nemozem dohodnut stale na mene, furt vymysla 😝

nanula1108
24. júl 2010

@jankasramka to je dobra haluska, tie mena 😀 😀 😀

akika722
24. júl 2010

@cert33 a tak tvoj je ešte maličky...môj ide v septembri do škôlky tak dufam že odvykne...ináč je strašne šikovny bez plienok už cez pol roka krasne rozprava a ako papulovať a uražať sa vie 😀

liba78
24. júl 2010

@jankasramka tak to je ozaj pestre 😀 A bude oslavovat malý aj meniny na 3x ? Alebo to sa v mexiku nerobí ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre