♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. júl 2010

@lucia20 to tak to je fakt hrozné.neverila by som žeby bol niekto schopny urobiť niečo také...

lucia20
29. júl 2010

@akika722 mojko z toho si nic nerob. ja hucim po babach tiez. ale skor len po lucke. lebo teraz posledny mesiac skusa, skusa a skusa, niekedx by som z nej spravila 10 trpaslikov. 😠

akika722
29. júl 2010

@lucia20 môj maly je tak hyperaktívy že keby som tych trpaslikov spravila zo seba a každy jeden by sa mu venoval tak to by bolo malo pre neho.
neposedi na zadku ani minutu ☹

lucia20
29. júl 2010

@akika722 moje deti nezavru usta ani ked spia. aj vtedy kecaju... a ked si nahodou cez den na pat minut sadnu a hraju sa, tak mam normalne sviatok. ja si neviem predstavit ze by sme pri ich aktivite boli v byte....mna by vystrelo.

akika722
29. júl 2010

@tiffanka no tak daj potom vedieť čo ti prišlo bo som niečo postlačala tak či to je v pohode 😅 😅 😅
no som truba no 😅 😅 😅

akika722
29. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 no tak mi v byte sme...môjho nebavia hračky,rozpravky,ani kresliť si nechce viac jak 2 min.... ☹ ☹ ☹

lucia20
29. júl 2010

@akika722 no tak byt si neviem predstavit. tu baby lietaju od rana do vecera. po kopcoch, raz su hore na luke, raz dolu, raz v lese, potom na strome. 😀 😀 😀 😀

to je moja starsia. ta sa tiez nevie nijako zabavit. len to kresllenie ju bavi. a kacenka, tu ked mam samu doma, ani neviem, ze ju mam.... sedi a hraje sa. najradsej ma svoje auticka, s tymi stravi aj dve hodiny vkuse.... ooooch, este ze existuje rozpravka cars. :D

akika722
29. júl 2010

@lucia20 no tak počula som že pri dvoch deťoch je druhe opak prveho...tak to potom budem mať fajn.... 😀
akurat so spanim nie,môj je velky spachtoš a od 3mesiacov prespal vkuse celuuu noc,do roka som nevedela že ho mam,ani zubky neviem ako vyšli...no uvidime,,,

lucia20
29. júl 2010

@akika722 s tym spanim to je cela katka....
no a s tym opakom.... ja ti neviem. ale moje nie su presne opaky. su ine, ale ako v com, ked je treba, tak sa spoja a maju rovnake pohnutky... :D

akika722
29. júl 2010

@tiffanka ešte ta chcem poprosiť...len tam nedavaj tu v tom žltom tričku...ta je hrozna...diky 😀 😀 😀

akika722
29. júl 2010

@lucia20 tak to si potom užijem 😀 😀 😀

akika722
29. júl 2010

baby ja to už chcem mať všetko za sebouuu
a to ešte v utorok poradňa a v stredu nastup...malej sa v brušku asi pivelmi páááči...

lucia20
29. júl 2010

@akika722 s detmi si asi uzivame vsetky..... :D

no chapete to??? moje deti jedia chlieb s pastekou a ja šrotim krupicku. :D

akika722
29. júl 2010

@lucia20 mňam že krupičkaaa
žeby bola dnes????? 😀 😀 😀

lucia20
29. júl 2010

@akika722 uz je po krupicke... :D:D:D

teraz sa mala tlaci s krupickou. tusim ju mam az v krku. :D

akika722
29. júl 2010

@lucia20 tak aj tu bude krupička 😀 😀 😀 aaale mi bude večer zle...

lucia20
29. júl 2010

@akika722 tak budeme dve a obom z rovnakeho dovodu.... ale zase na druhu stranu, vapnik treba. :D

lucia20
29. júl 2010

baby dnes mi znamy z farmy doniesol pat litrov mlieka od kravy... myslite si ze je to bezpecne??? ja trosku asi panikarim, ale bojim sa, ze ked to nepreslo pasterizaciou, ci je to bezpecne.... aj ked je to z farmy... 😖 co myslite?

akika722
29. júl 2010

@lucia20 ☹ ☹ ☹ tak nič s toho...maly a ani mm nechce a sama papať...asi to isti len mliečko... ☹ ☹ ☹

akika722
29. júl 2010

@lucia20 ja tiež take neriskujem,mali sme domaci syr ani som na neho nepozrela...ale neviem či sa da...

lucia20
29. júl 2010

@akika722 ja tiez varim len pre seba v malinkom kastroliku, lebo u nas to deti nelubia a muz nie je doma... takze zvladnem dnes aj jeho porciu. :D ked nie, zajtra budu ranajky. alebo sa nazere pes. 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
29. júl 2010

@akika722 ze??? sa bojim, ze tam mozu byt nejake bakterie alebo ako sa tomu povie...

akika722
29. júl 2010

@lucia20 no neviem čo tam môže byť,možno to niekto pije ale ja by som sa bala rizkovať aby s toho nahodou niečo nebolo...a aj tak mne okrem nizkotučneho mliečka ine nechutiii

liba78
29. júl 2010

teda krupička, no mňam idem si spraviť 😀 😀 😀

lucia20
29. júl 2010

@akika722 my sme zvyknuti na polo, alebo plnotucne... mne sa nizko zda ako zriedene s vodou. ale u nas ide mliecko na kvanta. 6 kartonov mesacne nam nestiha. som zvedava kolko budeme kupovat ked budee mala tiez tak lubit mliecko ako my. :D

lucia20
29. júl 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 cele augustovky budu dnes vecer na krupicke..... 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
29. júl 2010

@lucia20 my tiež kupujeme polo na kartony ale ja radšej zvblašť...ine mi chuti ako smotana 😖
baby maly mi prišiel dať pusu a hovori že ide hajať... a už ho nie je...no nechapem inokedy chce aby som trošku k nemu lahla... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
29. júl 2010

@lucia20 no teraz ukazovali tie babatka že vo francuzsku...a ved ta suka ich zabila a že jej mm nevedel že je tehotna že to maskovala sadlom...no verim tomu...

fialka5959
29. júl 2010

@21 Tak, tak terajsia doba nic moc a ani mladez (poniektora), ked si spomeniem ked som mala10 rokov a aky respekt sme mali a teraz ked sa ma pisat pisom tak co uz deti nevymyslia ☹ to je strasne, ale som rada ze uz som na materskej aspon mam teraz ine myslienky

21
29. júl 2010

Dobru noc, ja vypinam este ako dvaja...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre