♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
30. júl 2010

@lucia20 to si pekne napisala ja mam pocit ze ma z tej nemocky vyhodia ked uvidia taku obrovsku tasku

akika722
30. júl 2010

@lucia20 no tak s tym kufrom kvoly mm nemienim vybalovat ved nosiť ho bude aj tak on...a ja toho potrebujem véééééla 😀 😀 😀

kvietok121
30. júl 2010

no som akasi unavena asi idem buvat

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 ja tiez ked len zabalim kremy a obvazy na ekzemy tam mam stvrt tasky druha stvrtka vlozky a ostatne som tam vsettko musela narvat a natlacit

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 teraz začiiina večer 😀 ale vyspi sa dobre 😉

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 ooo prapc nie nezaregistrovala ja len obcas nakuknem sem prepac ze som sa pytala..tak drzim palec nech vsetko je ako ma byt..

lucia20
30. júl 2010

@kvietok121 neboj, nebudes jedina, kazda ma tolko tasiek....

@akika722 ved len zupan a osusky vela zaberu.... ja som pri druhej lezala najprv v inom pavilone, potom som sa s kontrakciami presuvala do druhej budovy, tak mi sanitar jednu tasku vzal. super pomoc. tak teraz si beriem len jednu tasku, keby nahodou. :D

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 tak to verim...keby sa dalo zbalim všetko

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 ja viem ale ked sa musim venovat aj mm aby sme trosku zmakcili krcok ... a mne to ide hrozne pomaly ...

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 nie nie pohoda mne to vôbec neprekaža že sa pytaš 😀

lucia20
30. júl 2010

@akika722 ja musim tasky prebalit, lebo mam zmiesane moje s malej a opacne. tak to idem oddelit a tasku pre malu dovlece muz az ked budem s nou....

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 😉 😉 si mila vdaka za rady a za tvoj cas..

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 ak to každy večer potom aby si do terminu stihla 😀

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 nato som tu 😀 😀 😀 ked možem rada pomôžem 😀 😀 😀

kvietok121
30. júl 2010

@lucia20 aj mne tak sestricka povedala ze plienky masticku a obrusky staci aj na druhy den, ze aj tak oni davaju zo spolocneho a ked to prinesiem daju to vsetko k tym spolocnym

lucia20
30. júl 2010

@kvietok121 u nas to tak nefungovalo. ked bola na novorodeneckom davali zo svojho, ale rano ked mi ich uz doniesli, tak uz len z naseho. ale ja s malou nebudem minimalne tyzden, takze to neni potreba mat tak skoro dopredu...

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 keby to tak aj bolo mna to akosi boli a nejde to ... dr sa ma pytal ci uz sme zacali, asi som sa aj cervenala ... tak som len povedala ze sa snazime.. aj vy mate taky problem ... tak to skusame ale este ani raz sme sa tak daleko nedostali boli to a ja mam z toho strach

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 každy ma inu skusenosť tak prečo sa s nou nepodeliť???aj ja som sa tu toho dozvedela dosť čo ma zaujimalo a pritom čakam už druhe

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 hej hej je to super ked tu najdes ochotneho cloveka ktory poradi a pomoze aj ja by som mala este aj tisic otazok keby mi mal kto podat odpovede 🙂 🙂 🙂

jankasramka
30. júl 2010

@akika722 po dlhom case priama otazka:D
kolko casu po cisarskom sa moze robit laska????
:D
to mi fakt nikto nepovedal...

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 no tak bruško už vadi ja už neskusam už to mam za par tak neriskujem...ale doteraz sa dalo no tak 1-2x za mesiac pre mm lééééén pre mna až až

akika722
30. júl 2010

@jankasramka tak to netušim ale ked sa nato citiš kde je problem??? 😀 😀 😀

lucia20
30. júl 2010

@akika722 u mna to plati tiez a to cakam tretie....

akika722
30. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀

vladka84
30. júl 2010

boze, baby vy ste zasa toho popisali.... 😵
@kvietok121 ja uz ani neviem kedy som mala naposledy sex...asi ked som bola v nejakom 5.mes., potom som bola dost vystresovana z roboty, chodila som domov unavena, tak som zaspavala pri Timke a teraz by som si mozno aj dala povedat ale mm sa boji, ze s takym velkym bruchom a aby mi neublizil... no ale musim ho nejako zlomit 😀

lucia20
30. júl 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 podla mna tiez ako sa citis. ja som po normalnom porode ficala uz na druhy tyzden. :D

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 tak to ti zavidim my sme doteraz mali zakaz ... to som tak strasne chcela a teraz ked nam to povolil tak to ide tazko 😠

lucia20
30. júl 2010

@vladka84 moj muz s tym nikdy nemal problem, ale teraz zase nechce, lebo sa boji ze malej ublizi kvoli tomu teratomu. neda si vysvetlit, ze malinka ma zadok hore, takze sa jej na tom mieste anilen nedotkne. no ale ak mam pravud povedat, som rada, ze nic odomna momentalne nepyta. :D

kvietok121
30. júl 2010

@vladka84 my sme nemali od zacitaku kedze som bola po potrate, cakali sme babo po 4 rokoch a este som aj spinila tak sme mali zakazane, tak ja uz sa nepamatam teda pamatam pri poslednej menstruacii

vladka84
30. júl 2010

@jankasramka pozri romovia sa takymi vecami vobec netrapia ani pri prirodzenom porode... ale myslim si, ze vacsinou sa 6tyzdnov ma dodrzat, nie len preto, ze si dole zasivana (ak rodis normalne), ale celkovo je to cas, kedy sa tvoje "vnutro" da po porode aspon do normalu... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre