♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
31. júl 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak fajn divna.... :D neboj, lespie je byt v dnesnom svete divna ako normalna.... :D

akika722
31. júl 2010

@lucia20 všimaš???zase sa k nam nechce nikto pridať 😠

jankasramka
31. júl 2010

@akika722 😀
ten pupok ma pobavil:D
ved ty nam normalne zahnivas.....vazne zacni nieco robit 😝

lucia20
31. júl 2010

@akika722 mozno nam len nechavaju volny priebeh a tukaju si po cele za pc, ci sme normalne....

aha uz je tu aj janka...

inak ja som chclea studovat ten moj pupok hned po tvojom. tak som si zmackla brucho, no hned supa od malej a ked som si ho konecne okukala, tak som zistila ze vyzera ako prdel.... :D a mala katka doletela, ze ci je to tatiankina ritka. :D

lucia20
31. júl 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 tak to si zabila.... zeby na aňu isla pliesen??? :D:D:D

akika722
31. júl 2010

@jankasramka
@lucia20 ☹ no možno to zmyzne...viac by vas pobavili zaznami z mojej tehotenskej knižky 😀

akika722
31. júl 2010

@lucia20 no mile ste 😠

lucia20
31. júl 2010

@akika722 ale to je v pohode..... si vezmi, ze ja mam pupok ako kakač a tiez z toho nerobim vedu... :D len ho radsej uz nikdy nikomu neukazem. :D

lucia20
31. júl 2010

baby ja som o par hodin v 36.tt :D

akika722
31. júl 2010

@lucia20 nevadi tu moj uvidi len ZOPAR ludi 😀 😀 😀
že sa to bude komentovať... 😀 😀 😀 😀
aspon som VYNIMOčNA a ešte budem viac...my zistili že mam organy naopak 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

@lucia20 GRATULUJEEEM 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

rozdychavate moju vynimočnosť??? 😀 😀 😀

jankasramka
31. júl 2010

a moj zostal nejak priserne velky po porode... 😖

ozaj, taka otazocka, kedy ste zacali davat cumel?je to vobec nutne?

akika722
31. júl 2010

@jankasramka môj cumel nechcel ale niekto už v porodnici dava...

kikuska25
31. júl 2010

😉 😉 dobry vecer maminy nejake zaujimave temy?

akika722
31. júl 2010

@kikuska25 no nadhod 😉 ostatne asi rodia abo kašlu na nas 😠

lucia20
31. júl 2010

@akika722 ty musis vzdy nejako vytrcat z davu, ze??? :D

@akika722 vies ako dlho som to musela rozdychavat??? tolka konkurencnost.... doteraz som bola v domneni ze vynimocna som len ja.. :D

@akika722
@jankasramka ja som bola z tych co mali dudel uz v nemocke. aj teraz mame zbaleny. :D som ho vzdy len vytiahla ked dosla sestricka. :D

@kikuska25
@kikuska25 tak bezne zaujimave... to co vieme najlepsie. ohovarame muzov, kritizujeme nase "sexi" zenske tela..... a tak. ...

kikuska25
31. júl 2010

@lucia20 ojojoooj tak to ste dobre na tom a o tych telach to sa ja ani len nevyjadrujem si pripadam ako medved.. 🙄

lucia20
31. júl 2010

@akika722 aj ty by si na nas kaslala keby si rodila. :D aj ked ja ked som porodila lucku, tak pri zasivani som posielala hromadne sms-ky. :D porodnik skoro skolaboval, ze taku na stole este nemal. :D

kikuska25
31. júl 2010

@akika722 coze ja uz nahodim nic zaujimave ma nenapada ☹ ..ozik som sa chcela spytat aj po cisarskom krvacas tych 6tyzdnou?ci?

lucia20
31. júl 2010

@kikuska25 to je v pohode, my sme uz presli tym, ze snurky na botach su hlavolam, to ze muzom robime v posteli trampolinu, iste casti tela sme si nevideli ani nepamatame a povacsine ked nas chce mucha obletiet, tak v polke skape od unavy. :D
ja sa len obavam, ze zajtra ma byt tropicky den, tak ci na mna nenabehne greenpeace, ze ma vezmu spat do mora. :D

lucia20
31. júl 2010

@kikuska25 jednej znamej som sa to pytala, ona nekrvacala vobec, ze ju tak vycistili a druha jej znama vraj plnych 6 tzynov. asi to zalezi od toho ako to spravia.

akika722
31. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀
@kikuska25 to asi každa inač myslim že nejde o spôsob pôrodu

kikuska25
31. júl 2010

@lucia20 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no nemozem z teba som sa z chuti zasmiala presne ako pises este ze su tepla šlapky sa lahko nazuju inak ma musia obuvat a o tych urcitych castiach tela ani nevravim sa holim so zrkadlom aj to prd vidim hehe 🙂 🙂 nuz mame to tazke ale myslim ze to stoji zato 😀

lucia20
31. júl 2010

no baby, co vsetky zmakcujete krcky??? kaslite na to.. :D lepsie vyvolame porod zachvatom smiechu. :D

kikuska25
31. júl 2010

@akika722 hej a ja som si myslela ze po cisarkom nie..hm priroda je priroda 😒

akika722
31. júl 2010

@kikuska25 no myslim že viac ako6 tyždnov som fakt divna čo už 😀

lucia20
31. júl 2010

@kikuska25 ti poviem perlicku... .moj muz ma holil pri prve aj druhej dcerke. teraz som ho prosila ma vysmial, ze nech vezmem zrkadlo.... hovorim, ze nedovidim ani na to zrkadlo. a jak som bola vyvalena na gauci a snazila sa oholit, tak on zvesil a doniesol z chodby 170cm vysoke zrkadlo, ze v tomto sa uz musim vidiet. no si viete predstavit ten pohlad.... som sa musela sama na sebe smiat. 😀 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 mate doma veselo....teba take veci napadnu..ja budem mať svalovku na bruchu 😀

lucia20
31. júl 2010

@akika722 no sak vravim, vzdy musis byt nieco extra. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre