♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. aug 2010

@lucia20 tak šup šup nakluš z Pezinka 😀 😀 😀

kvietok121
1. aug 2010

@akika722 moja to asi nie ale budem sa snazit drzat

danulienka35
1. aug 2010

holky neviem sa tu vysomarit prepacte ak nektorej neodpoviem 😝

akika722
1. aug 2010

@majka35 jéééj žeby rovnaky datum?????? 😀

lucia20
1. aug 2010

@majka35 no ja by som mu nedala s tym uterakom po hlave ale s tou taskou rovno... hulvat jeden... akoze ani bu ani mú??? ze nejake pardon??

akika722
1. aug 2010

@danulienka35 pohodaaa 😉
baby ja som dnes vypila cele PIVO-normalne 😅
že fuj na mna vsak??? 😅 😅 😅

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 niekedy ma dokazu ludia zaskocit a potom fakt sa zaseknem a trosku mi trva sa nastartovat
@lucia20 budem sa snazit
@majka35 takze tiez tento tyzden

akika722
1. aug 2010

@lucia20 žeby uchyl-detsky uteráčik 😲

kvietok121
1. aug 2010

@danulienka35 baby su moc aktivne ja tiez niekedy nestiham

danulienka35
1. aug 2010

n osi dobra teda 😅

kvietok121
1. aug 2010

@akika722 aj ja by som si dala ale uz sa mi chysta melonik takze jedn mocopudny staci 😀

lucia20
1. aug 2010

@akika722 neni problem. ale ak mozeme tak trosku pockame, lebo tearz neviem ci by som sa s tym bruchom dostala k stene. :D

@danulienka35 do toho sa dostanes neboj....

@akika722 no tak to teda fuj aj na mna. aj ja som jedno vyluchala. este ze bolo nealkoholicke. :D

@majka35
@akika722 ake su preoperacne vysetrenia na sekciu???

majka35
1. aug 2010

@liba78 ja som potom kapánek s krikom riešila, ale to ma muž upozornil, že preháňam, keď sa nám 50 členná rodina chcela nasačkovať k bazénu a porobiť si zopár fotiek ... tak som skrikla, že to nemyslíte vážne!!! my máme zaplatené súkromie, že sme tu sami, ja som tehotná a bez podprsenky a vy sa tu naozaj teraz chcete fotiť? to je taký malý bazénik a ich bolo fakt 50, nepreháňam a moja dcéra v strese, že čo sa deje

akika722
1. aug 2010

@kvietok121 o tak ste dobre dnes ani ja -len tak dalej len nikam nechodte 😀 😀 😀

liba78
1. aug 2010

@danulienka35 keby to šlo 😀 😀 😀 😀 , ale už ho ľúbim, tak ako aj ty tú svoju slečnu. Len nechápem tú vyššiu moc, že prečo ? Ale hlavne aby boli zdraví a už pekne vonku. 😀 😀 Ale kočík som mu aj tak kúpila červeno-čierny 😉 a ružové papučky mám, aj dupačky a flašky....

danulienka35
1. aug 2010

baby ano a mala jak kope o zavod nekedy si myslim ze ma prekope 😅

majka35
1. aug 2010

@lucia20 odber krvi, EKG, ARO... tam sa ma len vypytovali saomariny ... pri prvej sekcii mi to nerobili

kvietok121
1. aug 2010

mm manzel ma tu rozosmieva tiez nestiham, ten program ktory som naistalovala je audacity - nahravanie zvuku tak som ho skusala najprv bez mikrofonu -- halohalohalo, s mikrofonom halohalohalo tak sa smial ze maly bude vedit prve slovo halohalo halo, ze ked vyjde von tak bude na nas pokrikovat halohalohalo

lucia20
1. aug 2010

@danulienka35 dani ak to chces niektorej z nas adresovat, stlac pri nasom prispevku odpovedz, lebo potom mame zmatok komu je to adresovane....

@kvietok121 jaj no ja sa nezaseknem nikdy.... :D drzka nevymachana. :D

@majka35 ty kokso... no moja, mala si dnes teda pekny zazitok.. mozno si chceli vyfotit teba nie bazen. :D

akika722
1. aug 2010

@lucia20 EKG a áro-tam sa dohodneš n lokalke alebo celkovej a prietoky tlak krv...

danulienka35
1. aug 2010

liba78 ved aj ja ju lubim uz teraz prdelinku malu

kvietok121
1. aug 2010

@akika722 zatial sme tu aj s misou melonu

lucia20
1. aug 2010

@akika722 co presne sa robi na tom are??? to priamo akoze na to oddelenie?

kvietok121
1. aug 2010

@lucia20 mne sa to uz par krat stalo a v hlave mi chodili myslienky mam mu povedat ze debil alebo nie s prepacenim

majka35
1. aug 2010

@akika722 sa tu rehocem, že úchyl, detský uteráčik a môj muž normáne v strese, že ako sa zľakol, že čo to je za zvuk ... no smiech asi... voľajaký je precitlivený ten môj manžel 😝

lucia20
1. aug 2010

@akika722 preco robia tie vysetrenia tak skoro??? ved to sa moze zmenit aj tesne pred operaciou... a keby boli vysledky zle tak co potom??? ved rezat musia tak ci tak nie?

liba78
1. aug 2010

@akika722 som ťa minule dostala s tým pivom. však ?
@majka35 tak to bolo tiež divné.... veď ten tvoj krik bol oprávnený 😠

danulienka35
1. aug 2010

@lucia20 jej ja na to prisla holky moje vdaka tebe lucia dakujem pekne

akika722
1. aug 2010

@lucia20 pyta sa vyšku vahu či nemaš alergie ohladom anestezy,...len sa pyta ty odpovedaš

kvietok121
1. aug 2010

@danulienka35 neboj aj ja mam tie pocity ze rano vstanem maly vedla mna prekopany ze to nemoze ta maternica hadam ani vydrzat, ale drzi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre