♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
2. aug 2010

Dobre ranko baby... este vsetky spiiite? my sme dnes od siedmej hore, mame na prazdninach bratovu dcerku a ta nema spania ☹
inak by sme len teraz vstavali, takto uz mame za sebou ranajky, periny na balkone, pracka pustena 😀
este chvilku ich zdrzim doma a potom vypustim na ihrisko a mozem vylozit nozky 🙂

memory97
2. aug 2010

Dobre ranko, dufam, ze vas dnes aspon troska docitam🙂 akosi nic nestiham🙂

@mirmaj dakujeme🙂 ved nas aj riadne prekvapil🙂
@groka neviem preco to prislo skor, ale bolo to ako 5 minut pred 12tou. Plodova voda mi zacala odtekat a potom sa zacala prejavovat aj zacinajuca preklamsia. Skor ci neskor by musel malicky vonku, lebo ho prestala aj placenta vyzivovat. Keby bolo menej teplo boli by sme mozno este 2v1 😉

kvietok121
2. aug 2010

dobre ranko nevstala som az teraz ale chcela som pozehlit periny kym nie je teplo, dnes som po dlhych dvoch tyzdnoch vstala o pol osmej, ale noc bola hrozna v noci stale na zachod a nemohla som spat, stale som rozmyslala ako to spravim s tym skolenim a nemohla som si to vybit z hlavy ani myslienkami na matejka idem teraz ranajkovat tak pekny den

kvietok121
2. aug 2010

@carmenn323 tak so si dobra ze takto to zvladas somzvedava aky budem mat rezim ja s mojim miminkom

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 tak to mas zase zivsie doma aspon sa nenudis, ja mam dnes naplanovane len varit a piect a chcela by som odovzdat tie veci zo studiaaaa ale neviem ako este zbbehnem do obchodu, takze nic moc

kvietok121
2. aug 2010

@memory97 hlavne ze to mate za sebou a ste ok

vladka84
2. aug 2010

@kvietok121 ja budem zehlit vecer, mam plny kos a este teraz mi schne na balkone, takze mam o zabavku postarane...

som v 37tt, huraaa, uz sa to bliziiii 😀
citala som, ze ak by som porodila koncom tohto tyzdna, dietatko je uz v termine a nebolo by to predcasne, takze najvyssi cas zbalit tasku, coo?

groka
2. aug 2010

Ahojte

tak uz sme doma,podrobne sa mi nechce pisat,ale do zajtra cakame na vysledky a zajtra sa s dokim dohodneme ci v stredu teda porod,alebo este nie,vsetko zalezi od vysledkov a mna mrdne do zajtra

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 tak to mas pravdu treba pobalit tasku ja uz mam tiez 2. tyzden pripravenu. ja dam tiez vecer oprat ale este pocakm co sa mi nazbiera dnes. ano mas pravdu od 38 tyzdna je to pohoda, ja som tiez dnes vstupila do 38 tyzdna tak sa vytesujem zacnem pit aj ten cajik z malin

kvietok121
2. aug 2010

@groka moja tak to je blbe neznasam cakat na vysledky to je to najhorsie co moze byt ... drzkaj sa a skus na to nemysliet

vladka84
2. aug 2010

@kvietok121 a preco ti ukazuje 39tt?

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 lebo ja mam termin podla pocatia a nie podla poslednej menstruacie a kedze tu to ukazuje podla poslednej menstruacie, tak som o tyzden popredu

groka
2. aug 2010

@kvietok121 tak na to sa neda mysliet 😒

groka
2. aug 2010

@kvietok121 ja som dnes zmenila TP na TP podla ms nie podla toho ako je maly velky,aj ked podla merania je na 39tt ale vahu ma mensiu,no podla ms som 38tt,ale pre mna prvorade,ze sme v termine uz a donoseny je

lucia20
2. aug 2010

no baby tak ja mam dnes uzasny den... 11 hodin, v pracke nic este nie je, ani stetky som sa nechytila. :D joj no musim ist robit... :D:D:D:D

kvietok121
2. aug 2010

@groka tak to je pravda uz sme v termine uz to moze byt

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 neboj este postihas

tatulienka
2. aug 2010

babule, ja uz to chcem mat za sebou...brucho obrovske, vsetko ma boli, tlaci, tazko sa mi vstava, rano mrchovske bolesti, ktore ako prisli, tak aj odisli, no uz by som najradsej mala malu v naruci...

tatulienka
2. aug 2010

baby, poradite mi? kedy by mi mala prist prva materska? som na materskej od 7.7...cize prva materska by mi mala prist 7.8? alebo ako to je?

groka
2. aug 2010

@tatulienka socilana poistovna to vyplaca v strede mesiaca mne chodia prachy na ucet po 12 dni v mesiaci,vacsinou 16 uz mam

tatulienka
2. aug 2010

cize to nezalezi od toho, kedy som nastupila na matersku, hej?

barinkova
2. aug 2010

kočky mam otazku ,plodova voda nemusi vzdy odtiect,ci cim to je zapričinene,lebo mne ju pri malej prepichovali.lepsie je ked odtecie ci ani nie?dik za odpovede

groka
2. aug 2010

@tatulienka nie nezalezi,mne posielaju na ucet a socialka posiela peniazky okolo od 12,stalo sa mi ze mali aj cas a prisli aj 19 ,prisli mi uz aj 12 ,kazdemu posielaju rovnako,zalezi na banke potom kolko drzi prachy,ale vstrede mesiaca ich ma,7 v mesiaci urcite nie

kvietok121
2. aug 2010

@tatulienka ani nevrav vsetky by sme to chceli uz mat za sebou drzat malickych v naruci ale musime este pockat, ja som na materskej tiez od 5. a vraveli mi ze len v auguste takze neviem kedy presne

kvietok121
2. aug 2010

@barinkova myslim ze nemusi, neviem ci je to lepsie ci nie

kvietok121
2. aug 2010

@groka dakujem za odpoved pre tatulienku aj mna to zaujalo a tiez som mudrejsia 😀

akika722
2. aug 2010

@kvietok121 ahojte,mne materska už 2,5roka chodí 14teho,15teho v mesiaci 😉

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 ty ides z materskej do materskej vsak ja som velmi zvedava kolko mi to vyjde

akika722
2. aug 2010

@kvietok121 hej ale na maleho mi tym padom materska pada...teraz by som mala dostať viac trochu lebo oficialne som ešte zamestnana.teba prvych 6 mesiacov bude platiť zamestnavatel a ako učitelka by si mala dostať peknu sumu..švagrina je tiež učitelka a jej kolegyna ked mola na materskej dostavala pekne prvy pol rok

vladka84
2. aug 2010

@tatulienka @kvietok121 aj ja uz chcem mat malicku pri sebeeee 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre