♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mamisqva
3. aug 2010

@majka 35 to bol zažitok s tym psom,chlapa zahlušit ale asi aj dobre že si niak nereagovala lebo tencvok by si určite dovolilaj viac ked si tam bola sama.Neboj jemu sa to vrati hlavne že ste ok.

groka
3. aug 2010

@majka35 inak by som poradila smectu,alebo kvapky,ale ak ma teplotu,na pohotovost

mamisqva
3. aug 2010

@natalia01 a ideš rodit do TN lebo ja do IL som od Puchova.Moja kamoška si vybrala TN že vraj lepšie lebo predtym ležala v IL ale maly sa jej naroil o3tt skor tak aj koli inkubatoru isla do TN naštastie tam nešiel je ok

majka35
3. aug 2010

zatiaľ ma len nízku teplotu, dala som jej Hylak, teraz leží a pozerá Bébe TV ... urobila som jej harmančekmový čaj ...

@mamisqva keby si vedela ako som toho idiota prekliala ... mne ked niekto úblížil, vždy sa mu to vrátilo

natallia01
3. aug 2010

@mamisqva idem do TN,citala som aj pocula od znamich ze je to tam fajn..len ze sestricky nie su moc mile a ani ochotne..ale ze tam musim mat chlapa a vtedy behaju a robia co maju...a aj preto aby ma odrodil moj doktor tam idem

mamisqva
3. aug 2010

@majka 35 to si piš že sa mu to vrati,ale teraz kašli na to prednejšie su ti tvoje deti a tie ta potrebuju aby si mbola v pohode maš akesi neštastie aj tie doklady ale to tak niekedy byva že sa všetko kašle.

mamisqva
3. aug 2010

@natalia 01 ta kamoška povedala že aj navštevy su tam take volne že kedy kolvek može prist a celkovo sa jej tam viac pačilo.

mamisqva
3. aug 2010

@tiffanka ak budeš mazat tu spisovatelku čo ma tych 20 nicov nedala by si ma tam?Už som ti pisala pamataš si?Ak vam to nevadi.Moc pekna tabulka.

mamisqva
3. aug 2010

nick-ov

tiffanka
3. aug 2010

@mamisqva samozrejme, že ťa dopíšem, ale aj keď ju vymažem, neviem zmeniť termín, budeš musieť zostať pri termíne 7.8. ... Ale veď aj tak termín nie je rozhodujúci, málokto porodí prave vtedy 🙂

akika722
3. aug 2010

@lulu4 ale zvládla by si nemala by si na vyber...no je to ťažšie ja mam dosť hyperaktívneho syna nezabaví ho na dlho nič,jedno šťastie že manžel pracuje na smeny 😀
pri prvom som si to tiež uživala viac som toho vladala urobiť a aj viac som stihla ako teraz-možno aj preto že sa narodil vo februari...ale už to mam o chvilu za sebou takže pohoda...
@majka35 no tak ty maš v poslednom čase fakt šťastie...nespapala niečo?chudatko male ☹ ☹ ☹
ty ideš zajtra?kedy maš sekciu???

majka35
3. aug 2010

@akika722 no, ked to tak pôjde ďalej, tak aj pôrod odložím ... má 38,8

akika722
3. aug 2010

@majka35 len nestresuj aby si neporodila ešte dnes...nepytala si sa v škôlke čo papala???

21
3. aug 2010

Tak, dievcata uz sme piati... Terezka sa narodila 31.7. o 5.44, mala 4020g a 53 cm... Urcite vas nedocitam, a moc nenapisem, mam ju stale na rukach, dnes sme dali nausnicky a boliiii to..

sivema
3. aug 2010

@21 -GRATULUJEM a tíško závidím,že už to máš za sebou 😉

denisocka
3. aug 2010

tak nam sa prave narodilo dalšie babo - naša @marija o 16.00 porodila dcerku Stellu 😉

akika722
3. aug 2010

@21 jéééj gratulujem k malinkej...krasne mieri...aaaaa mysleli sme si ked si dlhšie nepisala...budte zdravučky...ked to bude možne chceme foto moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
3. aug 2010

jedno babo za druhym... 😀 😀 😀 😀 😀 všetkym gratulujem 😀 😀

tiffanka
3. aug 2010

@21 tak to je super, prajem veľa zdravíčka, Terezke, aj tebe, držte sa, pá 😉
@mirmaj tiež srdečne gratulujem 🙂

majka35
3. aug 2010

novým mamkám blahoželám a novým bábetkám veľa zdravíčka 🙂

majka35
3. aug 2010

@akika722 bruško ju už nebolí, ale úplne horí, chúďatko moje

liba78
3. aug 2010

Téda vás zas dočítať... mám pár minút kým sa presunieme k svokrovcom na zahradu. Vraj skúsime scenar spred 11-rokov. Vtedy mi praska voda pri grilovaní... Ale ja sa fakt necítim na dnes.
@kika36 nepamätám si, ale vitaj medzi nami a častejšie sa zapoj 😀 býva tu dosť rušno a sranda.
@21 @marija gratulujem k bábätkám, želám veľa zdravíčka ...
@natallia01 ja pôjdem rodiť do TN, ale neviem kedy, nechávam to na osud a malého 😀 😀
@majka35 chúďatko naše, fakt máš tú smolu. Ale už sa musí prelomiť. Barborka musí byť unavená a vyčerpaná. Hlavne jej dávaj veľa tekutín. Ale asi by som šla aj na pohotovosť. ☹ Držím palčeky, nech to nieje nič vážne.

kvietok121
3. aug 2010

ahojte tehulky uz som z kurzu doma, mali sme aj predporodnu fazu ... tak som sa znova vela veci dozvedela

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 moja neboj ty to zvladnes, zavidim vam jednu vyhodu ze tam budete nacas, ja sa zacinam bat ze to nestihnem, neboj my tu vsetky budeme
@kika36 ahoj kika ako sa mas????
@vladka84 gratulujem k vyberu kociarika
@tatulienka tak to je super ze sa pomalicky otvarate uz sa mozete uz je na tocas, dufam ze aj nam v stvrtok povie to iste aspon tak ako tebe
@groka moja tak sa zajtra drzkaj, skoda ze sa ti to tak skomplikovalo, ale neboj zvladnete to
@mamisqva uz sme take nedockave ze len piseme a piseme
@natallia01 ahoky

kvietok121
3. aug 2010

@majka35 moja to ani neverim ze znova nieco, ty si ten zaver tehu riadne vychutnas, hlavne pit a pit

kamajka
3. aug 2010

ahojte, dlho som neprispievala vdím že už niektoré aj porodili, gratulujem 🙂
ja idem už do nemockky diagoza IUGR................ ☹
držte nám palce nech dobre dopadneme aj ja všetkým držím 🙂

lulu4
3. aug 2010

@majka35 juuuj moja ty toho musis prekonat takto pomaly pred porodom ako naschval, zase tam nejaka mamicka dovliekla chore dieta? to je na tych skolkach najhorsie... nech sa mala z toho rychlo dostane.. a tebe vela trpezlivosti

fialka5959
3. aug 2010

@kvietok121 Isiel na 3 mesiace, ale 12.8. ma uz konecne priiiiiiiiist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Chodi tak na 6 tyz. a 2 tyz. doma, ale teraz nam tak vyslo, ze potrebujeme € lebo pride babo 🙂
Ja si zajtra zacnem balit batozinu, / uz by bolo na case /, mam teraz take stavy, ze sa neda ani spat, neviem ci to niesu tie falosne kontrakcie, aj chrbat ma zacal boliet, az mi ta bolest ide na zadnicu 😀

































































































































































































































































































































































































































































































































































































































lulu4
3. aug 2010

@kamajka ahoj prosim ta co to mas za diagnozu nic mi to nehovori? ja som taky zvedavy tvor... ja sa len toho bojim nech to tehu uz doklepeme pekne z domu a do nemocky len sup rodit, hadam to tak bude... drzim palceky nech ste oki a nech teda co najskor porodis aby sa dlho netrapila v nemocke...

lulu4
3. aug 2010

@akika722 ale ved jasne ved my zeny ked sa zatneme zvladneme vsetko ako sa hovori... to mas dobre ze manzel robi na smeny... no kazde dieta v dnesnej dobe co vidim je moc zive, take hyperaktivne... minule boli u nas znami s 2 rocnou dcerkou a poviem ti uz som len cakala kedy pojdu domov, ta by nam prehodila cely byt hore nohami... to ti bolo tornado... 😀 ale povahu dietata si nevyberies... tak som zvedava co caka nas 😵 a ty mas kedy termin, teba caka cisarak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre