♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
3. aug 2010

@kamajka moja tak nech ta udrzia co najdlhsie

vladka84
3. aug 2010

@akika722 neboj, bude v pohode, uz je velky chlap, mozno mu prislo trosku luto, ale ked uz budes prec, tak to zvladne... je to ako so skolkou, kym stoji mamka pri dverach, dietatko sa jej drzi zubami-nechtami, akonahle sa zavru dvere, je vsetko ok.... a urcite je uz rozumny a chape, ze si neodisla navzdy, ale len po sestricku... uvidis ako sa bude tesit, ked sa vratis... prajem ti, nech ti to rychlo ubehne, aj Patkovi 😉

liba78
3. aug 2010

Ahoj babulky...
@kamajka a prvé detičky boli tiež s diagnózou IUGR, alebo boli len maličké ? Inak pôrodná hmotnosť teba a manžela má tiež vplyv na veľkosť bábätka. Genetika nepustí a určite v nemocnici podrastiete a o IUGR po pôrode nebude nik chyrovať. 😉
@akika722 Paťko bude len s mm ? Alebo ho dáš na starosť nejakej babičke ?

kvietok121
3. aug 2010

babulky idem buvat

kvietok121
3. aug 2010

@akika722 budeme na teba mysliet hned ako sa bude dat tak sa ozvi drzkaj sa prajem ti aby ti to vsetko islo rychlo bez bolesti a skoro sme mohl vidiet tvoju drobceka a teba uz nie ako tehulku ale ako 1v 1, tak sa drzkaj

kvietok121
3. aug 2010

myslim ze okrem akiky nikto zajtra nema naplanovany odchod do nemocky, ale poradne su takze vsetkym drzime palce papa

kvietok121
3. aug 2010

dobru noc

liba78
3. aug 2010

@kvietok121 pa pa kvietok... 😉
baby ja mám pocit, že keď sa pripojím vy všetky ste už preč... ☹

lucia20
3. aug 2010

@liba78 z toho si nic nerob, ja som tu bola ked tu boli baby a aj tak som si vykecavala sama. :D

akika722
3. aug 2010

@vladka84
@kvietok121 dakujem
@liba78 aj s mm aj mama tu bude ked treba,svokra brala dovolenku pre istotu pred tyždnom 😖

lucia20
3. aug 2010

mm ma prave fotil a zacal sa smiat s vetou - ze tristvrte mojho tela je brusko. :D

vladka84
3. aug 2010

idem aj ja do postele, rano mam budicek, o 7mej mam byt v poradni, som zvedava kedy sa dostanem narad...vypila som dva litre vody za poobedie, urcite stravim noc na zachode...
@akika722 tak este raz, drzim palce, nech to pre vas obe dobre dopadne 😉
@liba78 tu si? voda nepraskla? aka bola oslava?

baby, nepiste vela, kto to bude zajtra citat? 😀

akika722
3. aug 2010

@vladka84 dakujem 🙂

liba78
3. aug 2010

@vladka84 oslava dobrá a voda stále vo mne 😝 takže Maťko je zatial bez darčeka - bratčeka 😉
ale dnes je celkom divný deň, už nemám brať magnezium a všetko ma bolí.

@akika722 šikovná ježibaba (svokra), no hlavne aby mal kto byť s Paťkom keď ťa pôjde mm navštíviť. Moja švagriná si vždy malého nechala doma, aby potom neplakal pri rozlúčke. Takto sa len tešil že prídem 😀

akika722
3. aug 2010

@liba78 ona si to vie zariadiť-ježibaba 😀

akika722
3. aug 2010

lucka zmizla ☹

lucia20
3. aug 2010

baby aj vy sa citite v tvari take nejake spuchnute???? 😒 😖

lucia20
3. aug 2010

@akika722 lucka sa hrala na modelku :D:D:D

akika722
3. aug 2010

@lucia20 jéééj hned mám lepšiu naladu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
3. aug 2010

@lucia20 pekné, pošli aj tiffanke do albumu. Ja mám len dve brady naviac, ale mm hovorí že som slon už aj v ksichte 😀 😀

lucia20
3. aug 2010

@akika722 teraz neviem ci z mojej pritomnosti alebo z tych foto. :D

lucia20
3. aug 2010

@liba78 :D:D:D aki su ti nasi chlapi vtipni, ked to nemusia nosit oni. :D

keby som mala lepsie foto tak aj ano, ale tearz zase bolo nahouby svetlo.... a ja hotova prisera. to sa musit trosku "nastajlovat". :D

akika722
3. aug 2010

@lucia20 aj aj a vyzeraš super... 😉

liba78
3. aug 2010

@lucia20 tak sa nastajluj aby si nebola bez bruška skôr ako bude fotka v albume.

lucia20
3. aug 2010

uz som tu, som sa stahovala na poschodie do postele...:D

lucia20
3. aug 2010

@akika722
@liba78 :D:D:D no ak si ma tam zajtra nechaju, tak uz len pozy v zupane. :D

liba78
3. aug 2010

@akika722
@lucia20 no hádam nechcete ísť naraz do nemocky... už berieš aj veci ?

lucia20
3. aug 2010

@liba78 no doktor sa s tym vyhrazal, ale zajtra nechavam tasku doma a beriem katku, tam hadam este tyzden ma doma necha a ked nie, no hold tasku donesie muz... :D

akika722
3. aug 2010

@lucia20 idem ja hajať baby rano skoro vstavam a už aj brucho sa k tej bolesti pridalo 😠

lucia20
3. aug 2010

@akika722 bezkaj, sak o chvilku idem aj ja. lebo mi huci v hlave cely den, mala spi, tak by som to mala vyuzit, rano musime pred siedmou vyrazit z domu a ceyl den na kramaroch. jupiiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre