♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
5. aug 2010

@kvietok121 ako vam dobre...aj ja makam, zmyvam, mojkame sa, este som aj bola pohrabat svokre na zahrade a niiiiiiiiiic...ale nevadi, ja verim ze vie kedy ma prist 😉 prietoky ma dobre, vaha 3150 gramov tak kam by sa ponahlala?
@vladka84 aj ja som kocikovala, a nielen v dome...aj po zahrade, tak ho priatel radsej odniesol hore na poschodie, aby ma nezavreli na psycho 😀

kvietok121
5. aug 2010

@kikuska25
@kikuska25 nechali ma doma, citim sa skvele, nic mi nie je, som rada ze je vsetko ok, ale som otvorena len na 1 cm, to si myslim ze je veeeeeeeeeeeelmi malo a nedokazuje to ziadny zaciatok porodu, aspon si myslim

kvietok121
5. aug 2010

@evanns vsak jasne nemas kde sa ponahlat ... inac pomaha ze vraj aj teply kupel ....

kikuska25
5. aug 2010

@kvietok121 no vidis a pri mne uz stresovali a hned ma nechali v nemocnici..ale zasa pravda je ze mna brusko bolelo..a kedy mas dalsiu kontrolu?len sa drz

kvietok121
5. aug 2010

@kikuska25 dalsia kontrola presne o tyzden vo stvrtok tak som zvedava 😀 😀 😀 😀

tatulienka
5. aug 2010

@helen1007 ahoj, v ktorom tt si rodila?

evanns
5. aug 2010

@kvietok121 budem si pamatat, ale ja este nechcem silou mocou ju dostat von, ved do terminu mam este daleko...a nic mi nie je tak nie je dovod to silit az tak...horsie keby som uz prenasala...moja mama nas vsetkych troch prenasala...tak dufam, ze toto som po nej nezdedila 😀

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@kvietok121 tak to tak vidim,ze dneska sa budeme mat s muzom velmi rady 😀 😀 😀 a potom sa nalozim do vane 😵 5 dni do terminu a milostivy sa tvari akoze nic...dcerka ta uz bola vonku,sak jasne dievcatko 😝 chlapi lenivy 😅

tatulienka
5. aug 2010

najlepsie je, ze moj muzo nechce sexikovat, lebo si mysli, ze by sa mala narodila predcasne keby sa narodi teraz...a neviem mu to vysvetlit...on si mysli, ze najlepsie bude, ked sa narodi presne na termin..

kvietok121
5. aug 2010

@evanns vsak jasne ked este je cas netreba s nahlit, hlavne ze sa babo ma dobre 😀

kvietok121
5. aug 2010

@katulkaaaaaa takze zase pekny vecer aj vy tolko peknych vecerov si nepamatam ani ja uz dlho 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
5. aug 2010

@tatulienka tak ten moj stale pride a zvodne ze: "slecna, mozem sa pozriet na Vas krcok?" 😀 😀 😀 😀 😀 a dnes mu hovorim ze tie jeho spermie asi nemaju tu ucinnu latku na krcok a on: "pridem vecer domov a sa na to dokladne pozriem" 😎

kvietok121
5. aug 2010

@tatulienka tak myslim ze uz nie si predcasne pretoze o dva tyzdne skor, v 38 uz sa povazuje porod za normalny

tatulienka
5. aug 2010

@kvietok121 hej, ja viem, ze uz by to nebol predcasny porod, ale neviem ako to mam muzovi vysvetlit... oni su v tomto taky tutmaci... 😀 😀 😀

vladka84
5. aug 2010

to mne vcera moj mm zapotil, ze potom ked uz budes mat pred terminom a budes chciet, aby sa mala narodila, tak sa mozme trosku pomilovat... ja na neho vyvalujem oci, ze ty si myslis, ze si taky senzacny, ze sup - sem raz urobis a mala sa bude tlacit na svet? 😀 to uz teraz by si mal zacat 😀 😀 😀
no tak sme sa pobavili 😀

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 oni su vsetci rovnaky 😀 😀 😀

lucia20
5. aug 2010

@kvietok121 kvalita nic moc, ale tu mas tie slubene foto.....

lucia20
5. aug 2010

jaj baby to chlapom nevysvetlite, ze musia makat uz dva tyzdne pred terminom a mne to pri dvoch babach aj tak nepomohlo... :D

teraz som ja muzovi mpovedala, ze tyzden utlm, aby nahodou mala neprchala von a potom nech sa deje co chce. :D

tatulienka
5. aug 2010

no ten moj nechce ani za nic...uz neviem ,ci ho mam ja znasilnit, alebo co...ale s tym brusiskom to tiez nieje jednoduche.. 😀 😀 😀

evanns
5. aug 2010

@tatulienka 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
5. aug 2010

ja som sa uz aj vyhrazala, ze ved pockaj po porode, budem taka unavena, ze ani po pol roku sa ku mne nedostanes, ale nepomohlo... 😀

tatulienka
5. aug 2010

alebo mozno staci, ked sa pred nim objavim hola... 😀 no uvidime, vyskusame...

helen1007
5. aug 2010

@tatulienka ahoj v 36tt + 1, ale mala som spontánny pôrod, odtiekla mi voda, potom prišli kontrakcie a ...potom už iba Dominika 🙂 😀

vladka84
5. aug 2010

mimo temy.... baby, kupovali ste niektora babyvak alebo satku na nosenie babatka?

helen1007
5. aug 2010

@saksina neboj dočkáš sa, ja som tiež nemala poslíčkov a ani žiadne príznaky a malá prišla ako blesk z jasného neba 🙂 ani som nevedala ako a mala som ju v náručí 🙂

tatulienka
5. aug 2010

@vladka84 ja nie, zevraj to nieje dobre som pocula....ani na chrbticu a taka satka, kde babo lezi ze ho ani nevidiet,tak to je aj nebezpecne..v amerike to uz zakazali, kvoli tomu, ze sa v tom deti zadusili..

tiffanka
5. aug 2010

@helen1007 jasnééé 🙂 zapíšem ťa 😉
@lucia20 u nás je to podobne, aj by som chcela Adamka, ale mm nie, má s Adamom zlé skúsenosti 😠 😀
@kvietok121 otvorenáá? ja ešte vôbec ☹ ani poslíčkov nemám, ani nič ☹

helen1007
5. aug 2010

@tiffanka ďakujem , pošlem ti aj foto malinkej iba som zabudla tú email adresu kam si písala, že máme posielať fotky 🙂

tiffanka
5. aug 2010

@helen1007 tu je: augustovemilaciky2010@gmail.com 😉 😎 Teším sa na foto 🙂

vladka84
5. aug 2010

@tatulienka to fakt? a ja ze je akurat teraz taky bum z toho, je ich plny internet... ja som mala vak pri Timke pozicany, bol to este taky stary typ, vyuzili sme ho asi len raz, skor som Timku mala v lehatku, stacilo jej, ze na mna vidi, nemusela sa nosit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre