♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
12. jan 2010

evit ano, NT hodnoty su od 1,0 - 2,5 / 3,0 / ok, nad 2,5 je to uz take diskutabilne- tam uz zvyknu robit dalsie testy, ale tieto hodnoty platia, len ak sa robia presne v rozpati 12-13 tt a ja som len 11 tt, takze asi ta hodnota 0,2 je ok, viem ,ze aj pri prvom som to mala take nizke

mata1001
12. jan 2010

baby nbe nic dr nehovoril o velkosti a tak...to co vam... 😢 😢 😢

zuzana76
12. jan 2010

mata a v tehu knizke to nemas? skus si pozriet

press
12. jan 2010

ďakujem evitka, ani som nevedela, že sa to robí, ale toho asi ešte veľa neviem, pri druhom už budem múdrejšia 🙂

bihan
12. jan 2010

Listovka je fajn počas celého tehu, nie len v prvom trimestri, pretože zlepšuje vstrebávanie železa a mnoho žien hlavne v druhom trimestri začína trpieť miernou anémiou (chudokrvnosťou) pretože množstvo krvi v tele sa zvyšuje.

Čínskemu kalendáru neverím, Sára mala byť (nielen podľa neho) chlapec.. teraz vychádza dievčatko, tak som zvedavá 😝

evitkamalicka
12. jan 2010

zuzi mne to budu robit v 12tt+nieco takze akurat

mata1001
12. jan 2010

zuzka mam tam len tlak,vahu moc a nieco v kolonke subjektivne tazkosti.len to...

ladywitch26
12. jan 2010

bihan, nam to v rodine vychadza presne opak podla cinskeho, takze ak mi teraz vychadza dievca, tak sa muz moze tesit na chlapca. a mna porazi, lebo mam na skrini dve plne krabice dievcenskeho oblecenia,co uz je stanke male a ak budem musiet dokupovat modre este, tak neviem,kam to popcham. lebo chceme este aj tretie... 😝
a k tomu zelezu, ja som mala cele tehu priam ukazkove hodnoty zeleza, ale to asi kvoli tomu, ze som nonstop zula lieskovce, lebo mi bolo nenormalne zle a tie mi pomahali. a v nich je vela zeleza, takze zasoby som mala dobre 😀

press
12. jan 2010

mata a kedy si bola u dr.

zuzana76
12. jan 2010

mata, tak neviem, ja tam mam viac toho

kedy si bola napsoledy u Dr?

evitkamalicka
12. jan 2010

zuzi a kedy si uz nahodis tyzdne?

mata1001
12. jan 2010

v ptatok a zajtra mam ist zas.ale v piatok som sa ho pytala ci je vsetko ok a on ze ano.vsetko je ako ma byt.a este mi povedal ze vidi nosove kosticky

press
12. jan 2010

ja ešte tehu knižku ani nemám, dostanem ju až budúci týždeň.

mata1001
12. jan 2010

ides na krvne testy?ja idem a mam ist na lacno a bojim sa ze ako to dopadne.

press
12. jan 2010

idem aj na krv, aj na sono a už sa aj teším, lebo chcem vedieť, či je všetko ok. Bola som u dr. zatiaľ iba raz 28.12, vtedy mi urobil iba sono a zavolal ma až 20.1.

bihan
12. jan 2010

Lady, ja som to trošku prehnala s darovaním krvi a nedotankovala som medzičasom železo, tak budem rada, ak to teraz budem mať ako tak v norme, min. tehu som mala vždy všetko ukážkové. 🙂

Ja idem na UZV bud. piatok aj s MM a malou, to bude zážitok 😵

ladywitch26
12. jan 2010

ja ani neviem, kedy pojdem na sono. musim cakat na pozvanku z nemocnice. minule som zistila dost zavcasu, ze som tehu, uz v 5tt som bola u doktorky, tak bolo dost casu. teraz som bola u dokiny len vcera, a ak budu mat vela mamiciek uz poobjednavanych na sono, tak sa moze stat, ze ma zavolaju az o dva mesiace. no rozhodne vcassie ako o mesiac sa mi neozvu. tak si asi pockam... 😖

mata1001
12. jan 2010

press ja chodom na utz skoro kazdy tt.nejak sa mi to nepaci...ale nechcem sa stresovat

zuzana76
12. jan 2010

mata, preco chodis kazdy tyzden na uzv?

zuzana76
12. jan 2010

ako si mam nastavit v pase o tyzden menej? mam posunut datum poslednej menstruacie?

mata1001
12. jan 2010

ja som tazko otehu a brala som vela liekov,mozno preto.

evitkamalicka
12. jan 2010

zuzi skus....a co ti to nesedi?

press
12. jan 2010

mata: ale videla si už malú fazuľku, keď už si v 11 tt.

tiriel
12. jan 2010

ja som sa musela vyvaliť,prišlo mi ťažko z tej papriky ale našťastie pomohla moja najlepšia priatelka v tehotenstve a najlepšia bojovníčka proti záhe - ORBITKA - takže zelená,alebo modra orbitka mydielko je ZAZRAK

evitkamalicka
12. jan 2010

ja si akurat davam vanilkove kapucino, moja najnovsia mania v tehu

press
12. jan 2010

ja len dúfam, že sa mi vráti moja chuť na všetko dobré a potom si dám aj kapucino, aj palacinky so šľahačkou 😀

evitkamalicka
12. jan 2010

ale prestali mi chutit syry, mliecne vyrobky a maso....akurat acidko zvladam

jankaat.
12. jan 2010

ahojte.. ja mam ist vo stvrtok popoludni na kontrolu k lekarovi... snad je vsetko ok 😔

evitkamalicka
12. jan 2010

jani drzim palce na kontrolu

press
12. jan 2010

a ja som nikdy nejedla jogurt a teraz si ho dávam každé ráno, ale maso ani ja moc nemusím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre