♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
7. aug 2010

@alure aj tebe, a dobrú chuť k obedííku 😎 😉

liba78
7. aug 2010

@alure aj tebe pekný dníček 😉

fialka5959
7. aug 2010

@katulkaaaaaa takze ziadne obavy??? Lebo aj u lekara sa mamicky rozpravaju, ako ich uz chrbat boli,.... a ja nic, ja si zadkom natrasam a nic, ani neviem ze som tehotna iba vtedy ked sa babo hybe, aj ked sa mam obuvet

fialka5959
7. aug 2010

@liba78 pekne povedane, ale uz aj by mohlo ist von, ja by som sa nepohnevala.
To by ma len potesilo, ze uz konecne budem moct okolo babatka kmitat

tiffanka
7. aug 2010

@fialka5959 aj ja so toho neviem dočkať 😎

fialka5959
7. aug 2010

ved pozeram , ze mas dve dcerky tak budu pomahat o 106 🙂

katulkaaaaaa
7. aug 2010

mame nove babetko 🙂 🙂 🙂 @groka ma krasneho synceka Jurka,miery 2980kg,49cm 🙂 🙂 🙂 gratulujeme

fialka5959
7. aug 2010

@tiffanka Ja uz som si dnes poprala veci do postielky : baldachyn, postelne oblecenie, no proste celu supravu a mam v plabe upratovat ,ale tak sa mi nechce nic necham to asi na pondelok, pride aj mama tak dufam ze pomoze

katulkaaaaaa
7. aug 2010

@fialka5959 jasne neboj babetko tam nebude navzdy,ked zacne porod velmi rychlo to podla bolesti zistis,ja som stale v kope...no zrejme sa malickemu u mna velmi paci 🙂

tiffanka
7. aug 2010

@fialka5959 uff, aj o 206, už vidím ako sa o neho bijú 😀 toho sa bojím najviac, iba sa hádať budú, že ktorá ho ide kočíkovať, atď.. ☹

tiffanka
7. aug 2010

@fialka5959 vykašli sa na upratovanie 😝 😀 😀 určite ti pomôže 😉

barinkova
7. aug 2010

@katulkaaaaaa tak sa groka konecne dockala,gratujujem a nech ste zdravi

tiffanka
7. aug 2010

@groka jééééj moja, gratulujem k Jurkovi, prajem veľa krásnych chvíľ 🙂 Potom nezabudni poslať foto 😉

@katulkaaaaaa porodila dnes? 🙂 my sme si už mysleli že aj ty si už "po" hehe lebo tu zvykneš byť ráno 😀

katulkaaaaaa
7. aug 2010

@tiffanka ano dnes porodila smska mi prisla asi pred hodinou,ale presny cas neviem 🙂 jaj ja tu stale strasim 😀 dneska som malovala este na svadbu,uz je vsetko vybavene tak by som mohla ist,ale prcek stale nic 😵 nebojte ked to na mna pride este hodim spravu sem ze uz rodiiiim,na to sa tesim 🙂

katulkaaaaaa
7. aug 2010

@tiffanka mam v mobile a fotku,ale neviem akoby som ju dostala do pc:(
mna dnes rano odfotila dcerka ze posledna fotka s bruskom,tak dufam,brusko uz je obrovske 😀

tiffanka
7. aug 2010

@katulkaaaaaa naozaj ho už máš veľkéééééé 😉 A krááásna si 🙂 🙂 😉 chceš aby som aj túto foto dala do albíku ? 🙂 😎

tiffanka
7. aug 2010

a @kvietok121 už nebodaj rodí ?? 🙂

memory97
7. aug 2010

@lulu4 nie, ja som rodila spontanne, ale ak by sa mali nenarodil, tak mam sekciu istu🙂 Mne opuchy a vyssi tlak akurat zacali, ked sa maly pytal na svet🙂

@liba78 teraz sa rodi vela babatiek, takze nemaj strach, urcite tam nebuju take osobky🙂 ja tiez nie som rastistka, ale nemam rada prizivnikov🙂



memory97
7. aug 2010

@groka blahozelam🙂

katulkaaaaaa
7. aug 2010

@tiffanka mozes 🙂 a dakujem ja uz si pripadam ako pred vybuchom 😀 no veru neviem kde sa kvietok stratil...ze by uz?jaj baby ja som tiez zvedava ci sa mi na izbe ujde nejaka spolurodicka tmavsia...inak pikoska,kamoska rodila a priviezli zensku co mala 27r a 6te dieta....poobede jej priviezli dcerku a zaroven aj ten baby box zo vzorkami...ze ona na malu ani nepozrela ze len ten box ju zaujimal....a za tri dni zdrhla 😎

liba78
7. aug 2010

@groka blahoželám k synčekovi, nech ste zdravučký a čoskoro doma.
@katulkaaaaaa zlatíčko, krásna si a bruško fakt obrovské. Mám pocit že moje je detto.
@memory97 no vidíš a si predstav, tie baby čo boli s ňou na izbe boli stále u nás aj s miminkami. Lebo pri nej sa nedalo dýchať. A nemala ani tehu knižku keď prišla. A zdrhla tiež 😠 😠 sestričky sa smiali že takéto musia do dvoch dní znova z mužom súložiť, aby im nebol neverný. Ale potom prišla aspoň pre mimi. 😠

tiffanka
7. aug 2010

@liba78 to čo bolo za ženu 😲 až rozum zastane 😀 😀

liba78
7. aug 2010

@tiffanka no už si nepamätám koľko detí mala, viem že dosť a bola aj staršia, po 40-tke určite a vyzerala na 50.

tiffanka
7. aug 2010

@katulkaaaaaa aj toto... akože, ľutujem tie deti.... veľmi...

liba78
7. aug 2010

@tiffanka ja som bola vtedy strašne rada, že nieje na izbe s nami 😉 .

tiffanka
7. aug 2010

@liba78 tiež nie som rasistka, ale dakedy to je už hrozné... Kamoška mi vravela minule, že také počernejšie si na weckach v kauflande farbili vlasy, cele zrkadlo bolo okydane od farby, umyvadla, atď... Netvrdím že každý čieny je takýto, ale väčšina určite áno.

liba78
7. aug 2010

jeej a @kvietok121 tu bola naposledy včera okolo 12-tej a odvtedy nič. žeby ? A pozerala som aj @ladena už sa neozvala. tak ktovie koľko miminiek už máme ?! 😉 😉

liba78
7. aug 2010

@tiffanka v kauflande na wc? páni to ma dostalo 😀 😀 😀

tiffanka
7. aug 2010

@liba78 ktovie, ktovie ... a ešte o koľkých ani nevieme... fu 😀
Aj mňa to dostalo 😀 To už len zasmiať sa nad tým, nič iné nezostáva 😀

liba78
7. aug 2010

@tiffanka no zas bol telefonát od detí 😀 😀 😀 - maminka ako sa máš ? je ti dobre ? hlásim, že sa nič nedeje a tak mi kázali pozrieť im počasie a presvečili mm aby tam s nimi zostal do zajtra 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre