♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

fialka5959
8. aug 2010

@tiffanka Tak to sa mi paci, keby vzdy mi tak niekto povedal, pocuvala by som a velmi rada 😀
Zajtra trocha cuchnem obyvku, spalnu, a WC pride aj mama jupi pocucha aj ona 🙂

mirmaj
8. aug 2010

@jankasramka a ty prečo odsavaš? maš veľa? používam taku čo by nemala narušiť kojenie, je to značka MAM, ten cumlik sa aj nejako vola ale už neviem ako, nejaký anti..... 🙂

kvietok121
8. aug 2010

peknu nedulu vsetkym tehulkam a aj maminkam

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 dakujem lucka to su povzbudive slova, tuto noc som mala sen pocas celej noci - mala som stale menstruaciu .... 😀 😀 😀 😀 😀 ale matejko si kope stale v brusku
@jankasramka tak to musis poponahlat manzela nech ta postielka uz je tu 😀
@memory97 ja budem tiez v tomto uzkostliva vsak sa im nic nestane ked pridu o mesiac neskor
@lulu4 ja nemam brat nic, dokonca mi povedali ze si mam zobrat 40 pampertsiek alebo 10 bavlnenych plienok ale tiez na cestu mam pribalene plienky aj normalne pretoze ho budem aj nasiroko viazat aj do perinky ako ti napisala memory, doma mam tiez 20 plienok

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 mozno si mala bolesti podbruska a prejavilo sa ti to v sne... mne sa take veci stavaju bezne... 😀

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 baby nestraste ze okolo 42 t to hadam nie to je hrozneeeeeeeeeeeeee dlho

kvietok121
8. aug 2010

idem varit ale necham si vas zapnute, dnes mame trosku posunuty obedik, pretoze sme boli na nakupe, amly bol hrozne proti strasne kopaaaaaaaaaaaaaaaaaal 😝

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 tak to ma nenapadlo mozno aj hej

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 ja ta nestrasim. ja len viem, ze moje prve dieta sa veselo prenasalo 11dni a druhe 12 dni. prva sa na svet dostala po piatich vyvolavackach a druha po dvoch. 😖 hold, u maminy si uz pomaly zacali stavat ten hrad. 😀 😀 😀

oksu
8. aug 2010

@lucia20 - tak to dúfam, že nie!!! Uvidíme v pondelok - čo doktor povie, -🙂

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 ach jo luci to si neviem sani predstavit

liba78
8. aug 2010

@kvietok121
@oksu nebojte baby. U každého je to individuálne. Moje išli obidve pred termínom. 😉 😉 ten druhý viac ako 2 týždne pred termínom 😉

vladka84
8. aug 2010

ahojte baby, tak ja uz obed navareny - mame tekvicovy privarok, zemiaciky a masko, cakam na mm, isiel sa na chvilku prevetrat s Timkou okolo bytovky, lebo vcera cely den lezala v posteli, tak jej uz normalne rohy rastu 😀 nastastie jej je dnes lepsie, vidno na nej, ze vcera teplotovala, ale nic ju neboli, tak dufam, ze to preslo...
ja do porodnice beriem len 3ks obyc.plienok, 1 bal. pampersiek a ciapocku, deku zatial nebalim, ak bude treba, donesu mi potom mydielko, vlhcene utierky, masticku - a to mam aj tak na zozname druhej tasky - medzi vecami, ktore mi donesu, ked porodim... neviem co mi tam este treba....

liba78
8. aug 2010

@vladka84 jéééj tekvicový prívarok, ten milujem ale okrem mňa ho nik doma neje. ☹ Tak ho moc nevarím 😀 Ja dorábam hovädzie na prírodno s hríbikami a ryžou. A polievku nakyslo s vajíčkom. Tá už je hotová. 😉

kvietok121
8. aug 2010

@liba78 ja teda 2 tyzdne pred terminom neporodim

kvietok121
8. aug 2010

@vladka84 super obed aj ja ho mam velmi rada mi mame dnes hovadziu a pstruhy na masle ... manzelov brat je rybar

vladka84
8. aug 2010

@liba78 ja privarky velmi nemusim, akurat tekvicovy mam rada, takze obcas si doprajem, ale Timka to ma velmi rada s fasirkou, mm zasa nemusi fasirky... tak ked sa konecne dohodneme, ze ho ideme papat, robim ako blazon dva druhy masa 😉 a polievocku mame brokolicovu kremovu - to je moja oblubena... a navarila som tak, ze budeme mat aj na zajtra, lebo hlasia horucavy, tak nech nemusim stat pri peci 😝

kvietok121
8. aug 2010

@vladka84 zajtra horucavy????

liba78
8. aug 2010

@kvietok121 tak porodíš pár dní pred termínom... tak ako ti napísala jankasramka. hneď, ako príde postielka.
@vladka84 aj ja tak varím, mám plné hrnce... 😀 A chlapi prídu až večer, takže určite zostane aj na zajtra. 😉

vladka84
8. aug 2010

@kvietok121 a nieee? ja som nepozerala pocasie, ale mamka mi volala, tak mi hovorila, ze pondelok - streda ma byt horuco... 😕

lucia20
8. aug 2010

@oksu

@kvietok121 ved uvidite. ono to zalezi dost aj od lekarov. ci vas nechaju prenasat. drzim palce, aby to u vas bol iny pripad, lebo prenasanie je asi najhorsie zo vsetkeho.

vladka84
8. aug 2010

no ale teraz som pozerala na nete, tak asi v inom state maju byt tie horucavy 😀 😀 😀

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 termin ma buduci pondelok, potom vo stvrtok ze ma posle ak to dovtedy nebude

liba78
8. aug 2010

@vladka84 v turecku je horúco už dosť dlho 😀 som rada, že sa nepotvrdili predpovede tvojej mamy. Ale na druhej strane chlad nepatrí k prázdninám 😀

kvietok121
8. aug 2010

@vladka84 pozerala som ano ma byt slnecno teplo ale tie horucacy sa uz asi nezopakuju, co boli na zaciatku jula aspon dufam

lucia20
8. aug 2010

@vladka84 u nas hlasili inak... tu ma byt vraj pondelok-stredu teplo a stvrtok tropicky den. prave ked mam poradnu a monitor. 😒 😖

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 tak to mas super... ved to mas uz za par... mozno budeme rodit narovnako. :D

tie horucavy by uz veruze nemuseli byt. ja stale dufam, ze skarede pocasie bude, ked budeme v spitali, ale vyzera to tak ze prave pridu tepla... mne by uplne stacilo 25°C.

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 ty idem v 38 tyzdni nie????

ladena
8. aug 2010

ahojte, no tak nam je zajtra ten príjem už súdený vôbec sa mu nechce von ,už som od strachu cakala celú noc a dnes to asi tiež nebude a môj drahy sa smeje, že nič nepomaha 🙂 tak zajtra uvidíme čo mi povedia.......

ked tu písete o horucavach ,tak to u nas hlasia tak 26°C no to by mi vyhovovalo 😉

kvietok121
8. aug 2010

@ladena moja zlata to ti verim ze to cakanie je najhorsie mozno este sa drobcek umudri, ved by bol stastne nedelniatko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre