♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
9. aug 2010

@lucia20
určite sa ozvi že čo a ako....

maminky,tak ja už mám skoro hotový obed,už len pozbieram prádlo,možno sa ešte pustím do žehlenia a potom trochu poobedného spánku.

liba78
9. aug 2010

@21 ak myslíš luciu, bolo by ešte lepšie, keby týždeň vydržala. Ale pozrite do pamäte, určite je aj dnes niekto kto sa nám nehlási. Bola tu už tiffanka ?

21
9. aug 2010

@liba78 , aj mne odtekala ruzova voda, tak som si ista..., ze Lucka...

vladka84
9. aug 2010

ani katulka tu nebolaaaa... tak zeby predsa? 😀
@lucia20 utekaj k lekarovi, ak ti maju robit cisarak, tak radsej nech urobis plany poplach ako by si prisla neskoro... a daj potom vediet ako si dopadla 😉

katulkaaaaaa
9. aug 2010

ahojte baby,som doma z poradne ☹ dr povedal ze uz sa nieco deje,a ze ja vam troska pomozem...no pomohol mi tak ze teraz ledva sedim,ak som doteraz mala ,,bolesti" tak to bolo nic oproti tomu co mam teraz...som myslela ze uteciem z toho kresla,ale ak porodim cim skor budem mu vdacna 😝 potom ma poslal na monitor hore na porodnicu na 20minut,tak tvrda postel ze katastrooofa,ale sestricky velmi mile,sa smialy ze aby som tam do rana nebola znova,a babatenka plackali joj uz chcem to svoje 😵
a bola tam dalsia tmava spoluobcianka,ze porodila v noci zo soboty na nedelu a uz sa na reverz hrabala domov,akoze nechapem 😠 decko tam samozrejme nechala....

lucia20
9. aug 2010

no baby ja som obehala styri lekarne, nikde nic, takze teraz pockam na muza a vezme ma k lekarovi... zatial sa nic nedeje, mne je fajn, ale teraz som nabehala tolke km, ze ak by to bolo na porod,tak isto som ho rozbehla. :D no malinka by mohla este tyzden pockat, nech ma trosku viac sily... tak dufam, ze sa uz nic diat nebude.

uvazovala som ci to nemoze byt z tych tabletiek. ak mi lekar dal take tb ktore toto vyvolali, tka ho asi zabijem. lebo vsetky tie bolesti a vobec vsetko co sa deje sa deje odkedy mam lieky a hlavne vcera tesne po tej tabletke..

21
9. aug 2010

@lucia20 nechcem fakt strasit, ale mne odtekala ruzova voda.., tak radsej naozaj chodte...

21
9. aug 2010

@lucia20 a nezabudni si tasku... 😉

lucia20
9. aug 2010

@21 to nebola ruzova voda, ale ruzovy vytok...

vladka84
9. aug 2010

@lucia20 tak to mohla byt ta hlienova zatka, ci? 😒
@katulkaaaaaa a ja som ta uz rodit videla 😀 no ale ked ta "rozbabral", tak to hadam dnes uz pojde...

lucia20
9. aug 2010

@vladka84 aj ja si myslim,no ved uvidime...

21
9. aug 2010

@lucia20 no, moze byt, ja sa len o vas bojim...

lucia20
9. aug 2010

@21 si zlata.. neboj, kazdu novu info nahlasime. :D

liba78
9. aug 2010

Ahoj babulky, som doma z poradne. Sme už zrelí na oberačku. Krčok či čo rozpadávajúci sa, a máme dovolené
porodiť kedy bude mimi chcieť 😀 , vraj aj zajtra 😀 . No idem upiecť tortu a navnadiť ho, nech už chce. Inak kontrolu písala na budúci týždeň, ale povedala že myslí že už neprídem. Uvidíme. @21 mne odtekala voda pri prvom, len to som mala pocit že bazén vyteká 😀 @lucia20 zlatíčko určite choď sa nechať skontrolovať.
@katulkaaaaaa tak to už teda pôjde, veď musí.... Poďme na to veď zajtra je pekný dátum. 10.8.10 😅 😅

vladka84
9. aug 2010

@liba78 tak to su super spraaavy 🙂 zeby ste si to dali s Katulkou naraz? 😉

lucia20
9. aug 2010

@liba78 no super spravy... tak tortou navnadovat babatko som este nevidela. ale mozno zaberie. :D ale hadam sa potesi, este keby si si kusok stihla dat... :D no veruze v tvojom pripade by som asi nasadila prechadzku, vecerne ťu-ťu-mu-ťu a zajtra sa moze narodit. ozaj pekny datum by malo. ked uz nestihlo 8.8. 😀

tiffanka
9. aug 2010

baby, zasa ste do noci kecali 😝 😀 😀
@lucia20 ak je to fakt voda, tak potom želám ľahký pôrod 😉 😀
@liba78 nech ti poradňa dobre dopadne 😉

lucia20
9. aug 2010

@tiffanka dakujem, ale to by bolo asi to najhorise keby sa to spustilo zospodu. mala musi ist sekciou. :D
a my ze uz rodis... :D

tiffanka
9. aug 2010

bože, ja som to dáko opozdene napísala 😀

tiffanka
9. aug 2010

@lucia20 veď ani pre mňa voda nie je to najlepšie 😀 aj my ideme sekciou

liba78
9. aug 2010

@tiffanka ahoj a ja som myslela že už rodíš.. 😉
@lucia20 tak to skúsim 😀 😀 možno sa aj mm poteší, lebo nic nebolo už 10 týždňov, mali sme zakázané, 😝 😝 ale najskôr chcem dobré správy od teba.
@vladka84 ja by som to brala 😀 😀

tiffanka
9. aug 2010

@liba78 hehe zlaté ste, že na mňa myslíte 😉 🙂 Ale ešte som doma, teda chystám sa byť aspoň do toho 19-teho 😎

liba78
9. aug 2010

@tiffanka no vieš, človek mieni - P.Boh mení. Ale viem, že máš mať sekciu kvôli očkám, ale aj tak môže byť neplánovaná sekcia. 😉

kvietok121
9. aug 2010

takze dalsia navsteva za mnou mala som tu 4 decka a 2 kolegyne - kamosky, fajn sme sa porozpravali
@vladka84 tak to je krasne co povedala Timka nikdy nevies cim ta tie decka prekvapia 😀
@alure ano tie decka su skvele a ako to uprimne vsetko povedia, ked nebude zapcha tak za 30-40 minut som tam mam tu sice zilinsku nemocnicu pod rukou za 5 minut ale tam nechcem
@lucia20 luci tak to je teda zazitok ja by som radsej sla vsak oni to vedia zistit ci odtiekla ci nie, luci dry sa

lucia20
9. aug 2010

@liba78 no tak to si musite poriadne uzit. :D od nas by bola dobra sprava ze sa nic nedeje... preboha ved je to len 36+1. 😖 este tyzden nech oddychuje v brusku.

liba78
9. aug 2010

jeeeej ešte som sa zabudla pochváliť. Nemáme streptokoka. Na to že celé tehu chodím s intímkou a mám výtok. Som to ani nečakala, kultivácia je ok. Taká som bola rada, že som mu išla hneď kúpiť do lekárne tú fľašku, čo minule spomínala jankasramka 😀

kvietok121
9. aug 2010

@katulkaaaaaa tak ako po poradni???
@tiffanka takze este tahas s nami

liba78
9. aug 2010

@kvietok121 a to chceš povedať, že sa dá rozprávať pri 4 deckách ?

kvietok121
9. aug 2010

@lucia20 myslime aby este pekne ostalo v brusku, kedy pride manzel???

kvietok121
9. aug 2010

@liba78 tiez sa cudujem ale nejak sme to zvladli dve 4 roky, jeden 2, jedna 1 rok (september) ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre