♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
9. aug 2010

@fialka5959 neboj to je este daleko

kvietok121
9. aug 2010

@katulkaaaaaa tak tak nech rodina vie ze ked sa nevedli dockat tak nech teraz makaju

kvietok121
9. aug 2010

baby uz si pripadam ako PC maniak ale co ked som este stale sama, milacik este robi a to odisiel rano o pol siestej, jaksi sa zotmelo a zacina prsat zeby zas nieco na nas slo

kikuska25
9. aug 2010

@kvietok121 hmmm super tak si uzite ja uz teplotujem uz som mala tetu na kontrole a volala do nemocnice tak zajtra na poradnu mam ist zatial mi dala medipirin no uvidime ako mi bude..dufam ze sa polepsi ☹

jankasramka
9. aug 2010

ja mam noveho augustoveho milacika!!!!!!!!
no nie je rozkosna? uplna mamina... 🙂

kvietok121
9. aug 2010

@kikuska25 moja krasna tak sa drzkaj chod si lazkat nech si oddychnes

kvietok121
9. aug 2010

@jankasramka vase???

kikuska25
9. aug 2010

@liba78 dakujem..drobcek sa hybe aj kope a moja teta sa stara o mna ona je sestricka na gynde tak mi meria tlak aj pocuvala ozvy ozvy su ok aj drobec ja som dostala teplotu tak volala teraz teta do nemocky a povedali ze si mam dat medipirin a zajtra rano sa ukazat v nemocke..aj teraz pocuvala drobca povedala ze je krasne pocut srdiecko a tlak mam 115/65 taky ležavy bo ležim cely den..tak zajtra sa uvidi..dakujem ze sa tak starate mile od vas..

kikuska25
9. aug 2010

@kvietok121 dakujem lezkam..oddychujem a moj drahy tu stresuje sa boji o nas taky je zlaty..uzi si vcer v dobrom ti zavidim 😵 😵

kvietok121
9. aug 2010

@kikuska25 zatial si uzivam sama pretoze mm este z robotky neprisiel takze romantika v telke ide ale ja pisem a citam aj knihu: nejstastnejsi miminko v okoli

liba78
9. aug 2010

@kikuska25 tak to je super. Som rada, že tam máš takú tetu. Aspoň ťa upokojila, a zajtra ráno šup na kontrolu.

kvietok121
9. aug 2010

manzel prisiel tak bezim papa

kikuska25
9. aug 2010

@liba78 hej aj ja som rada ze sa o mna stara mi picha aj magnezko 2xdenne..je to fajn aj ked niekedy stresuje viac ako ja 😒 opatruj sa aj ty

lulu4
9. aug 2010

@kikuska25 juj moja uz mas aj teplotku?zajtra sup na poradnu,nech ti nieco daju aby ti to rychlo preslo.

kikuska25
9. aug 2010

@lulu4 a ako sa ty citis polepsilo sa ti?hm veru ja uz teplotku mam uz sa potim a rano uz aj letim ☹

vladka84
9. aug 2010

no tak ja som doplietla, mala zaspala, mozem si ist dat vanu... a mam nove puzzle, takze o zabavku postarane 😀
moja vrkocova princezna 😎

lucia20
9. aug 2010

ahojte babulky, len kvoli vam som zapla notebook.. my sme stale doma. vsetko ok, na vodu to nevyzera, aspon im to nic neukazalo. domov som sa dostala tak, ze mi povedali, ze dalsie tri dni lezat az do poradne a potom nech naklusem s taskou a keby sa cokolvek dialo hned prichod do nemocnice. :D

akiku nemali pustit dnes, ale az zajtra. je jej zle, stale ju boli ten krk, ale malinky ze je velmi poslusny a zlatucky..

liba78
9. aug 2010

@vladka84 pekná princezná a ako sladko zabúvala 😉
@lucia20 no aspoň si spokojnejšia a my tiež. A Akiku boli len krk, alebo aj hlava. Tuším sa pri tých bolestiach robí krvná zátka a potom je už dobre. 😉

lucia20
9. aug 2010

@liba78 vravela mi len o krku... lebo ze ho ma ako keby ho mala zlomeny... 😖

liba78
9. aug 2010

no asi som tu sama a vy máte pauzu 😝 , tak idem do sprchy a skusim ist spat. pa pa

liba78
9. aug 2010

@lucia20 jeeej si tu. A ona mala vpich na krku ?

vladka84
9. aug 2010

@liba78 ako anjelik, rada sa na nu pozeram, ked zaspi... a este si tak pochrapkuje 😀
ja uz som po sprche, taky napoly kupel som si dala, dokonca som zvladla aj holenie (nie sice ukazkove), ale rodit by som mohla a umyla som si aj vlasy... to bol vykon 😀 😀 😀
@lucia20 no fasa, uz som na teba myslela... tak chvalabohu si doma a vsetko je ok, tak len oddychuj (ak sa to pri babach da) 😉
jaj, tak my sme sa nejko preratali s tou akkikou...

vladka84
9. aug 2010

baby, tie sietkovane porodnicke gatky - kupovali ste si ich? ja ich mam a teraz neviem, ci ich mozem prat, alebo sa mi rozpadnu? 😖

lucia20
9. aug 2010

@liba78 ona nemala vpich na krku ale ma to ako vedlajsi ucinok spinalky.... 😖

@vladka84 jo ja som chvalabohu doma. sak som uz bola nestastna. kaslat na matersku, ale myslim, ze keby este tyzden vydrzala, tak by to bolo v jej prospech..

no gatky, ja netusim. ale skus ich oprat, ked tak sa ti rozpadnu a budes vediet... :D

vladka84
9. aug 2010

@lucia20 noo, si mi poradila 😀
som hladna...

lucia20
9. aug 2010

@vladka84 no ja viem, rada nad zlato. :D ja som teraz spraskala 4 broskyne, tak som plna. :D

vladka84
9. aug 2010

idem pozriet zufalky a spat...ak sa mi podari, dnes ma mala tlaci tak na spodok, ze ma az pichne sem - tam
dobruuuu! 😉

lucia20
9. aug 2010

boze baby co ja by som dala za to, teraz si k tomu notebooku lahnut na brucho. :D

idem pomaly spat aj ja. dobru nocku.

liba78
9. aug 2010

@vladka84 prat ich mozes. mne to povedala ta pani v zdravotníckych potrebách.
@lucia20 no na to že konečne budem zas spať na buchu sa teším aj ja 😉

lulu4
9. aug 2010

@kikuska25 daj nam vediet ak budes moct co ti povedali na poradni, drzim palce... no mne je lepsie potom som uz len sedela na gauci s vylozenymi nohami ale teraz maly skace ako besny akoby sa chcel z bruska prebit von ale nespravnou cestou 😝 tlak som si merala asi tri krat a praveze som mala na moje pomery nizky 125/74 tak mozno aj preto mi bolo tak divne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre