♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
10. aug 2010

@katulkaaaaaa tak to hej dnes mozes vsetko

kvietok121
10. aug 2010

baby asi mi brusko nekleslo vsak, mne sa vcera zdalo ale asi to tak nie ked teraz porovnavam

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@kvietok121 krasne brusko 🙂 mne sa nezda ze by kleslo...ale tym s neriad pri malej mi nekleslo vobec a rodila som pred terminom

vladka84
10. aug 2010

dobre ranko, mna dnes moja dcerka nechala spat do 9tej 😲 normalne som sa zobudila, ze je nejake ticho, pozeram na hodinky, vyletela som z postele a Timka oblecena v izbe, urobena postel, sedela na koberci a hrala sa s barbinami 😲 zlataaa 😉
@katulkaaaaaa neboj, dnes to pride, sama si vcera hovorila, ze sa zbytocne 3 tyzdne stresujes a babo pride na termin...a mozno aj vzalo do uvahy, ze doobedu nema kto strazit Viku, tak ta este necha, aby ste si uzili pekny den a potom uz to pojde... drzim palce!
@liba78 sranda, co vsetko tie nase deti nevymyslia... take teorie by mohli skusat aj na sale, ked babonejde von, tak ziadna vyvolavacka, ale tortou by ta mali krmit 😀 😀 😀
@kvietok121 ja mam aj jednorazovky, aj tie druhe, a prave jednorazovky ma trapia - si ich neprala pred pouzitim? Lebo ja ich nemam v nicom zabalene, len tak mi ich dala do sacka, tak by som ich aspon preprala alebo co... 😖

vladka84
10. aug 2010

inak, neviem, ci aj to moje male v brusku si dnes pospalo, ale este zatial ma tak poriadne nekoplo... citim len take jemne pohyby, tak dufam, ze je ok... asi ho trosku posteklim 😉

kvietok121
10. aug 2010

@katulkaaaaaa aj mne sa zdalo ze kleslo a teraz ked pozeram tak sa mi zda ze nie, to som nevedela ze mozes rodit bez klesnutia bruska, myslela som ze to je prvy signal

kvietok121
10. aug 2010

@vladka84 ja mam take ze kazde su zabalene

vladka84
10. aug 2010

@kvietok121 hm, tak asi sa budem drzat rady Lucky, skusim ich vyprat a ked sa rozpadnu, tak budem vediet 😀
u mna bola v nedelu kamoska a hovori mi, ze tebe uz tak kleslo brusko? nevidela ma asi 2 tyzdne... ale mne sa vobec nezda a ani posledna poradna tomu nenasvedcuje, takze by som neprikladala tomu nejaky vyznam...
co dnes varime?

kvietok121
10. aug 2010

@vladka84 ja mam polievocku hotovu a urobim cestoviny s tuniakom mnam, kedze dnes pride domov akika tak ma napadli cestoviny oni ich maju radi a ja tiez

mirmaj
10. aug 2010

@kvietok121 ani mne nekleslo bruško vôbec, ani voda nepraskla sama, takže na taketo signály určite nečakaj 🙂

memory97
10. aug 2010

@katulkaaaaaa musis mysliet pozitivne🙂 Je to teraz tazke, ked pracuju aj hormony, ale neboj, vsetko bude dobre a maly Simonko bude pri tebe co nevidiet🙂 Mysli na porod a si ho urcite privolas!

@liba78 maly musi byt podareny, ked ma taketo taktiky na drobca,aby sa narodil, som sa na tom dobre pobavila🙂

@kvietok121 ja som vcera vyskusala troska kapusty, maly bol v pohode🙂 Asi fakt, ak je to s mierou, tak to malemu neublizi ani cez mliecko🙂

barinkova
10. aug 2010

ahoj babenky ja zajtra termina citim sa vyborne ako kedy som ani nemala ist rodit,normalne mi je skvelo,som mala ist na poradnu dnes a ze lezat no to isto,aj malu som prenasala 2 dni,ak by do piatku nic potom pojdem.drzte mi palce

barinkova
10. aug 2010

@vladka84 ja mam plnenu papriku a knedlu a vcera vecer som dostala chut na domacu kuraciu polievku tak som ju este varila ,tak mam aj na dneska

lji
10. aug 2010

babule tie čo to už máte za sebou, aj ste mali také pocity že áno, dnes to príde, alebo že hej, dnes sa necítim až tak dobre, niečo nie je ok, asi to už príde? kamarátka mi hovorila že ona sa dva či tri dni pred pôrodom cítila už fakt divne, zvláštne, zle, tak či to je individuálne alebo sa dá spoliehať aj na "osobné pocity" ? 😀

tiffanka
10. aug 2010

babyyyy.... vy ste toho zas tak veľa popísali 😀 nepíšte toľko, potom vás dočítavam celý deň 😀

@andzi vitaj 😉

@jankasramka jee to je krásne, ako veľmi sa podobajú 😎 😉

@katulkaaaaaa kati, dnes máš už termíín 🙂 neboj sa, aj keď dnes náhodou nič nebude. Nemyslím si, že budeš jediná, ktorá bude prenášať 😉 Určite to zvládneš, držím palce 🙂 Užívaj si ešte bruško, mne bude asi aj trošku chýbať ☹

@kvietok121 mne sa zdá, že klesnuté ešte asi nie je, ale to nevadí, naozaj do nie je taký istý signál, ja už práveže bruško klednuté mám, ale ešte nie som otvorená, ty už si. 😉

tiffanka
10. aug 2010

dnes som bola na pásoch aj na ultrazvuku, nekonečne som sa tam vysedela ☹

Staršia dcéra mi včera povedala, že dúfa že koník bude existovať ešte aj vtedy, keď ona bude čakať dieťa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sem tam vás zvykne kuk 😉

lucia20
10. aug 2010

@jankasramka ale neboj, jemu sa este tolkokrat posunie rezimm...... nadej je este stale. pozri nase decka teraz maju uplne super rezim... hoci ja uz nejako za nimi nestiham. :D

ja som boal s deckami na kupalisku a doniesla som si nejaku infekciu.. 😖

@katulkaaaaaa ja viem ze je to hrozny pocit, ale ber to tak- hrad si tam nepostavi... raz bude musiet ist von. neboj ja viem o com su taketo depresivne stavy.,.... to by si sa najradsej aj na hlavu postavila a usami plieskala len aby vysiel...

katuska, presne viem o com hovoris... ja som tiez cele tehu uplne trpla, ci malu donosime a teraz sa taaaaaaaaaaak bojim, ze za tie posledny tyzdne sa nieco pokazi. a detsky chirurg mi na klude nepridal, vraj sa to moze behom tyzdna rapidne zmenit... no to je uz len klud...

ja som takto velmi dlho prenasala katku a chudatko hned bola na antibiotikach lebo mala infekciu v nose, usiach , krku ale hlavne mala infekt krvy a hrozila jej sepsa... a len preto lebo tam bola mooooooooooc dlho.

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@vladka84 Vladi si ma pobavila,ze nemal kto malu varovat,vidis ten mali aky je ohladuplny ze? 😀 😀 😀 a ta tvoja dcerka no krasne vyspat ta neca,este sa aj oblecie,upracuje no zlate to dieta 🙂
@tiffanka tvoja dcera je tiez podarena,ja som rada ze som objavila konika,velmi mi pomaha radit sa s vami 😵
@memory97 dakujem no hormony pracuju na plne obratky,bolasom u mojej babky a ta ze neboj do vecea to bude 😕

😵 😵 😵 babyyyyy nieco zo mna ideeeee,ja neviem ci to je ta zatka,je to akoby zelatina je toho dost vela...priesvitne ziadna krv...rano som mala hnedy vytok,brusko troska boli aj tvrdne,ze by som sa predsa dockala??? 😵

evanns
10. aug 2010

@katulkaaaaaa urcite sa dockas...drzim palce...dnes je taky pekny datum 😉

tiffanka
10. aug 2010

Nové fotočky aj doplnené tabuľky 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil...

tiffanka
10. aug 2010

@katulkaaaaaa rada by som ti poradila, ale ja som to nikdy nezažila, vždy som rodila pred termínom a cisárskym, ja ani neviem ako vyzerá plodová voda 😀

To hej, podarená je 😀 aj ja som veľmi rada že som koníka objavila. Dá sa tu super pokecať, poradiť, podeliť sa o skúsenosti, odviazať sa ... 😎 🙂

lucia20
10. aug 2010

baby tiez niekedy uvazujete ako v takych relativne malinkych bruskach mozu byt skryte trojkilove deticky? :D

@lji myslim, ze ciastocne sa mozes spoliehat aj na svoje pocity. ved aj ked si otehotnela, tak si to tusila este skor ako to ukazal test. ale mna uz parkrat tehu hormony tak pomylili, ze uz radsej dam na fakty. :D

lucia20
10. aug 2010

@katulkaaaaaa ze???? 😀 no tak to si ma normalne potesila.... zeby dalsie babatko?? tak sup, prebehni sa parkrat po schodoch. ja som pri katke zdolala dvakrat 9.poschodovu nemocnicu a o pol hodku som uz mala bolesti. :D

a dnes je aj pekny den...

lucia20
10. aug 2010

@tiffanka no ta tvoja "mala" bola bohova. isto nieco take bude... ved koniec koncov rodit moze uz o take styri roky. :D a z teba bude babicka. :D

tiffanka
10. aug 2010

@lucia20 ja ani o tom veľmi nerozmýšľam, lebo som pribrala 14 kg, tak som rada že aspoň tie 3 kilá budú nejako dobre využité 😀 😀 😀 😎

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@lucia20 krasne brusko 😵 ja stale rozmyslam ako je mozne ze je tam naozaj zivy cloviecik,a ze ako tam moze byt tak poskladany 🙂 no baby podla toho co som citala to bola zatka...no uz le cakat ci to zacne...mozno pomohla prechadzka

lucia20
10. aug 2010

@tiffanka ale ja som to myslela tak, ze ako je tam taky prcek poskladany... ze mi to ani nepride, ze by tam bolo cele babatko. :D

ja som pribrala 15 kg,ale uz treti tyzden stojime na rovnakej vahe... vlastne uz skoro stvrty...

@katulkaaaaaa katuska, nie prechadzka, schody... :D:D:D

dnes by mala byt doma uz akika... dufam, ze ich pustili.

tiffanka
10. aug 2010

@lucia20 len to nie.... ja ešte nechcem byť babičkáááá 😀 😀 ale ona nie je taký typ, že by sa vydávala v 19 ako ja a mala deti v 20 😀 neverím 😀 ona vydží s chlapcom maximálne mesiac 😀 😀

tiffanka
10. aug 2010

@lucia20 jáj, tak to teda ani mne nejde do hlavy, častokrát rozmýšľam aj nad tým, či sa tam nenudí, alebo niečo 😀 Ale väčšina prespinká 😵

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@lucia20 luci mi byvame na rodinnom dome,zo sklepa k nam na podkrovie mam 45 schodov,pojdem si zabehat?musim pockat co mamina odide do mesta by si myslela z mi uz totalne preskocilo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre