♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
10. aug 2010

@vladka84 5 jula

vladka84
10. aug 2010

@kvietok121 no tak to ti uz mali nejake vyrozumenie poslat... co im to tak trva.. ja som mala papierovy nastup 25.7. (o tyzden posunuty oproti tomu aky som mala mat), bola som aj prekvapena, ze mi tak skoro poslali vyrozumenie, asi mame malo mamiciek, co nastupovali na MD v nasom okrese...
idem do sprchy a spinkat, som zvedava, ci budeme mat zajtra rano o dvoch augustovych milacikov viac...
@katulkaaaaaa a@liba78 drzte sa baby, budem na vas mysliet a silno vam drzat palce!

kvietok121
10. aug 2010

@vladka84 to by som aj ja chcela vediet preco um to tak dlho trva

kvietok121
10. aug 2010

dobru nocku

lucia20
10. aug 2010

@vladka84 si si nepriplacala??? no tak to je teda bohovsky vymer... 😖

no ja budem vediet vysku materskej az vo stvrtok o polnoci. ak dovtedy neporodim tak budem bohata. :D

carmenn323
10. aug 2010

Dore ranko 😀 😀 😀

memory97
10. aug 2010

@katulkaaaaaa urcite to bola zatka, je taka dobre hlienovita🙂 Pokial to vsetko docitam, co ste popisali, tak ty to budes mat aj za sebou🙂

@lucia20 krasne brusko🙂

memory97
10. aug 2010

@liba78 dufam, ze uz to mas stastlivo za sebou a pribudne nam dalsia mamina🙂

lucia20
10. aug 2010

@memory97 dakujem.... :D

baby ak budete takto rodit az do mojho porodu, tak ja sa dovtedy vobec nevyspim.... :D celu noc uvazovat ako vam dvom je.....

jankasramka
11. aug 2010

cakam nove spravy zeny-ozyvajte sa🙂

jankasramka
11. aug 2010

kde nic, tu nic....idem spinkat, kuknem o dve hodky...

lji
11. aug 2010

@katulkaaaaaa no je ráno....ešte si celá?? 😅

jankasramka
11. aug 2010

nedrichmiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

katulkaaaaaa
11. aug 2010

😀 😀 😀 dobre rano baby neverili ste ale ja som cela a zase sa nic nedeje,ja proste musim porodit cez den ako sa zotmie mne skoncia kontrakcie,maly proste zaspi a nic sa nedeje...moj muz uz je zomna na prasky,ja uz sem napisem asi len ked fakt pojdem do porodnice,uz si pripadam ako 😲 furt bolesti a porod ziadny,teraz som sa najedla a je mi zase super...jedine co ma tesi ze ta zatka vcera naozaj odisla....@liba78 uz to ma urcite za sebou,akoto ze sme si nedali cislo?skodaaaa uz sme mohli vediet

jankasramka
11. aug 2010

@katulkaaaaaa hmmmmmm.......musis pridat viacej schodov 😝
teda ja som dala aj bicykel ale vraj sa to nema tak neradim 🤐 (ale ajtak je to super
no idem zalahnut bo tu len jedna hod. v noci ale budem ta sledovat kazde dve hodky 🙂

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@jankasramka nad tym byciklom som aj ja rozmyslala...mne ho dr zakazal este na zaciatku tehu,teraz by mohol pomoct 😉 schodov som vcera naslapala snad 300 a nic,ja som naucena kedze byvame v 2poschodovom dome,stale beham hore dole....ale ste strasne zlate vsetky ze na mna tak myslite.... 😵

alure
11. aug 2010

ahojte
tak po včerajšej poradni som stále 2v1 a ani to nevyzerá na to že by sa malému chcelo prísť medzi nás :( Bolesti síce už dobré dva týždne ale krčok tuhý,pôrodné cesty stále nedozreté....tak uvidíme..púšťam sa do všetkých možných "zaručených spôsobov na urýchlenie pôrodu" tak uvidíme....
Ako sa máte ostatné?

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@alure ahoj tak si mozeme ruky podat,az na to ze ja mam uz po termine ☹
baby ja akurat citam na nete ze branie magnezia sposobuje prenasanie,no na mna by to dokonale sadlo....brala som ho cca 4 mesiace a dve az tri tablety denne ☹

elina313
11. aug 2010

@alure ☹ ☹ ☹ ja sa dnes dozviem verdikt....

majka35
11. aug 2010

baby ahojte ... už sme doma ... prišli sme včera poobede, ale nestihla som ani slovka napísať .... ďakujem vám za blahoželania a novým mamičkám prajem veľa zdravíčka pre celú rodinku
malá mi dáva zabrať, pôrod som mala v celkovej nark´´oze, strašne som sa bála ... cievkovali ma 4x!!! ... som myslela, že sa zbláznim, tá sestrička sa asi na mne učila .. ale už je všetko za mnou, maličká je celý oco ..l. zo mňa nemá absolútne nič ... až na jednu vec ... hm 😀

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@majka35 gratulujeme 🙂 🙂 🙂 hlavne ze uz mas babulku doma,teraz sa uz len zladit a zacat si to uzivat 😵

majka35
11. aug 2010

@katulkaaaaaa ďakujem ... vidím, že ty sa už nevieš dočkať ... chúďatko, verím, že by si to najradšej už mala za sebou 😠

alure
11. aug 2010

@katulkaaaaaa
no magnezium zastavuje kontrakcie a má sa vysadiť v 36tt ale úplne za prenášanie asi nemôže. Našim deťom je u nás asi veľmi dobre. Mne by to nejak extra nevadilo keby malý nebol taký "veľký" ...Neboj ani sa nenazdáš a príde to samo...ja som si včera po poradni povedala že už sa na to nejdem vôbec sústrediť lebo tak veľmi na to čakám,že to neprichádza..takže skúsim opačné prežívanie tohoto všetkého 🙂 Držím palčeky
@elina313
určite sa potom ozvi ako si dopadla..prípadne IP 🙂 Drž sa moja,všetko bude fajn !

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@alure ja som ho vysadila az po ukoncenom 38tt,asi neskoro...ale dr stale stresoval...a hlavne ze mi hovoril ze do terminu ani nahodou nevydrzim 😀 😀 😀 ja pojdem dnes s malou po navstevach lebo toto cakanie je dobre na nervy ☹ utesujem sa tym ze ked vcera odisla hlienova zatka tak uz to dlho trvat nebude,strasne sa bojim toho ze by mi to vyvolavali....

vladka84
11. aug 2010

dobre ranko 🙂
@katulkaaaaaa nevadi, asi sme ten rozbiehajuci porod zakrikli, tym ze sme sa tak tesili... no nacvik mame za sebou, teŕaz uz pojdeme na ostro, neboj za chvilku to mas za sebou... asi by si mala mylsiet tak ako @alure, nesustredit sa na to, aj ked verim, ze to musi byt strasne cakanie... inak ja som pri Timke tiez isla po termine a na vyvolavacku, ale nemala som bolesti, takze som to brala v pohode, ani sa mi nezdalo, ze prenasam
@majka35 este raz gratulujem, je krasna, Barborka sa urcite tesi 😀
@liba78 skoda, ze nemame cislo na teba, urcite to uz mas stastne za sebou, tak len sup - sup domov 😉

kahlan1
11. aug 2010

@majka35 gratulujem 🙂

a máte teraz nejaký výtok lebo v noci som mala taky slaby ale sa mi zdal vodovy - nemôže odtekať plodova voda po troche?

vladka84
11. aug 2010

@lucia20 priplacala, ale zatial mi prislo rozhodnutie len k materskej z platu, za DNP este nic... to som len zvedava, kolko to bude dokopy 😀

vladka84
11. aug 2010

@kahlan1 moze, teda ja s tym nemam osobnu skusenost, ale co som citala, tak moze odtiect ppredna voda navalovo a zvysok pomaly odtekat...
@majka35 moja Timka sa po narodeni podobala na svokru, takze moze to byt aj horsie 😀 😀 😀 teraz to mate pekne rozdelene, lebo Barborka je cela mamka, tak Terezka bude po ockovi 😉

kvietok121
11. aug 2010

@katulkaaaaaa ahoj kati tak este s nami ani neuveris, ja som mala tiez vcera hroznu noc, mylela som ze idem ale o jednej v noci to preslo, boli to hrozne bolesti, ale ziadne pravidelne nic

kvietok121
11. aug 2010

@majka35 ahoj tak gratulujem ze uz ste domka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre