♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
13. jan 2010

Ahojte 🙂 lste sa bavili o svadbe, tak ja som sa tiez vydavala v aprili na 18te narodeniny 🙂 a Tea, uz sa ti to blizi 🙂
ladywitch, zlatunka je 😉

press
13. jan 2010

je jedno, či malá, alebo veľká svadba, dôležité je, aby tam mal človek ľudí, ktorých má rád, vtedy si to naozaj človek vychutná

lucy1990
13. jan 2010

Inak ja uz mam od vcera tehotensku knizku, zatial vsetky krvne testy dopadli dobre 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

lucy gratulujem k dobrym vysledkom a knizke 😉

lucy1990
13. jan 2010

Presne press, my sme mali najblizsiu rodinu, bolo nas 30 a bolo to super 🙂 ale myslim, ze ma nieco do seba aj svadba vo dvojici 🙂 a potom taka rodinna oslava...

lucy1990
13. jan 2010

Dakujem evitka 😉 dnes som bola u doktorky rano, co som celu noc mala 39 teplotu... ☹ som strasne unavena...

ladywitch26
13. jan 2010

uz ta moja dracica zaspala, tak mam chvilu klud. dnes mam volno v praci, tak si ju mozem cely den uzivat. a ockovi dat volno. lebo je nezamestnany bohuzial, tak sa stara o nu.a niekedy uz ma dost, hlavne ked cely den takto blbne 😀

ja som mala na svadbe 75 ludi, vacsinou rodina. mozem ja za to,ze mama je z 5 surodencov a svokra dokonca z 12tich? 😀 ale nastastie nedosla ani polovica. a bola som najstarsia, tak otec chcel tradicnu svadbu, kde si bude moct s celou rodinou zatancovat. segra mala 4roky po mne, 85ludi a po troch rokoch bola uz aj rozvedena. skoda vyhodenych stotisic

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitkamalicka
13. jan 2010

ja idem dat akurat malemu obed, potom pojde na nocnik a spat

tiriel
13. jan 2010

my sme mali asi 125ludi,ak si pamatam ...

bihan
13. jan 2010

Ja si skôr myslím, že škoda toho manželstva 😅 než tých peňazí 😉

My sme tiež mali cirkevnú svadbu v apríli a vyšlo nám tak nádherné počasie 😵 ani teplé, ani studené.. super to bolo. Svadbu vo dvojili som zažila a je to smutné...také.. o ničom..

katy7
13. jan 2010

ahojte augustovky, ak smiem, tak sa rada pridám, asi som tu najkratsie tehu, ale budem velmi rada v spolocnosti zienok cakateliek s podobnými radostami a strastami 🙂

press
13. jan 2010

ahoj katy

lucy1990
13. jan 2010

Ahoj katy, nie si najkratsie tehu, su tu aj ine baby v 8 tt 😉 a inak je nas tu potom pozehnane, co sme svadbovali v aprili 🙂 my 19.4.

lenadka
13. jan 2010

katy vitaj, vlozene ste mali 2 fazulky, uz si bola na sone ci sa ujali obe?

tiriel
13. jan 2010

ja svadbovala 7.mája 2005

katy vitaj, budu dvojčatká?

lenadka
13. jan 2010

bihan, mas pravdu, ze coho je vacsia skoda, zase lespie byt rozvedena ako zle vydata a este ak su tam aj deti, ktore zlym vztahom trpia 😝 my sme mali tiez 80 ludi z rodiny + hudba, obsluha, kameraman, kamarati co prisli len kuknut na otocku.. atd, to bola cca stovka 😝 bolo to pekne preto, ze sme sa zisli pokope tolka rodina, co sme sa uz aj dlho niekt. nevideli...moja mama pochadza z 9 surodencov a otec zo 4-tak preto to vyslo tak vela 🙂

halintoa
13. jan 2010

ahoj kočky,
vitam opäť všetky nové tváre 🙂 . Ja som mala tiež svadbu v mesiac svojich narodenín - v novembri 🙂 , 30 ľudí.
Dnes som v noci dajako zle spala, možno preto, lebo som spinkala aj včera cez deň, ale aj tak ma zasa láme.
Tiriel: obdivujem Tvoj apetít, ja som si bola v chladničke po trošku segedínu, čo mi drahý včera priniesol, a skoro som sa zložila pred chladničkou, čo mi tak páchla 😖 . Hranolky a chipsy mám rada, ale teraz mi diktuje jedálniček bambulka a tá ich neľúbi 😉 .

lenadka
13. jan 2010

tiriel ja 9.5.03 😉 a pocasie bolo super!

katy7
13. jan 2010

no dvojčatká nebudú, hneď od začiatku sa chytilo len jedno a to je našťastie v absolútnom poriadku, včera sme dokonca počuli aj srdiečko, tak sa veľmi teším

press
13. jan 2010

halintoa, tak to sme na tom rovnako, aj ja sa teraz riadim iba tým, čo mi fazuľka dovolí 😀
A ja som mala svadbu 15.8.09

ladywitch26
13. jan 2010

aj my sme mali svadbu v aprili. 13.teho 😀 co sa svokor nafrflal, ze april, blaznivy mesiac a este 13ka, ze nestastne cislo. no zaujimave, lebo on narodeny 13teho, jeho zena narodena 13teho, a moj muz aj svagor maju 13teho zasa narodeniny. tak veeelmi nestastny den pre ich rodinu. 😀 😀
inak segra mala fakt smolu. do roka po svadbe jej chlap rozflakal 700tis. a nikto dodnes nezistil, na co ich pouzil. len jej klamal a ona mu to dva roky zrala. po tom roku sa odstahoval, lebo ze mu vsetci len krivdia. byvali u nasich zatial, lebo mali stavat dom. az potom sa jej otvorili oci postupne. a dva dni po podani ziadosti o rozvod sa zoznamila s chlapom, mne velmi sympaticky, lebo uplny opak toho prveho a uz su rok a pol spolu. len neviem, jej sa uz vydavat nechce, tak asi budu len tak nadivoko. mozno ak sa im zadaria deti,tak sa vezmu.

elinka27
13. jan 2010

Ahojte,dnes som bola na kontrolnom sone v nemocnici,a podla sona som 7/2 a bolo vidiet aj srdiecko,tak som statsna ako blcha, ani si neviete predstavit 🙂

zuzana76
13. jan 2010

elinkaaaa blahozelaaaaam, tesim sa s tebou

rosienka
autor
13. jan 2010

katy- no konecne dalsia "stimulantka" z temicky 😉 super, ze mate srdiecko, to je uz na najlepsej ceste a je tu este par kociek po tebe 😉

ladywitch- to bude dobra tanecnica, uz teraz hopsa o dusu 😀

my sme mali svadbu koncom augusta na urade v zahranici a potom apero a gardenparty v dome a po mesiaci oslavu asi so 60 ludmi a taky nas obrad a fotenie v BA. v auguste bolo asi 20° a v septembri ovela teplejsie 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

elinka parada, gratulujem 😵

rosienka
autor
13. jan 2010

eli- no paradicka, gratulujem a ako si sa bala 😉

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosienka
autor
13. jan 2010

lucy- gratulacia ku knizke a dobrym vysledkom, som strasne rada ako sa nam dari 😵

halintoa
13. jan 2010

elinka: blahoželáááááám 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre