♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladena
11. aug 2010

@katulkaaaaaa ano bola v poradni a este stale nič a v pondelok 16.augusta príjem už mám nervozitu.......

ladena
11. aug 2010

a v piatok idem do porodnice na monitor a tlak... a drahy sa mi smial aby som v piatok 13. neporodila 😀 no ale už by som to mala aspoň za sebou konečne...asi nam koza žožrala kalendár.... 😀

memory97
11. aug 2010

@lucia20 a nemozu groku prelozit na novorodenecke? Predpokladam, ze tam bude maly a urcite maju aj v BA izby pre maminy na novorodeneckom. Nech povie na vizite, ze bez drobca nejde!!!

jankasramka
12. aug 2010

polnocne jahody so slahackou...mnamky mnamky....neviete nahodou ako zhodit kilecka z tehotenstva?
:D
no kto bude dnes rodit?
budem sliedit zas celu noc vdaka odsavacke mlieka🙂)))

katulkaaaaaa
12. aug 2010

dobre ranko stale nic,idem si ranajky spravit a prezit dalsi den 😉
@ladena mne tiz povedali ak do 16.neporodim rano na prijem...tak mozno budeme na vzdycharni spolu 🙂 ja tiez dufam ze dovtedy porodim lebo je to dost narocne hlavne psichicky...
vidim ze dnes mate poradne tak sa baby ozvite ako ste dopadli
😵

kvietok121
12. aug 2010

@katulkaaaaaa ahoj katulka stale na teba myslim stale verim ze to urcite stihnes idem sa napapat a naporadnu

kvietok121
12. aug 2010

@ladena aby sme nahodou toho 13. neporodili viacere 😀 😀 😀 😀

kvietok121
12. aug 2010

@akika722 no ked som to vtedy povedal mm ze mas chlapceka a ze ajj na 4D to bolo dievcatko, tak tomu nechcel verit, ze to ani nie je mozne, ze ten chrustik si musel poriadne z dr vystrelit, ked tak svojho pipika schovaval 😀
@memory97 nie este mi nic neprislo, uz som z toho aj dost nervozna ...

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@kvietok121 ja by som si kvoli tej materskej zavolala,ved za to nic nedas a budes vediet na com si 😉

kvietok121
12. aug 2010

@katulkaaaaaa no asi sa tam zajtra zstavim, pretoze dnes nevybavim nic, nie su uradne hodiny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a skusenosti s podatelnou uz mam a viem ze tam ist je upne zbytocne

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@kvietok121 no tak to ano....ja nemam vybavenu ziadnu matersku dobrovolne som si neplatila,takze mam narok len na rodicovsky prispevok...akoze hlavne ze som odvadzala dva roky ako zivnostinicka a mam narok na to iste co maju nezamenstnane....atd...akoze ja na tento stat uz nemam co dobre povedat... 😖
jaj dnes mam pocit ze sa mi kosti roztahuju,uz naozaj chodim ako kacena 😀 😀 😀

kvietok121
12. aug 2010

@katulkaaaaaa coze to nemyslis vazne ... to je strasne tak som ani netusila ze zo zivnostnikmi je to takto des, tak sa zatial drz ja musim bezat zachvilu mi ide trolej papa

lji
12. aug 2010

baby ako vás tak sledujem kolko vás je ešte celých tak neviem kam sa ja teda ponáhlam 😀

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@lji no veru ti sa nikam neponahlaj 😀 mas casuuuuuuu 😉
ja zacinam mam des z toho ze moja Viki ide v septembri do skoly,a ja som stale dufala ze budeme mat aspon tri tyzdne na to aby sme sa s babetkom nejako zladli...nez pride skola,no to uz nam nevychadza.... 😒

lji
12. aug 2010

@katulkaaaaaa tak ale myslím že už čoskoro Simonko príde na svet tak aspon kolko tolko. a máš bolesti stále alebo len niečo nepravidelné?

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@lji ja mam bolesti kazdy den,ani by som to nenazvala pravidlene ale celodenne 😠 take ako ked mas menzes,niekedy viac niekedy menej,,,,vystreluje mi to do krizov,dam sprchu zase to prejde...uz tri dni ide zo mna ta hlienova zatka,mi sa uz s malou smejeme ze neporodim nikdy a budem stale s tym obrovskym bruchom 😀

elina313
12. aug 2010

Ahojte kočky,
ste ešte celé ? Takže dnes, alebo zajtra v skorých ranných hodinách pribudne moje augustovčiatko.
Držte mi palčeky 😉 sme otvorení na 3 cm, všetko zrelé, pôrodné cesty pripravené....takže dnes sa mám už hlásiť v nemocnici....
@alure držím aj Tebe palčeky, aby si to mala čo najskôr za sebou a všetko bolo O.K. 😉

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@elina313 tak to ti gratulujem 🙂 a mas aj nejake bolesti?mas sa hlasit aj ked nebudu pravidlene kontrakcie?ja normalne rozmyslam ze pojdem do druhej nemocnice...kde necakaju tyzden po termine 😠

vladka84
12. aug 2010

dobre ranko, dam si pri vas ranajky a uvidim, co pojdem robit, dnes to zasa vyzera na horuci den 😖
@elina313 fuuha, tak drzime place, nech to mas rychlo a bezbolestne za sebou 😉
@katulkaaaaaa ja som mala tiez v plane, ze kym pojde Timka do skolky, tak uz budem aspon doma z porodnice, o tom ze budeme zladene s babom ani nedufam...no ale ako tak pozeram, kludne mozem ist az v septembri 😖

vladka84
12. aug 2010

@katulkaaaaaa ja by som sa velmi neponahlala, mna takto brali na vyvolavacku a aj tak som bola na sale 8 hod., lebo som sa aj po nej otvarala velmi pomaly... a tych par dni uz vydrz, zachvilku to mas za sebou, verim, ze je to tazke na psychiku, ale co ked ten lenosko si chce este podriemkat v maminkinom brusku 😀

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@vladka84 vladi neboj snad nebudes prenasat miminko...moja mama ma dnes meniny,tak by mali mohol ist dostala by super darcek 😵 boze ja sa nudiiim a to je este len rano,mala pozera rozpravku,upratane aj navarene mame...baby poradte co robit?byvam na dedine,a do mesta uz sama na aute nehrozi,uz mi brucho vadi pri soferovani

vladka84
12. aug 2010

@katulkaaaaaa vycap sa na dvor, knihu do ruky a uzivaj si nicnerobenie... zachvilu ti pominie 😀
ja tiez rozmyslam co robit, Timka by chcela ist na kupko, no ale mne sa velmi nechce na to slnko, tak ju asi len vezmem do mesta na zmrzku..vysledok bude taky, ze ja budem unavena ako kon a Timka stale plna energie

memory97
12. aug 2010

Dobre ranko🙂

@jankasramka kojenim a dlhymi prechadzkami🙂 to pojde pekne dolu.

@kvietok121 skus im zavolat alebo sa tam zastavit, oni sa vyhrazaju, ak sa nieco nezaplati🙂

@katulkaaaaaa ale ak si bola ako zivnostnicka nemocensky poistena 2 roky pred porodom, tak budes mat narok🙂 To nemocenske je tusim dobrovolne u zivnostnikov.

@elina313 drzim prsty, aby to bolo rychle a skoro si sa zotavila.


@elina313
@elina313

alure
12. aug 2010

@elina313
ahoj moja. Ďakujem držím palčeky aby si to mala rýchlo za sebou. Ja som zvedavá zajtra na poradňu,či sa niečo zmení 🙂 Potom čakám podrobné info od teba ...veľa veľa šťastíčka posielam.

katulkaaaaaa
12. aug 2010

baby zase zomna odisla ta zatka...mala ste to tak niektora?uz tri dni a to mnozstvo no cim dalej tym viac... 😅 a spodok boli stale akoby som presexovala aspon tri noci 😀

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 tak to funguje aj u nas,cokolvek vymyslim viki ma energiu stale a ja som k.o 😀 😀 😀

memory97
12. aug 2010

@katulkaaaaaa a neodchadza ti s nou aj plodova voda? ked jej je tak vela? Neviem, ci to moze tak dlho odtekat, mne odtiekla zatka, uz aj s pomaly odtekajucou plodovou vodou a po obede sme rodili.

21
12. aug 2010

@katulkaaaaaa , tirz sa mi zda divne, ze by zatka odchadzala niekolko dni... Fakt to nie je voda?

memory97
12. aug 2010

@21 ako ste zvladli prvu noc z nemocnice? Dufam, ze malinka pekne spinkala a pocuvala maminu 😉

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@memory97 nie je to husty hlenovity akoby sliz....pondelok to bolo priesvitne,vcera viac ale troska akoby hnedeho v tom...a dnes zase priesvitne....plodova voda vobec,urcite to nieje ani vytok....na nete som citala ze moze odchadzat viac dni,ja neviem pri malej som toto nemala vobec....malinky kope,pohyby su ok,dr ma upozornoval na to ze tym ako mi rucne dopomohol moze uvolnit zatku...ale nepovedal mi kolko dni bude zo mna odchadzat:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre