♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenka221
14. aug 2010

@janinna11 ani mne este ta zatka neodisla, a tieto teploty su fakt desne, aj sa bojis?

lenka221
14. aug 2010

@lenka221 si tu?

janinna11
14. aug 2010

@lenka221 No bat sa trosku bojim, hlavne, ci to stihneme do porodnice, ak to pride v priebehu buduceho tyzdna, inak sa mam hlasit v pondelok 23-ho v porodnici, mame to totiz az 200km...
Inak co sa zatky tyka- myslela som, ze to aspon 2 tyzdne pred porodom odide, aspon mojim kamoskam to tak odislo a az po 2 tyzdnoch im praskla voda...

tiffanka
14. aug 2010

@janinna11 ahoj.... 🙂 Tak ďaleko máš pôrodnicu ? 😲

lenka221
14. aug 2010

@janinna11 no odist ti to moze hocikedy pred porodom, ale u mna zatial nic, a preco mas tak daleko porodnicu? co byvas na nejakej samotke? ci ako?no my to stihneme ja to mam tak dvadsat minut od tadialto

janinna11
14. aug 2010

@lenka221 to malo byt asi mne... 😀
Som tu, len popritom este varim 😉

lenka221
14. aug 2010

a aj ja sa bojim dost ale uz je to len za par. prezijeme, ja idem na poradnu este v pondelok uvidime ci mi nebude chciet vyvolat

janinna11
14. aug 2010

@tiffanka No ano, hoci keby bola kriza, alebo nejake komplikacie, su tu naokolo porodnice, no ja chcem ist do ziaru nad hronom

lenka221
14. aug 2010

@janinna11 a preco tam?z kade si?

lenka221
14. aug 2010

@tiffanka ahoj, ako sa citis? kedy mas presne termin?

janinna11
14. aug 2010

Teraz byvam nedaleko PU, ale do ziaru som sa rozhodla ist rodit, aj sme sa tam boli pozriet, boli nejake odporucania a tak... Primarom je tam brat mojho gynekologa a tu naokolo PU som nepocula nejake extra pozitiva ani na Trencin, ani na Ilavu, takze tak...

janinna11
14. aug 2010

@tiffanka Inak mate krasne mena vybrate, aj pre Drobca, aj pre princeznu 😉

lenka221
14. aug 2010

@janinna11 v ilave mi rodila kamoska, vraj tam bolo dobre

janinna11
14. aug 2010

@lenka221 No mne tam zase rodila svagrina a ona by tam uz nesla, ale vsak keby sa nieco stalo, bude mi jedno, kde ma odrodia, len nech je Drobec ok a vsetko bez komplikacii, ale som za to, ze ked si clovek moze vybrat, nech tak urobi, ja som sa rozhodla pre Ziar, boli sme sa tam aj s mm pozriet, aj na porodnej sale, celkom sa nam to tam pozdavalo, tak teraz musime verit, ze to stihneme do ZH a ze to bude bez komplikacii 😉

janinna11
14. aug 2010

@lenka221 Ty ides kam rodit, odkial vlastne si??

tiffanka
14. aug 2010

@lenka221 cítim sa dobre, akurát mi dosť opúchajú nohy ☹ Termín mám 18.8. aj 20.8. 🙂

@janinna11 ďakujem, veď pozerám, že aj vy máte Jakubka medzi menami 🙂 My sme chceli Matúška, ale nakoniec si ho dali susedia 😀

janinna11
14. aug 2010

@tiffanka Tif ty asi ides rodit do hnuste, resp RS, or Lucenec, pre ktoru si sa rozhodla??

lenka221
14. aug 2010

@janinna11 ja som z bystrician a idem rodit do partizanskeho tam je vraj super, vsetci si to chvalia

lenka221
14. aug 2010

@tiffanka ale na susedov nehlad

janinna11
14. aug 2010

@tiffanka No ano, aj mne sa Jakub paci, no aj Lukasko, este sme sa defin. nerozhodli. Aj mna bolia krize, neuveritelne, ale iba napravo, dufam, ze to nie su oblicky... a opuchy uz mam aj ja, mam hrozne clenky...

janinna11
14. aug 2010

@lenka221 Lenka to nepoznam, ale vsak ked si to vsetci chvalia, hlavne aby ste boli obaja ok 😉

lenka221
14. aug 2010

@janinna11 tomu aj ja dufam, je to tu taky zapadakov, ale ked nie je lepsie... baby ja som taka stastna ja zatial vobec neopucham ani nic, jedine ma maly moc tlaci, zle sa mi dycha, inak nic.

lenka221
14. aug 2010

@lenka221 aj moj malicky bude lukas

tiffanka
14. aug 2010

@janinna11 ideme do RS, je to najbližšie... Veru, aj ja dúfam, že to nejde od obličiek 😕

@lenka221 ale my bývame v malinkej dedinke a to by bolo blbé kebyže sa dve malé deti volajú rovnako 😀 hlavne keď bývame vedľa seba a sme dobrí priatelia 🙂

lenka221
14. aug 2010

@tiffanka hm, vsak vec nazoru moja.

katulkaaaaaa
14. aug 2010

@tiffanka ahoj no neviem snad uz je to ono,bolesti stale rovnake vobec to neprechadza ale ani sa to nezhorsuje...presne takto si to pametam nez som porodila viki...a v noci praskla voda,tak duuuufam 😝 navarila som ,vyvesila dve pracky,prevliekla nalecky....pomaham mu ako sa len da 😵

lenka221
14. aug 2010

@katulkaaaaaa drzim palceky. nech to mas rychlo za sebou

janinna11
14. aug 2010

@tiffanka no ja som povodne z PT, takze to tam trochu poznam 😉

janinna11
14. aug 2010

@katulkaaaaaa Kati tebe uz praskla voda a si stale doma...???

katulkaaaaaa
14. aug 2010

@janinna11 nie nepraskla 😉 to pri prvej dcere som mala podobne bolesi ako teraz a v noci praskla voda.....teraz mam bolestive poslicky uz tri tyzdne tak sa tu s babami radime co a ako,zatka mi odisla utorok,uz mam po termine tak dufam ze to zacne same ak nie pondelok mi porod vyvolaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre