♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
15. aug 2010

@vladka84 no myslim, ze ja aj keby som cely den nosila tehly tak neporodim. :D ale chcem to tu dat trosku dopucu, lebo predsalen tato tak neuprace ako ja. :D

drzkaj sa. a hlavne oddychuj. hadam malinke da spinkat...

lucia20
15. aug 2010

baby, mne sa tie bolesti trosku menia. mam taku ostru bodavu bolest tesne nad lonovou kostou. zda sa mi ze je to vzdy ked sa mala pohne... 😖 no ak to do hodinky neprejde, tak ideme na pohotovost... pre istotu...

memory97
15. aug 2010

@mirmaj ak mate kuchynsku vahu, tak na nej. My ho sem-tam vazime aj na nej doma, ale je len do 5 kg, ale aspon mam istotu, ze pribera🙂

memory97
15. aug 2010

@lucia20 urcite chod k lekarovi, ak bolest neprejde... malinku musis este ukecat,aby vydrzala...

lucia20
15. aug 2010

@memory97 kolko ma teraz maly??? kolko pribral od narodenia?

lucia20
15. aug 2010

@memory97 uz nemusi vydrzat. uz mame oficialne dovolene sa narodit. :D aj tak ju o par dni vyberu.. :D

memory97
16. aug 2010

@lucia20 minuly pondelok mal 2650g. Cez vikend sme ho vazili doma na kuchynskej vahe a mal nejakych 2760g. Podla mna pribera dobre a pred chvilou ho trapila kolika, takze zasia neprespana noc🙂

memory97
16. aug 2010

@lucia20 tak to je super, viem, ze uz mas termin cisarskeho, ak si dobre pamatam. sa drzkajte aj s malou a drzime prsty s Davidkom, nech vam to vsetko dobre dopadne a tesime sa na foto malej🙂

lucia20
16. aug 2010

@memory97 a aku mal porodnu vahu??? ja si myslim, ze pekne pribera... sikovny silny chlapcek to je. super. 🙂

ja uz sa tiez velmi tesim, ale hlavne na to, ze prestanem kazde jedno pichnutie riesit. uz u mna asi ozaj funguje na plne obratky psychika... zo vsetkeho mam strach a zaroven niekde rozum mi vravi, ze nemam robit zbytocne paniku,no ale uz mi je az do placu. aj by som boal najradsej v spitali, ale zase na druhu stranu nechcem zbytocne odchadzat od deti, ked nemusim. asi som divna... neviem co mam robit. ak sa to celkovo nejako neutrasie v priebehu zajtrajska, tak pojdem aj keby ma tam mali nechat... ved hadam zbytocne to nebudu pretahovat. ale aspon bude malinka pod dozorom lekarov. nie je hadam nic horsieho ako cakanie v nemocnici. a halvne to nic nerobenie... 😖

memory97
16. aug 2010

@lucia20 porodnu vahu mal maly 1900g🙂 no mala babika🙂

to uz robi vsetko psychika a este aj hormony, ale neboj, urcite bude vsetko poriadku a malinka bude presne vediet kedy treba prist na svet🙂

lucia20
16. aug 2010

@memory97 no tak to pekne pribral... ozaj musel byt malinky.. :D babatko male ale ako statocne bojuje.... drzim palce.

katulkaaaaaa
16. aug 2010

ahojte 🙂 tak u mna zafungovala nervozita,uz som od 4 hore...veci dobalene,o siedmej vyrazame,drzte nam palce 🙂 hned ako sa bude dat sa ozveme 😵

kvietok121
16. aug 2010

dobre ranko tak aka bola noc

@katulkaaaaaa drzim ti palce aby bolo vsetko ok

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 ako sa drzite, je vsetko dnes ok?

kvietok121
16. aug 2010

@katy7 ahoj kde ides rodit??? v ZA????

groka
16. aug 2010

ahojte este snme v nemocke v piatok domov ale pytam sa v stredu uz za nie volne miesta od dnes by som mala mat maleho prisebe konecne sa velmi tesim je najkrajsi na svete pre mna uz je mu lepsie ovela

kvietok121
16. aug 2010

@groka je ahoj tak to je super sprava tak sa drzkajte a nech ste uz doma

21
16. aug 2010

@lucia20 , luci, nehnevaj sa, ale musim zareagovat na tvojho muza- vyzera, akoby prave dovrsil 18!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Vobec nevyzerate, ze mate uz dve deti... 😉

mirmaj
16. aug 2010

@memory97 my máme kuchynsku len taku malinku do 2kg, tam by sa nam fakt nezmestila 🙂 ešte rozmýšľam postaviť sa na váhu sama a potom s malinkou, to by ešte šlo 🙂

mirmaj
16. aug 2010

dnes sme prvý deň doma samy bez ocina, už mu skončila dovolenka a ideme bojovať same, tak nam držte palčeky 🙂

memory97
16. aug 2010

@lucia20 dakujeme🙂 je taky bojovnik, tak dufam, ze mu to vydrzi🙂 a dufam, ze aj tvoja kraska bude este vacsia bojovnicka, aby bolo vsetko OK🙂 Inak brusko je uz poriadne zagulatene🙂 uz by malinka ozaj mohla prist na svet.

@katulkaaaaaa nech vsetko dobre dopadne a hlavne, nech to mas rychlo za sebou, ked ta uz tak drobec vytrapil...

@mirmaj da sa aj tak, len asi neuvidis presnu vahu... aspon ta nasa normalna vaha, tak ma iba kilogramy a gramy ma iba na jedno desatinne miesto. Ale zas, ono tu vahu baba citit, aj ked ho krmis🙂 Aspon mne klesa ruka, ked maly priberie🙂, ze uz ho nevladzem drzat aj 3/4 hodinku, ak ma taky den a papa pomaly🙂

memory97
16. aug 2010

@mirmaj neboj zvladnete to🙂 my uz takto bojujeme 2 tyzdne, ale zas musim povedat, ze ked je maly iba so mnou, je dobrucky🙂

vladka84
16. aug 2010

dobre ranko baby, tak my sme si dnes pospali, zobudili nas len robotnici, ktori vo vedlajsom byte menia okna.. no ale radsej teraz nech buchaju ako keby mali buchat, ked uz budem doma s babom 😉
@katulkaaaaaa budeme na teba mysliet, drzte sa! 🙂

kvietok121
16. aug 2010

@mirmaj tak sa drzkaj, prajem vam aby vam to vsetko islo od ruky 😀

kvietok121
16. aug 2010

@memory97 ahojky uz ste poriadny som rada ze sa vam dari

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 tak to je fajn, ja uz akosi rano nemozem spinkat, som hore od siestej asi si tello zacina postupne zvykat na menej spanku 😀 😀 😀 😀

lji
16. aug 2010

@liba78 krááásnučkého synčeka máš. gratulujem 🙂 🙂 🙂

babule a vy čo? som myslela že ked sem prídem po víkende tak už budete odrodené 😀 katulka, kvietok a pod.... 😀 nejak sa vašim deťúrencom u vás páči. držím päste všetkým.

kvietok121
16. aug 2010

@lji ani nehovor, vcera som malemu v brusku polhodinu dohovarala, ale on akosi si neda povedat taky maly a taky tvrdohlavy drobec ... idem sa prejst

liba78
16. aug 2010

Ahojte babulky. Tak prvá noc mimo nemocky bola celkom super. Moje mimi prespí úplne všetko. Dnes budeme čakať na slniečko, aby sa mohol trošku poopekať 😉 😉, kôli žltačke.
@lji dakujem
@kvietok121 no veru, poriadna prechádzka a dohovor Matejkovi. Veď Jurko mal byť od neho mladší a takto sme ho predbehli.
@katulkaaaaaa držím palčeky, nech to už máš za sebou. Aj tak si super hrdinka, že to takto zvládaš. 😉
@groka no to je super, že vás čoskoro pustia. Ja už som s Jurkom doma. 🙂

lji
16. aug 2010

@kvietok121 ale je to sranda ako dohovárame deťom už keď sú v brušku 😀 veď chúdence jasné že sa im potom nechce ísť von... musíme ich skôr nejak nalákať na niečo aby videli že sa im to aj oplatí 😀

inak kočky vy všetky poctivo vládzete??? keď vás tu čítam ako chodíte hore dole, prechádzky, schody, umývate okná 😝 akože viem že mám na prd kondičku ale ja proste nevládzem chodiť v teple viac ako pol hoďku bez oddychu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre