♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
20. aug 2010

@jankasramka dobre, pozdravím, mali by sa vrátiť v utorok alebo v stredu, ak pôjde všetko ako doteraz 🙂 stráááášne sa už teším 🙂

majka35
20. aug 2010

@tiffanka blahoželááááááám ... veľa zdravíčka pre Jakubka 🙂

kacena4
20. aug 2010

cafte babenky, chcem sa spytat, ako ste na tom s krvacanim po porode? ja takmer vobec nekrvacam, je to normalne?

novym maminkam gratulujem k pokladikom

jankasramka
20. aug 2010

@kacena4 no neviem ako je to s normalnym porodom ale ak ti vytok nijak nesmrdi alebo nevidis nic zvlastne tak to asi nevadi, ked sa ti nieco nebude pozdavat tak radsej zavolaj doktorke podla mna...

vladka84
20. aug 2010

@jankasramka vobec nie je obezny, je kraaaasny 😉
@tiffanka blahozelam mamine a Jakubkovi vela zdravicka, uz som ju dnes spominala, takze urcite by sme na nu nezabudli 🙂

vladka84
20. aug 2010

@jankasramka Jani, a bolo uz prve tutu - mutu s mm? 😀

jankasramka
20. aug 2010

@vladka84 po dvoch tyzdnoch uz bolo...som sa citila jak panna ty kokso 😀 to sa mi tam nejak stiahlo ci co 😀 😀 😀

fialka5959
20. aug 2010

@tatulienka DAKUJEME 🙂

liba78
20. aug 2010

@tiffanka gratulujeeem. A aj nejaka fotecka bude ? Barbi, pozdrav maminku, ze na nu myslíme a nech čoskoro príde domov. Aj s Kubíčkom samozrejme.

liba78
20. aug 2010

@jankasramka malický je krásny a určite nie tlstý. Pripomína mi toho môjho vlasáčika. 😀
@kacena4 ja mám opačný problém. Krvácam stále a dosť aj zrazeniny no nič pekné. Pýtala som sa aj doktorky povedala, že je to veľmi individuálne. Niekto skoro nič a iný veľa.

vladka84
20. aug 2010

@jankasramka a bolelo? ja som si skor myslela, ze to tam ostane take roztiahnute 😀 uz som uplne zabudla ake to bolo po Timke...ale asi som sa bala ako keby som bola panna, ci som aj taka uzka bola uz neviem 😝

fialka5959
20. aug 2010

@kvietok121 DAKUJEM 🙂

fialka5959
20. aug 2010

@vladka84 Dakujeme, zatiel sa drzime i ked som po cisarskom, vsetko je OK, aj mliecka mame dost 🙂

fialka5959
20. aug 2010

@jankasramka Dakujeme, no s tym spankom je to trocha horsie, cez den nam malicka spinka a cez noc buntosiiiiiii

fialka5959
20. aug 2010

@memory97 Dakujeme, ako modelka 😉

matka24
20. aug 2010

@lji nie len u dr som bola na kontrole a tak drasticky vopchal do mna ten prst ze az myslela som ze az krkom vylezie :( tak som trosku krvacala a potom to preslo a malinka sa riadne hybe mrvi tak je ok

jankasramka
20. aug 2010

@vladka84 no ja som mala cisarsky, to asi preto...mne tadial nic trojkilove nepreslo:D

jankasramka
20. aug 2010

@liba78 no len on ma druhu bradku a brusisko jak ropuska:D
ale mozno sa nam to len zda lebo sa narodil taky malinky....
a inak ako doma?ako sa citis?chlapci posluchaju? teda hlavne ti starsi...

@matka24 no niektori doktori su aj nesetrni, mne raz nechali v statnej nemocnici nech mi tam kukne student a ked sa tam zacal prehrabavat tak som myslela ze ho prefackam. blbec. ale hanbil sa strasne mexican. modrooku europanku este asi nevidel odhentadial:D

liba78
20. aug 2010

@jankasramka chlapci sú zlatí, všetci traja. Dnes som bola s malým už aj na prechádzke a aj tam bol dobručký.
Koľko váži teraz Mateo ? A čo sa týka toho bruška, majú také ropuškové všetky bábätká. A moja malá potvorka sa narodil z dvoma bradami 😀 😀 no čo dobre im je s nami 😉
@fialka5959 gratulujem, tak teda to prekvapko je dievčatko. Ako sa volá ? No nechcelo sa mi dočítavať všetky strany dozadu. Ozaj ešte ani v tabulke nieje zapísaný. pošli udaje na IP tiffanke alebo na augustovemilaciky2010@gmail.com a nezabudni fotečku.

liba78
20. aug 2010

Teda, kvietok je už v nemocnici ? Už má aj bábo ? @kvietok121 no čo kvietok, bábo Matejko už je na svete ?

akika722
20. aug 2010

@jankasramka aaale moja obezny,ved je NADHERNY
hej každy mesiac poradna

akika722
20. aug 2010

@tiffanka jéééj GRATULUJéééééM 😀 😀 😀

liba78
20. aug 2010

@akika722 jeeej konecne sa niekto objavil...
Cau, ako Samko, teraz spinká ?

akika722
20. aug 2010

@kacena4 ja tiež skoro vobec...že za cely deň zopar kvapiek 😀 zato pri prvom to bolo straaašne

groka
20. aug 2010

caute mam chviilku 🙂

liba78
20. aug 2010

@groka ahoj
Ako maličký ? Som bola prekvapená, že si dala Jurka. Mala si tuším iné meno vybrané na začiatku. 😉 Tak máme dvoch Jurkov 😉

liba78
20. aug 2010

no nič baby, asi zas nepokecám ☹ ja ked prídem, tak tu nik nieje. Idem si nachystat kúpanie 😉

akika722
20. aug 2010

@liba78 Ahoooj...teraz sa mrvy papal už 2x za sebou no moj chrust ma každy den taku chvilku od 19tej 2-3 hodky,,,tak počitam že sa na mna nalepí ešte 3-4x a zaspi,,,dufam
a tvoj fešak???

groka
20. aug 2010

@liba78 ja som vedela uz davno ze to bude jurko 😉

akika722
20. aug 2010

@groka ako moja???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre