♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
22. aug 2010

no a konecne gratulujeme kvietku 😀 vela strastia,mliecka moja

katulkaaaaaa
22. aug 2010

@mamisqva neboj,hlavne pozitivne,ja som bola vynimocny pripad...ale stalo to za to 😵 maly je neskutocne dobre babetko,som povedala ze to je odmena za to tehu a porod...dufam ze nam to vydrzi,uzivam si kazdu minutu s nim...baby inak vyzeram po porode hrozne,poprskali sa mi zilkyna jednom oku mam monokel,vyhadzane cervene flaky po tvari...akoze vyzeram akob ma niekto dobil a nie ze som porodila 😀 😀 😀

akika722
22. aug 2010

baby niekto spominal že asi od probiotik mu hnačkuje dieťa.no môj je len kojeny a teraz ho prehnalo,no pos.... až za ušami.a 2 dni pred tym nekakal vobec tak včera cez teplomer ☹

akika722
22. aug 2010

@katulkaaaaaa vyzeraš užasne...VšETCI TRAJA 😉 😉 😉

katulkaaaaaa
22. aug 2010

@akika722 moja dakujem za utechu ale realita je kruta,esteze to na tom fotaku tak neni vidiet 😀 😀 😀 ale baby ja mam 63kg ako som mala nz som ostala tehu...jupííííí...a to ma malinky dnes 5 dni....akoze brucho akoby tam bolo este jedno ale to sa ,,vsakne"

akika722
22. aug 2010

@katulkaaaaaa aj ja chceeem...nemam odvahu na váhu ni pozrieť.ale ty si malinko pribrala,že?

katulkaaaaaa
22. aug 2010

@akika722 ja len 6kg som pribrala v tehu,tak som to nechala v porodnici,akoze telo vyzera dost desne 😝 to bude este trvat nez sa dame do normalu

akika722
22. aug 2010

@katulkaaaaaa ☹ ☹ ☹ tolko štastia...ja 18kg

katulkaaaaaa
22. aug 2010

@groka gratulujem malinky je nadherny prave som dopozerala fotky 🙂

katulkaaaaaa
22. aug 2010

@akika722 neboj to das dolu,mas dve deticky nebude casu sa pri nich nudit 😉

memory97
22. aug 2010

@ninkaa89 blahozelam. Nika urcite vedeli lekari preco to povedali. Bolo babo spravne otocene?

akika722
22. aug 2010

@katulkaaaaaa no dufam že to zo mna zlezie ☹
KONEčNééééé SPIA OBAJAAAAA....IDEM NIEčO POUPRATOVAť KYM JE KLUD

memory97
22. aug 2010

@akika722 od probiotik urcteho ho neprehnalo. Tie prave upravuju floru v brusku🙂 Nas dnes mal tiez taku riedku stolicu, ale to sa od tretej pucil, ze nemohol kakat.Teraz je z neho kludnucke babo🙂

akika722
22. aug 2010

@memory97 myslim že som nič take nezjedla.no po 2 dnoch nekakaniia...

jankasramka
22. aug 2010

@katulkaaaaaa prekrasna fotka, vyzeras tam uplne uzasna 🙂 ver tomu ze ja este teraz vyzeram jak matoha oproti tebe 😝

akika722
22. aug 2010

@jankasramka mam sfotiť svoje strie ktore su neviem prečo fialové????? 😠

liba78
22. aug 2010

@katulkaaaaaa vyzeráš tam výborne. Ja nemám odvahu sa fotiť. 😝 Po príchode domov sa mi vyhádzala celá brada. Vyzerám ako pubertiak v 17-tich. 😒 Ale tie kilá čo si už nechala v pôrodnici sú super. Ja som tam nechala podstane viac kg ((11)), aj som sa čudovala že či je to možné. Ale váha ukazovala pri poslednej poradni 81 (pribratých 23) a po príchode domov rovných 70kg. Pripisujem to tomu obrovskému množstvu plodovej vody. (tiekla jak z hasičského hydrantu 😝) Ale aj tak ešte mám 12 na schudnutie. 😖

liba78
22. aug 2010

ninkaa89 blahoželám k bábätku. Ešte nám napíš miery. A pošli aj nejaké fotečky. 😉 😉 Aj tiffanke do tabuľky na augustovemilaciky2010@gmail.com

elinka27
22. aug 2010

@mamisqva ano cakam kazdy den ze uz a fuuuuuuurt nic😀 co sa tyka tych tlakov ja to dole citim tiez,dokonca mam pocit niekedy,ze sa akoby odomna snazi s nohami odrazit a vytlacit sa hlavou von 😝 fakt prijemny pocit,ble.Ja uz podla vsetkych priznakov rodim 2 tyzdne 😀 dokoca uz mavam aj poslicky dlhsi cas, a zacali mi trpnut prsty na rukach a nohy

elinka27
22. aug 2010

@lucia20 o prenasani ani nesnivam,dufam,ze to bude najneskor na termin,uf lebo uz teraz mam toho dost veru

lji
22. aug 2010

@katulkaaaaaa tak idem asi mužovi zničiť nervy nech niekam ideme... 😎 na moju otázku či nebehneme do kina odpovedal - na budúce- som myslela že ho zrazím k zemi a zbijem keby nie je väčší a silnejší - neviem kedy nabudúce ešte 🙄 🙄

@mamisqva tlaky?? ani nehovor!! občas mám pocit že je všetko dokonalé a zrazu chytím akoby dlhý kŕč a neviem sa ani pohnúť. ale častejšie stačí obyčajný pohyb a mám pocit akoby sa malá tlačí von najtenšou časťou tela. a v poslednej dobe ju upodozrievam že mi tou malou pästičkou vŕta do konečníka 🙄 🙄 🙄

lji
22. aug 2010

@elinka27 tiež si nemyslela na prenášanie? lebo mna možnosť prenášania ani nenapadla a skôr to očakávam už teraz niekedy, ledva na termín nie to ešte navyše 😠

liba78
22. aug 2010

@elinka27
@lji baby vy ste dobré...vŕta do konečníka 😀 Ale nebojte, niekto to už písal, že hrad si tam to malé nepostaví. Ale v každom prípade vám obom prajem aby to bolo čo najskôr a hlavne bezbolestne. Môžem povedať, že skvelý pocit vidieť si zas na nohy a iné časti tela. A dokonca sa zohnúť 😀 😀 . Ale v každom prípade to môžete čakať každú chvíľu. Ja som mala oficiálne rodiť zajtra. 😉

lji
22. aug 2010

@liba78 ďakujem za prianie, teraz také potrebujem 😅 skvelý pocit vidieť si nohy 😀 tak to je dobré. a to s tým zohýnaním je tiež super. ja sa teším na t ako budem môcť robiť vela vecí pri stole lebo teraz ešte aj v reštike neviem poriadne dočiahnuť k tanieru bez toho aby ma to bud nebolelo/netlačilo alebo aby som sa nezašpinila 😀 aj ja som dúfala že ten môj oficiálny dátum je blbosť ale ako tak pozerám tak budem svojmu doktorovi viac dôverovať 😀

majka35
22. aug 2010

ahojte ... tak my sa trápime a trápime, pukáme a pukáme, plačeme stále dookola ... a tie prdíky tak neuveriteľe smr... no, takže netuším, čo nám môže byť 😒 ste tu niektorá spomínala detské probiotiká, chcem MM poslať do lekárne, možno sa jej po nich trošku uľaví
aj ja priedávam fotečku, to je zo včera, sme mali trošilinku kľud večer, tak som poprosila muža, aby nás zvečnil

majka35
22. aug 2010

@katulkaaaaaa tak si sa opísala, že sa tu smejem, ale ked pozerám na fotečku tak nič z toho čo si popísala nie je pravda ... krásna rodinka 🙂

majka35
22. aug 2010

dnes tu aj ja predvediem trošičku monológ ... zvláštne je u nás, že všetci poobede spia ... každý deň ... a ja, čo prebdiem skro celú noc, si cez deň nie a nie ľahnúť, neviem, či aj vy máte taký problém, ale ja neviem oddychovať

liba78
22. aug 2010

@majka35 teda tri krásne baby ... fakt pekná fotečka. A vyzeráte tam tak spokojne a nie uplakane 😉 . Akika722 písala o tých probiotikách a pomohli aj mirmaj a mylím že aj dajne. Len už neviem ako sa volajú. Ale určite to skús. Aj ja si ich kúpim pre istotu. 😉

majka35
22. aug 2010

čo je zvláštne ešte, že ja, Barborka a MM sme tmaví a neviem, či ste si všimli, moja malá terezka má vlásky svetlé a modré oči ... presne ako môj pôrodník 😀 😀 😀

vladka84
22. aug 2010

@katulkaaaaaa aki ste pekni 😉 a ty vyzeras tak spokojne, Vikinka sa tuli k malemu, som zvedava, ci aj nasa Timka sa tak bude tesit 😒
a maly je nadherny 😵 😵 😵
@majka35 krasne baby a ake ste vysmiate 🙂
baby, ja vam tie babatka tak zavidim, aj ja uz chcem... 😖
@lji ja niekam musim vypadnut, lebo mi to uz lezie na hlavu... dnes sme si dali len dve hodky na kupku, ja pekne v tieni pod stromom, ale Timka s tatkom sa poriadne vycabrali, teraz este isli na bicykel a ja idem trosku poupratovat.. mm ma dva tyzdne dovolenku, tak tajne dufam, ze ked budem chodit kade-tade, tak sa mi to skor rozbehne.. a je mi uplne jedno kde ma to chyti... idem len do vzdialenosti, kde som max. za hodinku v nemocnici, tak budem len rada..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre