♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
23. aug 2010

@lulu4 @lucia20 @jankasramka tak to ste ma baby dostali. Ono ta nemocka je trosku porobena (rodila som na modrej sále, tá bola fakt pekná) ale tu izbu som povazovala za nic moc a este ma stvala ta pokazena zaluzia. Tak to si neviem predstavit ako to vyzera inde 😒 Podotýkam, ze je to normálna izba, ziadny nadstandart.

liba78
23. aug 2010

@lucia20 presne ma to napadlo, že boli na tebe trénovať študentky. Ale veď sú prázdniny a teda nie sú teraz študentky po špitáloch. 😝
@akika722 to som písala ja o tej vinee. Ale mne malého nenafukuje, je v pohode. Ale ty si nesmieš pripúšťať že strácaš mliečko. Vraj je to sugescia 😉

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@akika722 krasne trio 😵 😵 😵

akika722
23. aug 2010

@liba78 šete včera som mala naliatu lavu kozu no prava nič moc a dnes...mäkké obe.on zaspal na rukach dala som ho do postielky a plač-cely den aj vonku plačkal...neviem či od toho...

akika722
23. aug 2010

@katulkaaaaaa dakujem 😀

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@akika722 ja mam mekke obe prsia,ale mlieka dost,nestresuj prikladaj castejsie ak prisla kriza rozkojime 😝

akika722
23. aug 2010

@katulkaaaaaa mojaaa on na mne visi non stop...aspoň dnes...a stale len očka otvori a už hlada...

sivema
23. aug 2010

No dievčence,dnes som bola na kontrole a lekárka mi povedala :ked tridciateho tak tridciateho 😒 ...a ja to chcem mať už za sebou,,,,

akika722
23. aug 2010

dnes že si urobim radosť 😀 objednala som krpcovi lehatko no mm o tom ani netuši 😀 😀 😀

lucia20
23. aug 2010

@katulkaaaaaa ja nekupem kazdy vecer.... ani som nekupala ked boli take malinke.

@akika722 mozno ti uz mliecko ustava na potreby maleho.. ale ten riccinus je dobry. ten ber..

@akika722 to na tej foto je tatik??? jaky fesak...

lucia20
23. aug 2010

@liba78 no fatk vyzera brutalne pekne..... ale sak pohoda prezijeme aj v tejto. :D ja vravim, ze to neni o nabytku ale o ludoch....

@liba78 su to studentky, ze ony tu maju teraz platenu prax. sa potom priznali, ked dosli na izbu. :D

@sivema vydrz, coskoro to mas za sebou. uz len sedem dni....

@akika722 chlapi nemusia o vsetkom vediet. :D

akika722
23. aug 2010

@lucia20 ano tatik...no ani mu nepoviem...bol by navela 😀 😀 😀
beriem od dnes uvidim čo to so mnou urobi....že rano sa zobudim a pre kozy si neuvidim na nohy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 doteraz to bolo pre bruško 😀 😀 😀 😀

vladka84
23. aug 2010

@akika722 krasnych fesakov mas doma 😉

ja som sa chcela ohladom toho kojenia opytat - ako viete, ze mate prvy prsnik "vyprazdneny" a mate dat druhy? ja ked som kojila Timku, tak ona mi vzdy pila len z jedneho, potom zaspala a ked znova vstala, tak som jej dala druhy... no, to este len bude sranda, ked sa mala narodi... asi by som mala zacat studovat stranky o dojceni 😒

vladka84
23. aug 2010

@liba78 ta izba vyzera ozaj dobre... neviem sice ako je v nasej nemocnici teraz, ale ked som tam bola s Timkou, tak izba nic moc... viem, ze sprchy a vecka prerabali, ale izby asi nie... a mame tam take velke okna 2x2m - bez zaluzii - no hotovy sklenik 😠

memory97
23. aug 2010

@lucia20 neboj, zvladnes to. A hlavne hlavu hore a nemysli na to, co ti kto povedal, lebo si privolas iba tu horsiu stranku, mysli na to, ze to zvladnes a bude to rychle a uvidis, ono sa to v tej hlave tak uprace, ze to bude tak ako ty chces🙂

akika722
23. aug 2010

@vladka84 dakujem...ja som doteraz mala vždy naliate tvrde.tak podla toho som vedala...ale inač tiež raz pravy raz lavy

lucia20
23. aug 2010

@memory97 velmi pekne si to napisala... ja som sa uz nejako dala dokopy... trosku som si utriasla myslienky.... prezijeme... musime... inak to nejde. a musime sa dat cim skor dokopy, aby som tu bola pre malinku....

jankasramka
23. aug 2010

@katulkaaaaaa nam ked nevyjde kupanie tak neva, aj vcera nebola elekrtina tak sme sa na kupanie pri baterke vykaslali....
@akika722 nadherna fotka-troch chlapov mat doma....to uz hej- oni budu na pracu a ty na okrasu....ci? 😀 😀 😀

memory97
23. aug 2010

@katulkaaaaaa ibalgin mozes, ten neurobi babu nic, aj ked kojis. Davaju to aj v nemocniciach od bolesti🙂

@akika722 akych mas doma poradenych chlapov🙂

memory97
23. aug 2010

@akika722 neboj ak si ho casto prikladas, mliecko nestracas. Ono sa stale dotvori, ak ked maly si odpije. No dnes som citala, ze kojit odporucaju nie dlhsie ako 30min.🙂

@lucia20 presne tak, mysli na malinku, ona je ten najvacsi pokladik, pre ktory si tu a musis byt silna, aby aj mala bola v pohode 😉 a to ty urcite budes 😉

Tak babulky, docitam vas potom, ideme maleho kupkat, majte sa krasne a vsetkym, este nie maminam drzim prsty, aby babatka tu boli co by dup🙂 a mamickam, nech drobcekovi krasne spinkaju v noci🙂

akika722
23. aug 2010

@jankasramka zatial to je naopak Jani 😖

jankasramka
23. aug 2010

@akika722 ty mas obcas dobre hlasky- ze na nohy si cez kozy nedovidim 😀 😀 😀
ja na tvojom mieste by som sa radsej bala ci sa z toho ricinu nepototo-nepokandis 😀 ja poznam ricin len ako prehanadlo... 😀 no, daj v kazdom pripade vediet 😝

lucia20
23. aug 2010

@memory97 ved uvidime ako to bude.

babulky, musim rychlo pobalit veci, lebo mi je jasne, ze ked rano o siedmej odchadzam tak predtym nebudem schopna vobec cosi balit. :D a rychlo chcem stihnut este sprchu. zatial pa

akika722
23. aug 2010

@memory97 teraz spinka už taha 3hodky 😀

akika722
23. aug 2010

@jankasramka pravdu povediac aj to by bodlo 😀 😀 😀 niečo ma brutalne upchava že normalne rodim a krv jak s prasaťa ☹
ale v lekarni som pytala na zvyšenu tvorbu mliečka

akika722
23. aug 2010

@lucia20 paaa moja ozvy sa ked budeš vladať...stači ak prezvoniš...myslim myslim myslim...na obeeeee 😉 😉 😉

mirmaj
23. aug 2010

@katulkaaaaaa my sa zatiaľ kúpeme každý deň, ešte sme nevynechali, ešte asi týždeň a potom tak každý druhý deň uvidíme, ale ak sa ochladí už aj tento týždeň tak možno už aj tento to obmedzíme, uvidíme 😉
@akika722 no presne tak začínalo aj u mňa, že som predtým mala stále naliate prsia, ked som si každé 2hodinky neodsala, tak som mala flaky na tričku a postupne menej a menej, tie homeopatika som mala aj ja od začiatku, na spustenie mliečka boli myslím dobre, ale na tvorbu sa mi už ani nezda, asi 2 dni ich nejem a mam mliečka toľko isto ako aj predtym, vineu aj marku, všetko som skúšala a myslím, že nič mi naozaj nepomahalo, koľko sa ho ma vytvoriť sa vytvorí aj bez tohto asi, neviem, ale vyskúšaj ešte niečo ak tebe to zaberie 😒

jankasramka
23. aug 2010

@akika722 http://cs.wikipedia.org/wiki/Skočec_obecný
inak ja som mala tiez pekne zapchy prvy mesiac... teraz konecne len par dni co nemam strach ist na wc ze sa mi tam vsetko potrha.
skus pit viac cistej vody- to pomaha aj na viac mlieka aj na redsie hovnicko 🙂

akika722
23. aug 2010

@mirmaj no tak dufam že niečo zaberie ☹ ☹ ☹ nerada by som umele mliečko aspon pri druhom synovi ked pri prvom nevyšlo ☹

jankasramka
23. aug 2010

@lucia20 myslim na teba, vsetko dobre dopadne, tesim sa na nove spravy- dufam ze nam potom napises nieco v zmysle- nebolo to tak hrozne ako som si myslela...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre