♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
24. aug 2010

dúfam že sa mi podari vas všetko dočítať lebo ste toho popísali.... 🙂

@vladka84 aký bol pôrod.mám priliš v čerstvej pamäti takže poviem - hroznyyyyyy 😝 ale najlepšie na to všetkom bolo že z nedele na pondelok som spala asi 4hodiny, z pondelka na utorok ani neviem lebo ma celu noc davali na pasy a bola tam jedna zena ktora neuveritelne chrapala a navyse som aj tak mala bolestivy chrbat, cize som isla unavena rodiť a mala som halucinácie.medzi kontrakciami som vždy zaspala a poznas ten stav spanku a bdenia?tak ja som take mala a trepala som zo sna kym neprisla dalsia kontrakcia 😀 a pri siti som si spievala radsej 😀

memory97
24. aug 2010

@matka24 u nas trebalo pre babo plienky, vlhcene vreckovky a este som dokupovala vatove tycinky, ale tie ti asi nebude treba. Veci do porodnice, ako pisali babuly vyssie...

lji
24. aug 2010

@lulu4 jeeej tak vsetkym novym maminkam gratulujem!!! 😉 😉

pôrod od vzdycharne bol od pondelka rana do utorka asi do 9.ale kontrakcie mi zacali slabe vecer a pravidelne az v noci.cize to by sa dalo povedat ze tak asi 10hodin.

akika722
24. aug 2010

@memory97 som blba ale čo ta melta je?

jankasramka
25. aug 2010

@akika722 taka nahrazka kavy by som povedala. je to z obilia ale vyzera to jak kava. pametam si ze ked som to asi pred 8 rokmi ochutnala tak som sa skoro poblvala a povedala ze reku, obilie nechame kobylam, ja si dam radsej kavicku 😀
a to ja mam rada prirodne veci...
mozno som cakala inu chut alebo som to zle pripravila ale do pameti sa mi vrylo:melta=hnus.

jankasramka
25. aug 2010

@akika722 inak na margo toho jak si tvoj semi krasne poprdkaval ( 😀 😀 😀 )ma tak napadlo ze my sme uplne zvrateni ....teraz kym su nase ratolesti malinke tak cim si ozranskejsie odgrgnu a prasacskejsie uprdnu tym sme radsej... a len co povyrastu tak to prestava byt slusne a uz vonkoncom nie zabavne ( ako si to deticky myslia)...no nie sme divni??????

memory97
25. aug 2010

@akika722 to je obilna kava🙂 robia ju v nemocniciach, mozno ju poznas aj ako "bielu kavu"

@jankasramka v niektorych krajinach je to prejavom vdaky🙂 cim silnejsi grg, tym radsej su hostitelia🙂 prdy zas maju tusim v Irsku ako beznu vec🙂 Na nieco to tym detom bude🙂

akika722
25. aug 2010

@jankasramka no...tak to hej..starši ked to urobi tak na neho hučim že sa to nepatri že je už velky 😀 😀 😀

akika722
25. aug 2010

@memory97 v nemocniciach???no v tej našej určite 😖 take žbrndy ti donesu že maš pocit že to jedol niekto pred tebou... 😖

akika722
25. aug 2010

ha...že nutrilon ☹ urobila som mu,vypil 20ml...zaspal...o hodku bol hore...zopakovalo sa to...o hodku zas hore a visi na mne...ale aspon spime...dufam že je to vekom že sa to upraví

akika722
25. aug 2010

to všetke spíte???SPACHTOšKY 😝

jankasramka
25. aug 2010

@akika722 mas avent flasku?ma taky prskovity cumel....mne z nej pije rovnakoko z prsa...

jankasramka
25. aug 2010

@kvietok121 sa mi zda ze tu nie si uz vecnost.....dufam ze dnes nas z oboznamis aky bol porod a ako sa ma matejko a fotecky 🙂

jankasramka
25. aug 2010

@akika722 ked budes vediet, napis nam o kolkej operuju krasavicu a ako sa zotavuje lucka. som z toho celkom napeta pravdupovediac.... 😖

jankasramka
25. aug 2010

@jankasramka do haja s casovym posunom....pripadam si celkom mimo vas ☹
vy sa zobudzate a ja spat idem....

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@memory97 dakujem dnes skocim na nakup 🙂

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@jankasramka dobre ranko ja som tu 🙂

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@akika722 moja ale malo ti pije maly...si zober ze mne vypil 60tku naraz z prsa este v porodnici,viac nechce ani ked mu das flasku?mi sme mali uzastnu noc,okupala som ho o 20tej sme kojili,zaspinkal zobudil sa az 02:30 nakojili sme a spinkal az do 06:00...a teraz debatujeme 😝 ozaj baby davate kvapky na prdiky pri kazdom kojeny?ja neviem...brusko ho boli sem tam a vsimam ze hlavne cez den mame problem v noci spinka aj ked si neodgrgne

barborenka
25. aug 2010

Ahojte dievčatá,Elinka27 ma poprosila aby som vám odovzdala túto krásnu správu,včera o 15.40 sa jej narodila dcérka Zinka,3160g,49cm 🙂

lulu4
25. aug 2010

@barborenka jeejda ako sa to rozsuplo s babatkami a to mala mat termin den po mne a uz ma dcerku pri sebe.a prisli na nu bolesti,ci plodovka odisla?nevies prosim?ak si s nou v kontakte ze gratulujeme

lulu4
25. aug 2010

@katulkaaaaaa Kati ty mas to najuzasnejsie dieta,ked to tu tak citam,tak tfuj tfuj nech to Simonkovi tak aj ostane ten uzasny pokoj

lulu4
25. aug 2010

@vladka84 citas to co ja?elinka nas vcera predbehla a to tu pred par dnami nariekala ze ma termin 30teho🙂

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@lulu4 dakujem dufam ze mu to par mesiacov vydrzi 🙂 neboj uz aj ti sa coskoro dockas,dnes mas poradnu?

liba78
25. aug 2010

@barborenka dakujeme za info. A to sa bála, že nebude augustové 😉 @elinka27 gratulujem k dcérke. Nech ste skoro doma. Ale zabudla si zobrať Vlaďku a Kikušku. 😀

liba78
25. aug 2010

@katulkaaaaaa no zlatý je ten Simonko. Takto ťa nechá spať. Jurko sa budí tak po 3-4 hodinách. Nakrmíme a spíme ďalej. Takže som tiež spokojná. 😀

lulu4
25. aug 2010

@katulkaaaaaa ano dobre si pamatas dnes mam poradnu ale az o 13tej beriem aj manzela lebo uz si netrufam sama a hlavne berieme aj tasku ak by si ma tam chceli nechat.idem na kramare kde je momentalne aj Lucka s Tatiankou,tak na ne stale myslim
@liba78 este na mna si zabudla,mna tiez zabudla zobrat so sebou🙂

liba78
25. aug 2010

@lulu4 no vidíš, ešte že máš dnes tú poradňu a pôjdeš aj sama. Už sa teším na spávu o tvojom bábätku. Kto napíše ? Budeš online ?

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@liba78 no vidis mame to zasluzene tie nase male balicky 🙂 davas malemu aj na prdiky nieco?ja nevie ci sa to daa pri kazdom kojeny...a taky dotaz ,je normalne ze uz skoro vobec nekrvacam?skor len take nieco hnede....ani sitie uz moc neboli

lulu4
25. aug 2010

@liba78 veru pojdem aj sama ked ma ziadna nechcela zobrat so sebou🙂ale aby nebol verdikt ze som otvorena na 1,5cm ako pred tyzdnom a ze mozete ist domov,zase o tyzden ak dovtedy nic,tak to ma uz porazi.ja sa pokusim dat spravu o narodeni,mam v mobile internet ak sa mi pojde dat z nemocky pripojit

liba78
25. aug 2010

@katulkaaaaaa mám kúpený sab simplex, ale zatial nedávam nič. Rozmýšlala som, že by som radšej dávala tie probiotiká. Len, tie nemám, musím kúpiť. 😝 Šitie ma ešte sem-tam zabolí pri zlom sede. ☹ Ale už je to len také pichnutie. Inak mi začali aj vypadávať. No krvácam stále dosť. 😠 A to budem mať o hodinu, dva týždne po pôrode 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre