♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. aug 2010

baby vy kupujete niečo z bazarika???????

akika722
27. aug 2010

ja na steršieho-zatial som max.spokpjna bola zo všetkym a krpcovi som teraz ten overal vzala 😀

akika722
27. aug 2010

Haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

akika722
27. aug 2010

😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 kašlete vy na mňa 😢 😢 😢

lulu4
27. aug 2010

@akika722 som tu len som si mm vyprevadzala do prace.ja som par veci objednala tu z bazarika.tiez minimalne nosene a na zimu uvazujem tiez nad overalikom,potom sup do fusaka a je to.a v obchode mas vajicko na konstrukcii kocika ci v nakupnom voziku?a hod potom foto toho overalika.

anetaadam
27. aug 2010

Ja tiež kupujem cez bazarik,maximalne spokojna 😀

barinkova
27. aug 2010

cawko kocky,zase prsi do kelu,vcera mi mala spala jak dudek vonku v kocari,chcem sa spytat neviete mi poradit nieco proti bolesti maternice,idem zosaliet a ked idem na stolicu konec.diky za odpovede 😨

barinkova
27. aug 2010

@akika722 ja som kopu veci kupovala cez bazar a v pohode,spokojna som bola

memory97
27. aug 2010

@barinkova ibalgin to davaju aj v nemocnici🙂

memory97
27. aug 2010

my uz mame ockovanie za sebou🙂 maly chudak troska poplakal, ale to od hladu a nie od bolesti 😀 😀 😀 a vnku by mohlo prestat mrholit🙂

21
27. aug 2010

@barinkova ,mne v lekarni dali nurofen 200, nurofen sirup uzivaju aj deticky.

tiffanka
27. aug 2010

Dobré ránko 🙂 Ja sa konečne vytešujem, túto noc som sa konečne ako-tak vyspala.... Najlepšia noc za celý čas ako sme doma 😀 .... Malý opäť spinká, tak si tu zatiaľ trošku odýchnem, obed už navarený, tak si môžem dopriať chvíľočku vegetu 😀... A vy čo porábate inak? 🙂

@lucia20 aj ja mám veľa mliečka, len malý ho nejako nechce... 😖 a som po celkovej..

tiffanka
27. aug 2010

Baby kedy ste boli po prvýkrát vonku s malým v kočíku? ja už neviem či môžem, trošku kýcha, tak sa bojím. 😖

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@tiffanka ahoj ja som este tiez vonku nebola,mne povedala dr ze mozem ist sobotu tak na hodku na prechazku ak bude pekne...uz by som isla,som bola posledne tyzdne v tehu stale doma,potom v porodnici teraz zase doma...ja chcem ist vooooon

groka
27. aug 2010

caute baby vcera som sem hadzala fotky a nic neodoslalo
inak vcera mi vecer maly zjedol o 21 00 130 ml teda vypil a rano vstal o 5:15 😕 dobre nie?

tiffanka
27. aug 2010

@katulkaaaaaa ani ja už nechcem byť domaaaaa 😀 Len neviem čo budem robiť keď začne plakať, asi budeme musieť bežať domov, lebo vtedy on chce papať 😀

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@groka krasna rodinka 🙂
@tiffanka aj moj maly dost kycha,no musime ich nakojit a sup do kocika 😉 ja sa uz tak tesim ze pojdem na prechadku dufam ze nam to pocasie zajtra vide...a ked bude pekne pojdem s nim aj dnes lebo aj mala sa doma nudi,a to jej mrncanie uz mi ide dobre na nervy...co si dnes varila?ja stale neviem co mam pravit a zachvilku cas obeda ☹

groka
27. aug 2010

ja idem robir tvarohove slize s cukrom,vyborne na mliecko

tiffanka
27. aug 2010

@katulkaaaaaa aj ja už chcem vyskúšať nový kočík 😝 😝 😀 Aj malému sa určite bude páčiť, konečne trošku pokuká svet, aj keď síce ešte vidí len malíčko, nevadí 🙂 Tak my máme rizoto.... alebo ryzoto? nikdy neviem 😀 teraz to máme trošku komplikované, lebo nikdy neviem čo môžem pri kojení, a čo nie 😒

tiffanka
27. aug 2010

@groka super rodinka 🙂

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@tiffanka no presne aj ja stale riesim co jest a co nie aby maleho nebolelo brusko...idem spravit palacinky a kminovu polievku ta na mna zabera na mlieko a snad si maly poprdka 😀

liba78
27. aug 2010

@groka tak to si mala super noc. Ste krásna rodinka. A Riško ako sa túli k malému. 😉

@katulkaaaaaa
@tiffanka ja som išla von na tretí deň čo sme boli doma z nemocnice. To mal týždeň a 1 deň. Prvý deň tak 20 minút, a pridávali sme postupne. Ale len keď moc nefúkalo. 😉

tiffanka
27. aug 2010

@liba78 u nás je dnes slnečno a bezveterno, tak žeby sme to už vyskúšali? 😀

barinkova
27. aug 2010

@tiffanka ja som malu dala hned dokocara ako som dosla a spala pol dna,tak jeje bolo dobre

tiffanka
27. aug 2010

@katulkaaaaaa mňáám palacinky, vidííš dobrý nápad 🙂, ale až na pondelok, zajtra máme brynzovky a v nedeľu dáke mäsko 🙂

tiffanka
27. aug 2010

@barinkova pol dňa? to vážne ? 😀

lucia20
27. aug 2010

ahojte babulky, dosla som sa sem trosku rozptylit, nech ma neporazi.
:D dnes mi povedali, ze zajtra ma pustia domov. :D sa tesim...

Dnes rano som volala na chirurgiu okolo 7.30, tak malinka nakoniec nepotrebovala tu transfuziu, hodnoty uz boli dobre. ale vraj maju krv v zasobe, keby daco. ked som volala uz bola na sale a do pol hodky sa malo zacat s operaciou. mam volat okolo 13.00hod.

drzte palceky.... prave ma najvacsiu skusku svojho zivota.... pokladik moj.

tiffanka
27. aug 2010

@lucia20 držím palce 🙂 Určite to vyjde, neboj 🙂

lucia20
27. aug 2010

@tiffanka KED TI mam pravdu povedat, ja sa ani tak nebojim, ze by to nezvladla ona, ale ze sa tam vyskytne nieco s cim nebudu vediet pohnut lekari, lebo priznali, ze s tym maju velmi malo skusenosti a nevedia co cakat... 😖

liba78
27. aug 2010

@lucia20 neboj Luci, držím palčeky.... 😀

@tiffanka keď je u vás pekne, treba vyskúšať. Len ma upozorňovali sestričky a doktorka, že musíme dávať pozor na očká. Aby im do nich nesvietilo priame slnečné svetlo. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre