♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
9. sep 2010

ja som si konecne vcera bola vybavit priplatok k prispevku pri narodeni dietata a pani mi zahlasila, ze maly bude mat este len teraz 28 dni🙂 chuda si prehodila datum, este stale si myslela,ze je august🙂 😀 😀

sjusiquatro
9. sep 2010

@memory97 ahoj aj za ako dlho by ti to malo prist??

memory97
9. sep 2010

@sjusiquatro prispevok by mal prist tento mesiac, ale myslim, ze skor pride az buduci. Oni tam maju lehotu neviem do kolko dni na zaciatku mesiaca to musis podat, tak to poslu este v tom mesiaci, inac to pride az o mesiac neskor.

21
9. sep 2010

Dievcata, pisete o kilach... Mne vsetkych 15 zislo dole!!! A vidite, chcela som, aby nieco ostalo... A ani brucho nemam ziadne...-to som vsak rada 😉

liba78
9. sep 2010

@21 neprovokuuuuuj !!!! Ja ti 8 pošlem. 😝 😝 😝

21
9. sep 2010

@liba78 posliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...!

21
9. sep 2010

Baby, pridala som do albumu foto, mrknite.

jankasramka
9. sep 2010

@akika722 mna si normalne potesila tym jak nemozes odolat sladkemu- som na tom uplne rovnako- som si povedala ze uz nebudem jest sladke a vydrzala som cca 4hod. potom strasna hypoglucemia- zozrala som kilo sladulinkeho hrozna ale podvecer som sa neovladla a keksik, cokoladka, cukricek....co pod ruku pride:S
ja som este aj kilo pribrala- kojenim som nic neschudla ☹

jej, sa tesim ako vladka napise aky bol porod, dufam ze vsetko ok. vyzera to ako zazrak ze bez vyvolavacky

@lji niekedy vydrzi byt hore bez placu len je podrzazdenejsi a niekedy stale poplackava -potom aj od unavy.
no ale dnes sme mali v noci taku koliku ze brutal! mal priserne bolesti reval jak pavian 3 hod. a nic nepomahalo, uz sme sli na pohotovost lenze mm nevybavil zdravotnu karticku pre maleho tak sme museli ist na sukromnu.tak som nanho zacala vrieskat jak paviana pre zmenu ja, lebo neni luto penazi ked ide o maleho ale naco vyhadzovat za sukr. ked nam mohli pomoct aj v statnej (bola cca 1 hod rano).no a predstavte si ze jak som kricala na mm tak mati sa zrazu ukludnil a zaspal. tak to co bolo?!? nejaky divny ukludnovaci prostriedok ten moj krik 😀

jankasramka
9. sep 2010

@21 ja tiez povazujem tu hlasku za provokaciu 😠
hahahaha, no vies ze ti vsetky zavidime 😝
planujem si na zrkadlo nalepit nejaku fotomodelku na pozdvihnutie sebavedomia 😀

21
9. sep 2010

@jankasramka , ak mam povedat pravdu, tak som radsej, ze som chudsia ako naopak...a naozaj vam nezavidim, ze tak tazko chudnete, no naozaj by som aj rada nevyzerat ako anorekticka... 😅

21
9. sep 2010

Apriznavam sa aj ja, sladkosti musia byt...

jankasramka
9. sep 2010

@memory97 no pikoska sa mistala vcera vecer cca 21,30:

vysla som vyvebcit psy aby som sa odreagovala troska od placu maleho. no uz som sa vracala, stacilo prejst cez cestu a otvorit branu, ked vtom spoza rohu si to dava jedno velke autisko (take tie americke)- asi narkaci a za nimi polisi- nahanacka skoncila presne pred nasou branou domu ked ich polisi vyondiali z auta samopalmi a postavili tvarou na nasu a susedovie branu s rukami hore (podotykam ze som bola na druhej strane cesty). no mne nebolo vsetko jedno pri spomienke na toho bratislavskeho blazna nedavno a ked si vezmete mexicku kriminalitu tak mi zacalo pekne lepit. hlavne som si spomenla jak pred nejakym rokom zastrelila nahodna rana (mierena na niekoho ineho) jednu pani v centre....
tak som sa tam zvrtla a rychlym krokom prec odtial. som len zavolala mm ze budem meskat a nech z domu nevychadza..vratila som sa az ked ich mali sputanych ale bala som sa riadne (hahahaha, a to si nemyslim ze by som bola daky zbabelec 😎 )

jankasramka
9. sep 2010

a inak pikoska z mojej rodiny: predvcerom mi mamina povedala ze mala 2 spontanne potraty....tak dobre dozvediet sa v 25tke. a ona sa cudovala ze to neviem!sak nam to nikdy nepovedala. no sranda tak mam navyse dvoch malych surodencov anjelikov🙂))

no nic idem spat bo tu je hlboka noc. nadranom vas docitam (dufam ze v tom case sa mi uz ziadne "pikosky" neudeju, jedine ak, tak u vas 😝 )

akika722
9. sep 2010

@21 fakt provokaterka ☹ aj ja ceeeeem kila fuč
@jankasramka to v tom Mexiku je veselo ako čitam...ja by som sa od strachu asi ....... 😅

akika722
9. sep 2010

@sjusiquatro mne peniaze pridu až v oktobri a to sme vybavovali PRESNE ked mal maly 28dni

barinkova
9. sep 2010

@akika722 vraj ked dovrsi 29 dni a to vybavis peniaze dojdu az tak do mesiaca

barinkova
9. sep 2010

@akika722 ja som sa vazila v nedelu u svokry a mam 65kg a ked som isla rodit som mala 77kg a to uz nekojim som kojila len v nemocnici.

akika722
9. sep 2010

@barinkova no mne dojdu v oktobri lebo vraj na september už robili uzavierku
@barinkova a kolko si važila pred tehotenstvom???

barinkova
9. sep 2010

@akika722 ked som ostala tehotna som mala 62kg

akika722
9. sep 2010

@barinkova tak si skoro na povodnej vahe... 😝 😝 😝 zavisť 😝 😝 😝

majka35
9. sep 2010

ahojte ... moja dnes spinká ako bábetko 😀 😀

vy tu o sladkostiach ... ja som na nich zááávislá ... od malička
😝

barinkova
9. sep 2010

@akika722 ale neobleciem rifle,cez stehna nepretiahnem,musim navstivit obchody 😀

barinkova
9. sep 2010

@akika722 ty mas kolko a mala si kolko?

katulkaaaaaa
9. sep 2010

ahojte baby ...ked uz pisete o vahe ja som pred otehotnenym mala 63kg,rodit som isla 69kg a teraz mam 59kg 😵 😵 😵 cize o 4 kg menej ako pred tehu ,sa tesiiiim,tolko som vazila naposledy pred par rokmi,aj brucho uz je docela ok,som si kupila ten stahovaci pas a j to zazrak naozaj pomaha,potim sa v tom sice ako ,,prase" ale pomaha a to je dolezite teraz 😉
@akika722 tak zjedla som tu polievku aj s octom a maly v pohode 🙂 nic ine som doma nemala a bola som tak strasne hladnaaaa
@vladka84 gratulujeeeem tesime sa na posledneho augusoveho chrustika 😵

akika722
9. sep 2010

@barinkova vyšku mam 178cm pred prvým som važila 61kg po prvom asi o 10viac....vahu fakt neviem nemam odvahu sa postaviť na vahu 😖

barinkova
9. sep 2010

@akika722 tak to mas dobre

majka35
9. sep 2010

@akika722 ty si dobrá výška ... a aj štíhlunká musíš byť pri tej váhe

akika722
9. sep 2010

@barinkova 😢 čo je na tom dobre...???... 😢

majka35
9. sep 2010

ja som si obliekla svoje netehu veci hned po pôrode 😀

akika722
9. sep 2010

@majka35 haaaaa vtip dňa...teraz vahu neviem...no vysoka som ale aj široka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre