♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. sep 2010

maly mi vobec nekaka normalne...no nekaka 3-4 dni potom ho preženie potom zas nič a dookola...a to je kojeny 😒

alure
9. sep 2010

@akika722
kojené deti nemusia mať stolicu každý deň,tak sa neobávaj. A ozaj čo sa stalo s témou? prečo si ju zamkla??

alure
9. sep 2010

@akika722
ešte som našla na nete k tomu niečo http://www.clinic24.eu/clanky/99/stolica-dietat...
tu si môžeš prečítať ako to je so stolicou detí

akika722
9. sep 2010

@alure ja som nič nezamykala,je zamknuta?

akika722
9. sep 2010

@alure admini ju zamkli lebo je podobna tema a
le tam pišu ze chudnu po porode a nevedia prečo...

elinka27
9. sep 2010

@jankasramka no ja mam pocit ze ten espumisan je dobry akurat ze sa vykaka,ale to ona kaka aj tak dost casto.Ona sa po kazdom krmeni zacne krutit, je cervena v tvari a place,tak sa pestujeme,skusam ju dat vtedy na brusko, prehodim si ju cez plece, no nic moc nezabera, mam skor pocit ze to nebude brucho ale kyslelina.A doktorka mi na to povedala,ze to ma 80 percent takychto malych deti a bolo.

elinka27
9. sep 2010

@mirmaj mne doktorka zatial probiotika neodporucila,vraj sa jej buduje crevna mikroflora a ma moje probiotika odomna, tak neviem 😔

alure
9. sep 2010

@akika722
hm tak nič..táto sa mi páčila lebo bola taká "naša" nás spolubojovníčok 🙂

akika722
9. sep 2010

@alure 😀 😀 😀 no okrem teba sa myslim nikto nezapojil,asi su chude 😀 😀 😀 len ja ostanem jak hroch ☹ nič to 😎 snaha bola

alure
9. sep 2010

@akika722
ale ty..žiaden hroch ! Budeme krásne,len potrebujeme trošku času 😝 no nie?

kvietok121
9. sep 2010

@jankasramka urcite sa ozvem dnes je to cely den takto od prsa k prsu ak nie tak na rukch a to som si povedala ze ziadne ruky

kvietok121
9. sep 2010

@akika722 moja zlata aj ja som hrosica c. neviem ktore ja schudnut ani nemozem, pretoze ked maly nepapa a ked spomeniem ze mam menej mliecka tak mi povedia ze to je tym ze nejem a mam uz teraz dvojnasobne porcie zvysene 😅

kvietok121
9. sep 2010

@akika722 mne zasa kaka tolko ze skoro do kazdej pleny nieco a vzdy do cistej 😎

jankasramka
9. sep 2010

@kvietok121 ze od prsa k prsu 😀
to znie ako nazov novej temy 😀 😀 😀
alebo serialu?ako krok za krokom 😀

lucia20
9. sep 2010

@memory97 ja odsavam tak 15minut jedno prso. teraz uz do takych 20 min. sme odsati, ale vcera to tak dlho trvalo preto, lebo som tam mala tu hrcu a nie a nie sa jej zbavit. strasne vela mlieka v nej bolo. ale dnes malinka dvakrat pila z toho prsnika a je fajn. predsalen deti su lepsie odsavacky.

baby, hadajte kto ide zajtra domov?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
9. sep 2010

no ahojte baby.čo nove?deti spia,upratane šatky do škôlky nachystane a mam veget 😀

lucia20
9. sep 2010

@kvietok121 nasa tatianka kaka stale. 😀 nefunguje jej este zvierac, tak stolica vychadza stale, takze na jedno prebalenie zatial padnu dve plienky, lebo nez ju stihnem zabalit, tak sa znovu pokaka. 😒

akika722
9. sep 2010

@lucia20 jej oni herečku zajtra pustia domov? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jeeeeeeeeeej

lucia20
9. sep 2010

@akika722 ano, zajtra uz budeme komplet. :D:D:D

jankasramka
9. sep 2010

@lucia20 jeeeeeeeeeeeej, to je uzasne, sa mi nechce verit ze sa tak rychlo zotavila po takej operacii 🙂
fakt neslychane 🙂

lucia20
9. sep 2010

@jankasramka ani nehovor, vies ako sa tesim????

akika722
9. sep 2010

@lucia20 určite moja ani spať nebudeš 😀

jankasramka
9. sep 2010

@akika722 no to iste nebude. tolko na nu bude mysliet ze bude mat trvale vysoke vyplavovanie oxitocinu a celu noc zas predoji 😀
ja som sa dnes chystala spravit "gulas"tvojej svokry ale mati ma nejak nenecha. strasne ma koliky, nic nezabera, ideme k doktorke vecer. strasne trpi chudatenko

akika722
9. sep 2010

@jankasramka juuuj a nemaš tu rurku predavaju ju v lrkarni no...ako sa vola...rektalna?to sa do zadočku da mojmu to pomaha ked mu pri tom bruško masirujem...chudetko male nezjedla si niečo?

akika722
9. sep 2010

@jankasramka lekarni som chcela 😅

lucia20
9. sep 2010

@akika722 ani nehovor....

akika722
9. sep 2010

@lucia20 viem že sa hrozne tešiš moja ja sa tešim s tebou...no potom nam tu daj foto všetkych tvojich herečiek spolu 😉

lucia20
9. sep 2010

@akika722 😀 😀 ok, skusim ich odfotit. :D

akika722
9. sep 2010

@lucia20 skušaj skušaj ja budem čakať 😀

jankasramka
9. sep 2010

@akika722 no neviem ale uvidim co povie dr. mozno sa to tu inak vola....
sa mi zda divne ze posledne tri dni ma taketo priserne koliky, nic divne som nejedla. zemla so syrom, pstruzik so zemiakmi, nejaka ta zeleninka...v podstate jem to co aj predtym nez zacali koliky
ale aj dost casto kasle ktovie z coho tak nech ho radsej pozrie..

.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre