♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
16. sep 2010

@memory97 🙂 takže umyvadlo a teplejšia voda..skusim všetko 🙂

akika722
16. sep 2010

@groka zlatučky je 😉

groka
16. sep 2010

@akika722 dakujem moja

lucia20
16. sep 2010

@memory97 ja som pri babach pouzivala pityol. teraz som sa bala, ale ked sme boli na chirurgii tak som sa pytala doktorky, ze co jej dat, lebo aj cez sudokrem aj cez rybilku, masticku presla stolica malinkej az na kozu a mala zapareniny. a ona mi povedala, ze uplne v pohode mozem dat pityol. je sice pre deti vyssieho veku, ale ze v klude mozem. a obvodna lekarka mi predpisala masticku na ritku, ale ta sa moze davat az ked je koza zahojena. tak sme kupili pityol a v utorok sme zacali davat a v stredu uz nic nemala.

lucia20
16. sep 2010

@groka krasny pokladik.

akika722
16. sep 2010

dobru nocku baby 😉

memory97
16. sep 2010

@lucia20 vyskusam, zajtra mam aj tak cestu do lekarne... mna uz v tej lekarni budu poznat, ved som tam uz skoro kazdy den🙂

@akika722 dobru, aj ja idem, dnes bol tazky den a zajtra pokracuje. Sa pekne vyspinkajte a babatka nech pekne spinkaju tiez 😎

gagarinka
16. sep 2010

@memory97 jednoznacne odporucam mast Bepanthen. Je aj na bolave bradavky, aj na zapareniny, aj na akekolvek zacervenania na kozi. Syn sa mi casto oprudil, ked sme mu dali plienku a nemal este uplne suchu ritulu a vacsinou uz na druhy den nic nemal, hoci mal prdel ako pavian

My sme tiez dnes boli na klbikoch, tak doteraz sme podla odporucani porodnice nemuseli balit nasiroko a odteraz uz vobec nemusime, keby som nahodou balila, co nebalim vobec
Ak nechcete davat latkovku kvoli prdom a pod., moja svagrina davala dve pampersky na seba. Tu vrchnu potom pouzila pri dalsom prebalovani, takze neplytvala 😉

Asi som tu posledna, tak dobru noc

jankasramka
17. sep 2010

no my sme mali predvcerom den!vcera SOM SA ESTE SPAMETAVALA takze som nestihala pisat. uplne ako kvietok co pisala len o trosku horsie...ved to nase stvorenie sa zobudilo 10am a zaspal az o polnoci a to sa este budil kazde 2 hodiny- ja s migrenou a bolavym zubom- este som mala aj nejaku mliecnu krizu(!!!) - no v koncoch som bola....

a dnes sme narychlo zhanali vsetko- v sobotu bude krst a este som sa musela pousmiat lebo vy pisetre ze velka oslava 20ludi....
no my sme pocitali len tych najblizsich a bude tam cez 50ludi!!!! a musim podotknut ze ja tu rodinu samozrejme nemam takze vsetko zo strany mm. ach jaj!

@akika722 neskusala si pri kupani tu podlozku do vanicky? ja ked som mu tam dala taku latkovu protismykovu tak vmomente prestal plakat- mne sa zda ze sa citil neisty ked pod sebou nic nemal...no ale skus- teplu vodu aj umyvadlo- kazde dieta je ine 😉

jankasramka
17. sep 2010

inak, neda mi nepridat sem tieto fotky- sme mu dnes kupili sombrerito na 200 vyrocie mexickej nezavislosti...
a kukam na to nase dieta - ved on je cisty mexican- keby som ho nebola byvala pòd srdcom nosila tak si asi myslim ze ma mm podviedol 😀

liba78
17. sep 2010

@jankasramka ten je krásny, to sombrerito mu pristane. 😀

liba78
17. sep 2010

@vladka84 môj sa vyhádzal po očkovaní. Potom sa to chvíľku zlepšovalo a zas zhoršilo. Doktorka povedala, že sa niekde stretol s prostredím, ktoré ho dráždi. 😖 Ale dnes vyzerá zas lepšie. 😉
@groka zlatunký chrobáčik, a to body zo srdiečkom je úžasné

liba78
17. sep 2010

@dajna11 krásny chlapček, teda s tým umývadlom by ma to nenapadlo. 🙂
@lucia20 no konečne si sa ozvala, chýbali nám správy o Tatianke 😉
@tiffanka a vy sa máte ako ? Jakubko poslúcha ? Už si sa dllllho neozvala..... ☹

dajna11
17. sep 2010

@akika722 viem,nejako si to nemám kedy zmeniť.....narodil sa mi ako tebe..5.8. 😀 😀

majka35
17. sep 2010

dobré ránko 🙂 znova po dlhom čase ... ani si vás prečítať nestíham ... u nás krásny deň ... zatepľujú nám strechu, my bývame na najvyššom poschodí, takže tu mám pekný rachot, vŕtanie, zbíjanie, zváranie ... bŕrr ... má to trvať 10 dní, neviem, ako to vydržíme tu 🙄 zatiaľ nám to robia 2. deň a už mám dosť

vladka84
17. sep 2010

dobre ranko baby.. dam si s vami ranajky a idem si umyt vlasy, nech vyzeram ako clovek 😉
dnes nam bude asi cely den prsat, tak sa nam bude dobre spinkat..
znova ma zacala boliet kostrc, asi zo vcerajsieho soferovania, inak si to neviem vysvetlit, uz som v pohode sedela, lezala, chodila a naraz dnes rano idem vstat a tak ma zabolela, ze som ostala lezat... mam ju nejak rozcvicovat, alebo co mam robit? Ked chodim prestava boliet ale ako si sadam alebo vstavam je to katastrofa ☹
@jankasramka jezis, ten je kraaaasny, fakt ako pravy mexican 😀

kvietok121
17. sep 2010

@katulkaaaaaa ach moja to ti verim, ja dnes tiey uy neviem co vstali sme od piatej a este stale nespime, asi sa budete rehlit ale volala mi sesterka ze mu mam skusit pustit vysavac ze na jej syna to zabralo

ja tu pienku nasiroko tiez neznasam, lebo on stale krci nozicky a neda sa mu to poriadne zabalit ach jo

kvietok121
17. sep 2010

@jankasramka ten je zlatuckyyyyyyyyyyyyyyyyyy

kvietok121
17. sep 2010

@akika722 ja fukam tak ze mm stoji pri mne s malym ktory neplace ked pocuje fen 😀 a ked prestanem tak zacne plakat

kvietok121
17. sep 2010

baby neverite ale on ma zatvorene oci ach jo chudaci susedia

kvietok121
17. sep 2010

@jankasramka tak aj vy ste na tom esteze v noci spal, aj ked vecer to vyzeralo zufalo lebo zaspaval 3 hodiny ale teda do jedenastej ale spal az do piatej ... 😎 no dnes sme este nespali 😖

kvietok121
17. sep 2010

@groka aky je krasny normalne posobi na foto ako veliky chlap kolko uz mate???

kvietok121
17. sep 2010

baby spi, som zvedava dokedy??? potom napisem, vysavac som vypla asi budeme chodit spat niekde ku stavbam

kvietok121
17. sep 2010

baby 10 min ... musim bezat ach jo

kvietok121
17. sep 2010

ak mate nejake triky ako uspat pokladik tak povedzte, teda napiste

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 a nespinka ti ani v kociari? Ja som Timku davala spinkat do kociara na balkon, normalne som ju poobliekala akoze ideme von a sup s nou na balkon... tam vyspala aj 4 hodiny , ja som si zatial navarila, upratala, oddychla a ked potom aj do vecera nespala, tak som uz bola kludnejsia, ze ved pospala aspon trochu 😉
vcera mi tak Karin za nic na svete nevedela zaspat od 16hod., aj sa napapala, aj prebalena bola, aj cumlik som jej skusala dat, aj znova papat, aj na rukach bola a ona nic... ked som ju vecer kupala uz ledva drzala otvorene oci, ale v noci spinkala pekne 🙂

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 to chcem vyskusat poobede ci tak nebude spinkat, s tym vysavacom je to tak ze on by asi spal keby bol zapnuty stale ale ked ho vypnem tak sa stale prebudi, ked mu pustim kolotoc nad postielkou tak na ten kuka ale to ho nechce uspat .. teraz na chvilku zalomil tak som zvedava dokedy, normalne som si nahrala aj zvuk vysavaca na mobil uz si pripadam ako sialena, ale ked na nom vidim ze je unaveny klipkajuu mu ocka ale nezaspi a potom zacne len plakat a plakat

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 tak budete mat doma aspon stale cisto povysavane... 😝 no, nam by uz trebalo tiez upratat, aj som to mala v plane dnes, ale neviem ako s tou bolavou kostrcou budem umyvat dlazku 😒
to ti verim, ze je to na nervy, ked vidis, ze je unaveny, chces mu pomoct a on nie a nie zaspinkat...asi je uz potom taky unaveny, ze sa ani nevie ukludnit a zaspat..skus ten kociar, mne velmi pomohol a kedze mame zatepleny balkon, Timka prespala vacsinu casu tam, hlavne ked von lialo ako z krhle, alebo v zime bola fujavica, my sme boli v teplucku 😉

majka35
17. sep 2010

@kvietok121 ja uspávam malú v babyvaku, ďakujem za ten super vynález ... do 10 minút máím zaručené, že malá zaspinká

gagarinka
17. sep 2010

@kvietok121 a ked ho mas na rukach, tak ti zaspi? lebo ak ano, tak by som na tvojom mieste skusila satku
mne mala na rukach vzdy zaspi, ja mam zasa problem, ze ked ju polozim, tak je hore. cez den je totiz zvyknuta v kociku. takze ja zase testujem lehatka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre