♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
17. sep 2010

@mirmaj to ti verim ale tamarka sa ma dobre a to je to najhlavnejsie

kvietok121
17. sep 2010

baby zatial na balkone spi uz to bude 15 min zachvilku mozno prisiel ten cas ...

majka35
17. sep 2010

no terezka je už evidentne hladná, sa tvári, ako strašne sa jej ubižuje ... takže idem ju prebaliť, nakrmiť, potom pekne do lehátka aby mohla pozerať, ako sa mama sprchuje ... oblečieme sa a ideme ku kámoške na kávu ... no nie je krásna materská dovolenka? a môj muž sa chudáčisko trápi niekde v kancelárii, aby ´mohol uživiť tri dievčatá 😀

kvietok121
17. sep 2010

@majka35 to je super postoj ... skoda ze my nemozeme dnes von je sychravo tak si to uzite ....

mirmaj
17. sep 2010

@kvietok121 vyzerá, že jej to vôbec nevadí, mala som skôr pocit, že trpí pri tom mojom mlieku 😀 asi sa to nedalo nazvať mlieko 😖
@majka35 tak si to uži na kavičke, ani my nemôžeme dnes von, lebo prší, tak preto aspoň spíme na balkone, nech sa trocha vyvetráme 🙂

mirmaj
17. sep 2010

držte sa maminy dnes, aj ja idem variť pokiaľ bambuľka spinka na tom balkone, aspoň ju budem mať na očiach, kedže ho mame z kuchyne 😀

lji
17. sep 2010

@kvietok121 dnes je asi ten správny deň.mne malá stále po uspatí po kojení spí ale už v postielke. 😀 inak aj ja som už občas mala pocit že malá plače od únavy i ked teda v noci to nie je taká hrôza ako cez den ale ako tie deti donútiť spať dlhšie ako 10minút pre mna ostane vždy záhadou 😠

ja som normálne stihla pripraviť na palacinky, poupratovať u nás,ešte aj dlážky vytrieť (čím viac som búchala tým lahšie spinkala dalej) a ona stale spí.... za hodinku idem k našim hore variť tak som zvedavá či aj tam bude k mamičke taká solidárna 😀 😀 😀

lji
17. sep 2010

@mirmaj asi viaceré dúfame v kludné varenie dnes 😀 😀

kvietok121
17. sep 2010

@mirmaj moja mama mala zase taky problem ze moj brat vsetko vygrcal, mala mlieka kvantum a on sice pil ale vsetko vygrcal a chudol tak museli tiez prestat takze je to rozne hlavne ze nase deticky rastu ti je to najdolezitejsie
@lji tak to ste sikovni ale aj my spime uz pol hodinky na balkone tak idem nieco tiez porobit
este sa spytam nemate skusenosti s lehatkami napr: http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ze vraj aj tak sa dobre uspavaju

evanns
17. sep 2010

@kvietok121 my mame lahatko...od chicca...vydrzi v nom ked je napapana a prebalene aj hodinku...odporucam take ktore hojda, nasa nema rada vibrovanie 😉

kvietok121
17. sep 2010

tak uz nic neurobim malinky sa zobudil po polhodinke dvakrat odgrcol a teraz plackame

kvietok121
17. sep 2010

@evanns aj zaspinka?

lji
17. sep 2010

@kvietok121 aj mne malá ale dali sme dudlík,trochu grcla a spí dalej 😅 ale ja sa fakt nechcem opičiť po tebe ale je to taká blbá náhoda že máme asi podobné deti 😀

kvietok121
17. sep 2010

@lji az na to ze my nespime 😀

evanns
17. sep 2010

@kvietok121 skor nie...ja ju tam davam na zabavenie ked je hore...ked vidim ze sa jej uz chce spat tak ju prenesiem do postielky

kvietok121
17. sep 2010

@evanns tebe asi pekne spinka

evanns
17. sep 2010

@kvietok121 spinka v noci pekne...doobedu je hore ale ju bavi kresielka + kolotoc + satka...vecer sa ale aj my trapime...s bruskom a vtedy nic nepomaha, iba nosenie, cvicenie, hladkanie, po kupeli ju to stale prejde...chvalabohu 😎

majka35
17. sep 2010

no, tak sme došli, u nás začalo liať ... 😖

vladka84
17. sep 2010

no baby a ja som bola sama, mm bol cely tyzden v Rakusku, pride az dnes vecer... tak som zvedava ako sa bude snazit nam ten tyzden vynahradit 😀 😀 😀 ale zvladli sme to 😎
aj ja som malu "vyhodila" na balkon, nech si trosku na vzduchu pospinka, pucila sa, myslela som, ze ani nezaspi, ale je ticho, tak idem rychlo nieco zjest a upratat, kym pride starsia... este stastie, ze mi ju mamina nosi rano do skolky a poobede vybera, lebo este si neviem predstavit ako by som to stihala...
@katulkaaaaaa aky je okaty zlatusik a aky velky 😵 😵 😵 vy oslavujete mesiac a my sme mali vcera tyzden 😀

vladka84
17. sep 2010

@majka35 aky mas babyvak?

kvietok121
17. sep 2010

@evanns aj mz sa teraz nosime jednou rukou si zohrievam a druhou drzim kolko ti je mala hore?

evanns
17. sep 2010

@kvietok121 bola od 09:00 a teraz o 12:00 som ju krmila a uz spinka

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 vydrzali sme na balkone pol hodky a uz sa nosime

kvietok121
17. sep 2010

@evanns my sme hore od pietej spali sme len polhodiny

kvietok121
17. sep 2010

@evanns teraz zaspava a ked polozim tak vstane ☹

evanns
17. sep 2010

@kvietok121 jooj tak mi je luto ale v tomto ti ja neviem poradit...ja ju dokrmim, odgrcne, polozim a spi

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 tak tvoja zachrana bude potom satka 😉

memory97
17. sep 2010

@jankasramka jani maly je na spapanie v tom klobuku🙂

@kvietok121 Davidko tiez prestal akosi spat, ale ak ho dam do kociara v momente spi🙂 😀 😀 😀 uz sme boli aj vonku, no pocasie hruza, ale hlavne, ze spinka🙂 Minule sme boli v nakupnom centre, kde sa konala sou v aerobiku, no nenormalny hluk z hudby a ten nas drobcek ziadna reakcia, este aj sa mu vyborne spalo a ked hluk stichol, boli sme hore🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre