♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
26. sep 2010

@akika722 , poctivo nam vysla materska a teraz taky maly rodicovsky..?! Hanba im!!! Mensina zien bude rada, ze budu mat o cosi vacsi... Vlada, fuuuuuuj! A basta.

akika722
26. sep 2010

@21 moja klikni na tu stranku možeš tam čosi napísať a hlasovať 🙂

21
26. sep 2010

@akika722 , nie som zaregistrovana, ani sa nechystam, kvoli castemu zneuzivaniu a vypisovaniu hocikoho... a okrem toho, urcite by som zozavislela... 😅 Tak povzbudzujem vsetky, coste na fb, piste proti novemu zakonu!!!

katulkaaaaaa
26. sep 2010

baby mi mame za sebou prisernu noc,spala som asi hodinu ☹ viki prisla z vyletu unavena,hned mala horucky tak sme davali lieky,obklady,potom vracala a ked konecne zaspala asi o 4 nad ranom zase zacal maly pogrcal sa mi,musela som ho celeho prezliect,potom som ho prebalovala stihol mi ocurat perinku,potom zase nevedel zaspat..vzdy ked jeden zaspal,druhy sa zobudil 😠 a nakoniec nas bolelo brusko,zrejme som to prechvalila,a to pocasie vonku no dobre tak na depku 😖
@vladka84 Vladi nadherna torta,krasne darceky tie ficia teraz aj u nas...a deticky mas uplne krasne 😵 😵 vedtvoja timka je skoro ako moja viki je medzi nimi len 3mesiace rozdiel 😝

memory97
26. sep 2010

@lji my vtedy papame, skusim to skopirovat este raz, o chvilku.

memory97
26. sep 2010

@jankasramka presne tak Jani, sedi to na vacsinu drobcekov, co sme tu opisovali problemiky, aspon sa mi zda 😉

memory97
26. sep 2010

@21 neboj to prejde, ved z toho vyrastiete, ale hlavne, ze si prisla na to, co malu trapi 😉

@akika722 tak ja som uz tam prihlasena a dufam, ze bude protestovat vela mamiciek, nech sa spamataju 😝

memory97
26. sep 2010

@katulkaaaaaa konecne som odfotila tie vecicky🙂 Do body musime este troska dorast🙂, ale dlho to uz nepotrva🙂

kvietok121
26. sep 2010

ahojte maminy dlho sme sa neozvali akosi nestihame mame sa trosicku lepsie ale hlavne si myslim ze sa mam aj ja lepsie a uz nie som v takom strese

memory97
26. sep 2010

pridavam este raz link: http://www.koliska.sk/Vychova\nespokojne.htm
Neviem preco, ale link nefunguje, ked na neho kliknete, ked ho skopirujete, tak ide

akika722
26. sep 2010

@katulkaaaaaa ☹ tak to si mala noc...oddychuj aspoň cez deň moja ked sa da
@memory97 jéj no tie šatičky su nadherne
@kvietok121 davaš probiotika?pomah to?
ja davam ten sirup gastrotuss a prestala som davať sabka a boli nas bruško ☹ a vraj ten sirup ma taku istu učinnu latku ako sabka...tak ich zase musim davať chrustikovi

akika722
26. sep 2010

@21 no to minumum na paťka a na semiho dostavam tych 256 lebo odrobene mam...no už asi nie dlho 😔

akika722
26. sep 2010

baby viem že som otravna 😅 ale píšte na fb za to zrušenie,ved je to 66eur nadol... ☹ čim viac ludi tam napiše tym lepšie...

vladka84
26. sep 2010

@katulkaaaaaa dakujeme 🙂 no, len moja Timka asi menej pocuva, dnes mame strasne doobedie, len co sa mi podarilo malu zaspinkat (po hodinovom boji), priletela do izby Timka a zobudila ju, jasne, ze uz potom nevie znova zaspat, takze od rana od 8mej spinkala asi 15 min., teraz este stale nespi a zachvilku uz bude taka nervozna, ze sa asi pojdem prejst do toho dazda 😖
no fakt, to pocasie je tak akurat na depku 😖
@memory97 nieee, ja by som to nezvladla, na pecenie nie som, ale mame sikovnu cukrarku 😉 kazdy rok nam splna nase vymysly a zatial nesklamala 🙂

kvietok121
26. sep 2010

@akika722 este nie mam ich uz kupene, chcela som sa spytat ci mozem aj s tym infacolom, aby toho nebolo vela

kvietok121
26. sep 2010

@akika722 kde to mozem napisar na fb?

kvietok121
26. sep 2010

@vladka84 ani my dnes nemozme zaspat iba na rukach sme stale, poriadne sa nevieme napapat len po takych troskach ach jo idem skusit satku len sa bojim aby nezvracal

akika722
26. sep 2010

@kvietok121 podla mna v pohode možeš

elina313
26. sep 2010

Ahojte kočky, chcem sa spýtať, skončilo mi 6-stonedelie a začala som síce nie veľa ale krvácať....lekárke som sa nedovolala....je to normálne napriek tomu že kojím ???
Stalo sa to aj vám, alebo nie ? ďakujem za odpoveď

p.s. už je nový vigantol ? koľko kvapiek denne sa má deťom dávať ?

liba78
26. sep 2010

@akika722 už som napísala 😉 ešteže tak dobre lobuješ, a aj sa ti to páči 😀
ale tiež ma to vytáča. 😠

liba78
26. sep 2010

@elina313 Ahoj, ja som krvácala, keď som bola chodá. Minulý týždeň, ale sa to rýchlo upravilo, tak po 2 dňoch.
Môj malý mal teraz D forte, to je jednorazová dávka na 3 mesiace. 😉

akika722
26. sep 2010

@elina313 aj mne sa to stalo celkovo som prestala krvacať pred troma dnami...

vladka84
26. sep 2010

@elina313 aj nam Dr. hovorila, ze budeme mat D forte, ale predpise nam to az bud. tyzden... ja krvacam este stale - niekedy menej, niekedy viac, niekedy (hlavne v noci) vobec, ale ja som len dva tyzdne po porode 😀

@kvietok121 asi na nich posobi pocasie...no ja by som v takom chmuravom spalaaaaa a ni ani za svet.. som zvedva, ci aspon v noci budu 😕

akika722
26. sep 2010

@liba78 ved prečo by nam niečo mali brať ked nam to patri?????juj mna niečo take dokaže poriadne nas.ať 🙄
nie žeby sme nevedeli utiahnuť domacnosť mm zaraba slušne ale dve deti,na Paťka neberam nič,hypoteka na krku detske veci predražene a tie sv.ne toto....

kvietok121
26. sep 2010

@akika722 som sa pridala

baby prvykrat od toho ako som prisla z nemocnoce som dnes piekla kolac

kvietok121
26. sep 2010

@vladka84 to som tiez zvedava

vladka84
26. sep 2010

@akika722 no mne sa to tiez nepaci, nemame sa zle a aj bez tej "almuzny" ktorej chcu hovorit rodicovsky prispevok sa budeme mat dobre, ale nesuhlasim s tym, aby sa zjednotili mamicky, ktore pracovali a odvadzali dan statu a mamicky, ktore boli doma - najma tie,ktore sa praci zamerne vyhybaju 😠

kvietok121
26. sep 2010

@vladka84 @akika722 suhlasim s vami, ked uz ich chceli vyrovnat s nami, tak im mali dat tolko ako nam a nie nam zobrat

liba78
26. sep 2010

@akika722 Viem o čom hovoríš, mne sa tiež nebude chcieť po 1/2 roku materskej ísť naspäť do práce. Naše dieťa bolo naplánované aby som si užila nový dom na ktorý sme s manželom poctivo zarábali a platíme 2 hypotéky. Aj keď som na materskú išla z práce ako obchodná riaditeľka, nemala som v pláne ísť tak rýchlo späť. Tak ja budem pracovať, moje dieťa bude v jasliach a z mojich odvodov budú vyplácať nezamestnané rómky ?! 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre