♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@liba78 no mne dala davkovanie 3krat 5 kvapiek ale davam len tri kapky,a myslim ze zabralo...je tam aj v navode pisane deti v dojcenskom veku...tak snad to moze...lebo to bol chaos ona hovorila chvilku k viki,hned na to o simonovi...dufam len ze som to nepoplietla 😲 dam mu uz len vecer a hotovo...boze ja som dnes leniva som stale v pyzame sa mi tak nic nechce....ani navarene nemam a uz sme hladne 😅 idem narychlo nieco 😀

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@kvietok121 presne takto je to aj u nas 😀 ti chlapi su vsetci rovnakyyyy

vladka84
28. sep 2010

@liba78 no spokojna je ale len na foto, to bola momentka, kedy bola vykakana, napapana, odgrgnuta a este nie velmi unavena... takych momentov nie je za den vela 😀
@katulkaaaaaa krasna foto, mamina usmiata, to je hlavne 😉

kvietok121
28. sep 2010

@katulkaaaaaa ani nehovor daju zabrat

vladka84
28. sep 2010

@katulkaaaaaa ty si este v pyzame a ja sa citim ako keby uz bol cely den za nami..od rana od 6tej som sa nezastavila, az teraz som si sadla, ze sa idem najest aj to odbehujem, lebo mala sa snazi zaspat, oci uz len napoly otvorene a potom vypluje cumel a zrazu velke ociska vyplesti a ja mam pocit, ze uz je po spanku 😒
a to som este chcela aspon nieco pozehlit, ved mam dva plne kose pradla, Timka sa stazuje, ze si uz nema co obliect 😕

vladka84
28. sep 2010

inak, davame tie probiotika, ale mala sa stale puci, aj dnes sa o 6tej zobudila na to, ze ide kakat, tak sa popucila, az cela ocervenela, pomohla som jej trosku tak, ze som jej krcila nozky a islo to, aj si poprdkala a bola spokojna... skusala som jej dat ten Infacol, ale oplula ma s nim, asi jej nechuti 😝

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@vladka84 Vladi dakujem 🙂 to preto som v pyzame ze mam malu doma,nikam nemusime ist,nikto k nam nepride ked je chora a este aj to pocasie 🙂 zakurime v krbe a budeme pod dekou 🙂 idem uvarit sosovicovu polievku maly ma dnes 6tyzdnooooooov,myslite ze by som mohla skusit tu polievku?citala som ze by sa mohla ked si ju precedis co myslite?

akika722
28. sep 2010

@liba78 no ved ja som jej písala a prišlo mi čosi po anglicky že asi ma plnu schranku tak neviem či to čitala dnes som jej zase napisala zatial odpoved nemam...ved to...ja myslim že už davno to malo byť tu,ja sa nato tak tešim keždy deň čakam poštarku chodi medzi 10-12tou tak sa vtedy snažim byť doma a to nie a nie prisť ☹
@21 akože vy mate DOMA HADA?????????? 😲 alebo som to zle pochopila 😕
@kvietok121 pozname to moja,moj mm ked Semi plačka mi stale povie,pozri aky je hladnýýýýý /akože decko je site len sa chce ponosiť kym nezaspinka/ 😖 a tak mi ho da ...

akika722
28. sep 2010

nam tu svieti slniečko aj okna mam pootvarane,no nie je až taka zima,,,aspon myslim Paťka niesol dnes mm.. 😎

kvietok121
28. sep 2010

@akika722 tak nie som sama aj my sa tiez nosime a niekedy trosku mrnkame a hned sa to dava na to ze je hladne ach ty chlapi, neviem si predstavit ze by mali oni kojit, oni by mali prsia az na zemi lebo za kazde mrnkanie by mu davali jest 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
28. sep 2010

@akika722 to ani nehovor u nas kosa vietor a dazd fajn kombinacia my sme radsej domka

katulkaaaaaa
28. sep 2010

😒 baby jete huby?niekde som citala ze pri dojceny by sa nemali,ale neviem to najst

kvietok121
28. sep 2010

@katulkaaaaaa nie aj ja som to citala ale uz neviem kde ale jedla som hub omacku ale huby som nechala

evanns
28. sep 2010

tak uz sme po poradni...mame 4800g a 56 cm...fajne priberame 😀

kvietok121
28. sep 2010

@evanns tak to ste super sme rovnako stari a mame o kilo menej

evanns
28. sep 2010

@kvietok121 no aj sa ma dokyna pytala ze ci ajnieco ine robim ako odsavam a kupujem vacsie veci 😀

kvietok121
28. sep 2010

@evanns tak to ma pravdu kolko ste pribrali za tyzden??

jankasramka
28. sep 2010

@katulkaaaaaa o hubach neviem ale strukoviny by sa nemali vynechavat (ako si to vsetci myslia) lebo su bohatym zdrojom bielkovin. ja obcas aj fazulu jedavam a vobec ho neduje a to uz dost dlho nepouzivam espumizan ani nic na koliky...
tak podla mna v malom mnozstve nezaskodi. a tiez nebudes vediet ak nevyskusas 😉

akika722
28. sep 2010

@katulkaaaaaa ja som huby jedla už viac krat a nič sa nedialo 😅

evanns
28. sep 2010

@katulkaaaaaa ja jem aj huby aj strukoviny...v malom mnozstve...aj segedinsky som uz mala 😝

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@jankasramka tak uz je uvarena sosovicova polievka risknem to a uvidim,ked ta sa jeden den ponosime 😕 moj maly ma dnes nespave poobdie,boooze len na rukach keby bol...pichla som ho do autosedacky a hupem ho zabera tak na par minut

evanns
28. sep 2010

@kvietok121 za 3 tyzdne sme pribrali kilo 😎

jankasramka
28. sep 2010

@katulkaaaaaa mmm tak dobru chut....aj ja mam na polici sacik s fazulou ...normalne si ma navnadila 😀
ako ju pripravujes ty? idem drichmat lebo tu je este skoro rano ale recept napis ak popri kolisani stihnes 😝

kvietok121
28. sep 2010

@evanns tak to je skvele

liba78
28. sep 2010

@katulkaaaaaa ja tiež som už jedla hríby. Aj smažené, aj v polievke aj do omáčky som dala 😅
Ale som navnadená na fazuľu na kyslo. Asi zajtra spravím. (ak sa bude dať pri malom niečo robiť 😒 ) dnes nestíham ani odpisovať a teraz zaspal na 5 min a už zas je hore 😒 😒

vladka84
28. sep 2010

@liba78 my mame podobny den... tiez spi take 5minutovky, potom vypluje cumel a uz je hore, zasa sa pol hodiny uspava, 5 minut pospi a dookola cely den... pomedzi to sa kojime, takze sa citim ako vyzmykana handra 😖
no dufam, ze aspon noc bude lepsia, ak je to z bruska, tak jej hadam infacol pomoze...

baby, co davate Infacol - vam to deti chcu prehltnut? Skusala som jej to dat este raz, asi to aj prehltla, ale tak sa pri tom ksichtila, ako keby som jej dala kyselinu 😒 ked jej davam tie probiotika, tak sa oblizuje 🙂

21
28. sep 2010

@akika722 , ano, mame hada, uz nejake 4 roky, no len malu uzovku-koralovku- taky pasikavy, cerveno bielo cierny...
@vladka84 , aj nasa mi vypluva infacol, aj sa ksichti, no musi 😉 , iba ten zabera...
Inac, dievcata, uz je nam fakt celkovo lepsie, asi sme podrastli...

kvietok121
28. sep 2010

@vladka84 mne maatejko prehltne asi si zvykol, ked ho davame pred kazdym kojenim

kvietok121
28. sep 2010

@21 ja si tiez myslim ze ten priserny prvy mesiac je uz za nami, skoda ze je len take skarede pocasie

jankasramka
28. sep 2010

@katulkaaaaaa som zle napisala- sosovicu mam,nie fazulu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre