♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
18. okt 2010

inak sme po krstinach...dopadlo to super, mala bola uzasna, bud spinkala alebo sa smiala...kuk foto 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/evanns/album...

evanns
18. okt 2010

@akika722 hej v pohodke...netvari sa ze by jej to vadilo 😎

katulkaaaaaa
18. okt 2010

baby ako kakaju vase kojene deti???mi zaciname mat asi problem..maly sam nekakal ani nepametam kedy 😕 piatok ho bolelo brusko dala som rurku a islo to...cely vikend zase nic,a dnes rano mal bolesti zase som dala rurku a vykadil sa a spi uz dve hodiny pokojne...

akika722
18. okt 2010

@evanns zatial ani mojmu no uvidime kedže prvy deň 😖 mala je nadherna a ako sa smejka,pusa na plno otvorena 😀 😀 😀

akika722
18. okt 2010

@katulkaaaaaa prave včera sa znepokojovala preto kvietok/kvietočka/ 😀 😀 😀
moj od narodenia kaka nepravidelne cca 4-5 dni nič,včera asi po tyždni kakal a stalo to zato hned bol v umyvadle 😀 😀 😀 a je kojeny

katulkaaaaaa
18. okt 2010

@akika722 tak myslis ze je to v poriadku?akoze viem citam ze kojene deti mozu kakat aj rz za tyzdemylim...ale bolesti ma a rurka vzdy pomoze...no ideme na tu pravidelnu stravu baby?5krat denne a dva litre tekutin?ja dnes zacinam 🙂 a zacnem pomalicky kazde rano brusaky robit lebo sa tej ovisnutej koz nezbavim nikdy

akika722
18. okt 2010

@katulkaaaaaa je to v pohode aspon dr,mi tak hovorila ale moj v pohode je,bolesti nema..len rurku nepouživaj každy deň vraj je navikova...no jasne že ideme 😀 😀 na aky čas rozdeliť jedla aby to bolo každy deň rovnake?raňajky o 8:00 večera o 18:00 😒

mirmaj
18. okt 2010

@evanns krásne fotečky aj celá rodinka 😎
@akika722 akože ideme, ved my sme začali už od piatku nie? 😀 😀 ja to inak aj fakt dodržiavam, pravidelne tu istu hodinu nejem, ale snažím sa po tých 3hodinkach niečo zjesť, po 18 som fakt ani jeden večer nič nezobla, slane hovadiny vôbec, len včera jeden kolačik, to je jediny prehrešok za 3dni 😎 a ten pitný režim je fakt super vec, v piatok som asi po 20min, čo sme vyšli na prechdzku myslela, že mi mechur roztrhne, domov daleko a hlavne to trepanie s kočíkom zasa hore dolu výťahom, nikto známy po ceste, ku komu by som si odskočila, tak som si odskočila v jednej pizzerii a pokračovali sme dalej 😝 😝 😝 No ale cvičiť som ešte nezačala, hanbím sa 😕

mirmaj
18. okt 2010

@evanns malička je taka tvoja mala kópia 😉

katulkaaaaaa
18. okt 2010

@evanns ste krasna rodinka 🙂

zuzuz1
18. okt 2010

ahojte augustovky 🙂 ja som sem tak trochu zabludila na navstevu... idem si poradu k vam, dufam ze to nevadi 🙂
chcela by som sa opytat, od kedy stedavali babatka v kociku spinkatna chrbatik... bo je zima a rozmyslam pomaly nad fusakom/kombinezkou a neviem si predstavit drobca v tom polohovat... bo nasa pediatricka vravi ze na chrbatik az ked sa bude vediet prevalovat,,, tak neviem... podla mna ked bude v kociku taky nasackovany aj tak sa nebude moct prevalit--- tak neviem... dkaujem za rady 🙂

mirmaj
18. okt 2010

@zuzuz1 tomuto moc nechápem čo sa pýtaš...ako spinkať na chrbatik a teraz sa kočíkujete ako?

katulkaaaaaa
18. okt 2010

@zuzuz1 ahoj tak toto pocujem prvy raz ze v kociku polohovat 😨 normalne ho davam na chrbatik vzdy ,chodime von od 10dna 🙂 polohujem ho doma v perinke

majka35
18. okt 2010

@evanns krásna babula ... a neskutočne sympatická rodinka ste 🙂
baby, ja priberám o 106, normálne mám pomaly väčšie brucho ako pred pôrodom, neviem, kde robím chybu, ale od zajtra začínam tiež s pravidelnou stravou , už sa pomaly do ničoho nevojdem 🙄

@zuzuz1 ja v kočíku nepolohujem, normálne leží na chrbátiku aj tri hodiny... ani som nepočula o polohovaní v kočíku

akika722
18. okt 2010

@zuzuz1 ahoj..ja od začiatku aj v noci mi spinka na chrbatiku... a baby mam už dať fusak?mam taky hrozne hruby a je zima davam ho do overalu a vaham či aj fusak dať 😒
@mirmaj ja sa hambim viac lebo som sa snažila ale vynechavala som jedla stale sme niekam utekali a nebol čas jesť ale už som dobra cica a snažim sa 😀 😀 😀 napiš mi presne časy kedy papaš..dik

majka35
18. okt 2010

vidím, že viaceré tu máme chabé informácie o polohovaní v kočíku 😀 😀 😀

akika722
18. okt 2010

@zuzuz1 mysliš že na bok davaš babo?ked hej chapem aj moj Paťko ked bol malinky takto prvy mesiac bol kvoly refluxu...ale ved v kočiku babo stale vidiš tak bať sa nemusiš..

akika722
18. okt 2010

ok baby padam do sprchy priebežne pribehnem 😉

majka35
18. okt 2010

@akika722 opíšem ti svoj jedálniček, ked som schudla tak, že sama som z toho bola milo prekvapená
7.OO - celozrnný rožok s čímkoľvek, čaj bez cukru, káva
10.00 - biely jogurt activia, polystyrénový chlebík /2ks/
13.00 - obed, to čo mali u nás v práci, ale dávala som si stále niečo ľahšie
16.00 - ovocie a polystyrén 2 ks
19.00 - kuracie mäsko na prírodno, šalát, alebo šunka, šalát, syr, šalát atd.

no a pila som v jednom kuse, váhovo som išla dolu pomaly, ale pás sa mi pekne vyformoval, pneumatika zmizla, no jedna báseň 😀

mirmaj
18. okt 2010

@zuzuz1 aha, tak už chapem ake polohovanie myslíš, tak takto som ju polohovala možno 2x ked bola ešte v perinke zaviazana, ale ked bola malička bola teplo, takže som ju vždy rozviazala a teraz už sa samozrejme vykope, my sa kočíkujeme od začiatku normálne na chrbatiku aj v noci spinkavame na chrbatiku, ona si sama da hlavičku nabok takže ako keby bola aj na boku a aj aj ked jej nahodou vybehne mliečko, tak zakucka a je to 😀

majka35
18. okt 2010

@mirmaj mirmaj, aké mliečk dávaš malej? my sme museli zmeniť, už som z toho nešťastná

akika722
18. okt 2010

@majka35 dik moja 😉 ja som raz scudla za 2 mesiace 10 kg a moj jedalniček...rano viaczrnny rožok,obed ovocie,večera acidko malo tuku,chi to som vydržala 2 mesiace plus lieky na chudnutia a prišla som o obličku na treti mesiac 😒

majka35
18. okt 2010

@akika722 preboha, to je ako možné? 😨

mirmaj
18. okt 2010

@akika722 ja nepapám presne čas 😒 to nedokážem, ale snažím sa naraňajkovať do 8:30 potom okolo obeda, potom okolo 14:30 a ešte 17:30, 5x nestíham, len 4 😉

mirmaj
18. okt 2010

@majka35 ja davam od narodenia Nutrilon 1, klasický žiadny HA ani AR, ešte som jej kupila aj ten Extra a ten davam večer pred spaním, mal by byť vraj hustejší a viac zasýtiť, ale pochybujem 😉 😉

akika722
18. okt 2010

@majka35 išli kg rychlo dole tak som bol šťastim bez seba...tak som pokračovala...a to sme z prace chodili o polnoci a to acidko som pila okolo 19tej potom už nič...no na kave som fičala a grepy vela vela ovocia varene nič..to sme robili na čechach ta nikto na mna nehučal a mm/vtedy ešte nebol mm/no proste som mu klamala že jem tak ma nekontroloval...mama skoro odpadla ked ma videla po dvoch mesiacoch 😒

mirmaj
18. okt 2010

@majka35 ty si davala Bebu však? prečo si musela meniť?

mirmaj
18. okt 2010

@akika722 tak dufam, že do takehoto extremu sa nedostaneme, pre boha 😒

katulkaaaaaa
18. okt 2010

@akika722 krasne fotky 🙂 a Patko aky sikovni 🙂

katulkaaaaaa
18. okt 2010

@majka35 maji super typ na jedenie,vyskusam...inak baby ja som s podobne stravovala v tehu nic mastne atd mi nchutilo a asi aj preto som pribrala len 6kg....teraz mam 58kg chcela by som tak 54kg...lenze co ked len moje mega prsia vazia snad 6kg???teraz mam snad 5ky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre