♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
25. okt 2010

@lji deticky si stale najdu sposob ako precestovat maminky🙂

memory97
25. okt 2010

@mirmaj krasna je🙂 Urcite sa jej bude pacit, lebo je krasna a pestra🙂

@groka jasne, ibalgin mozes alebo paralen, co ti viac ucinkuje. Mne paralen nezabera☹

@akika722 len si pekne pockaj na stredu a vypocujes si nazor lekara🙂

evanns
25. okt 2010

caute baby...ako vikend?
@liba78 aj my sa chystame plavat, v KE beru od 6teho mesiaca...teraz zacneme kurzom masazi 😉

@akika722 drzim palce u neurologa a neboj vsetko bude OK, aj u teba...len mysli pozitivne!!!

evanns
25. okt 2010

@mirmaj krasna deka...aj my uz mame celkom sa Natashke paci ale este stale u nas vyhrava kolotoc 😀

akika722
25. okt 2010

@memory97 no tak to som zvedava bude mi robiť ultrazvuk,dufam že len to 😒
@evanns dik moja
aj ja chcem chodiť niekde s malym ☹ a tu nič nieje 😔

vladka84
25. okt 2010

aj nas caka plavanie, da sa od 4.mesiaca, ale asi pojdeme az od jari kvoli pocasiu, nech zbytocne nepokusam bacilov, ale tesim sa na to uz teraz... aj ked je to riadne drahyyyyy spas, ale dostaneme to pod stromcek 😉

@mirmaj krasna je, aj ja rozmyslam, ze by som malej este nieco kupila... ma to sedatko - lehatko, to sa jej velmi paci, kolotoc nad postielkou, ale ten velmi nevyuzivame, lebo tam lezi naozaj malinko, tak mozno ta deka by sa zisla... 😅

vladka84
25. okt 2010

@akika722 drzim palce, tebe aj malemu, urcite ste obaja v poriadku 😉

mne sa treba tiez objednat na gyndu, jooooj 😖

akika722
25. okt 2010

@vladka84 dakujeme,snad...
😠 asi sa odsťahujem...prečo mi tu nič nemame? 😢 nič pre babatka ani pre väčšie deti,ani ihrisko no nič nič nič 😢

evanns
25. okt 2010

@akika722 😠 😠 😠 😠 😠

akika722
25. okt 2010

@evanns asi budem robiť kurz plavania doma vo vani a kurz masaže po kupani v kupelke 😅 a mm nam da kurz prvej pomoci a je to 😀

akika722
25. okt 2010

baby....zmena temy 😀 😀 😀 😀 ale ved po niektore stihame prejsť na rodičovsky do januara 😕 ved na matersku sme nastupili mesiac pred porodom nie?ja myslim že začiatkom jula takže keby sa dalo nejak MOžNO by som stihla, či???

evanns
25. okt 2010

@akika722 ja az 12.1.2011 by som mala prejst na rodicovsku 😒

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 ja prechadzam 5.1 takže to nestihnem len o fúz ako sa hovorí 😠 😠 😠

liba78
25. okt 2010

@akika722 nestresuj, neboj, bude ok. 😉
@mirmaj tá deka je krásna, majú v PB obchod, alebo len cez net predávajú ?

vladka84
25. okt 2010

@akika722 ja nestiham urcite... neviem presne, ale prechadzam az koncom januara 😠

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 to je ake veľke mesto ten Trebišov ked tam fakt nič nemáte? PB je taka väčšia dedina 😀 a oproti vám mam pocit že mame toho až až a to som si myslela že tu nič nie je 😖 Praktizujem teraz tvoju taktiku 😀 boli sme v obchode a na pošte, vonku Tamarka zabuvala a teraz som ju dala vo vaničke na posteľ do spalne a otvorila jej okno, akože je ešte vonku 😀 😀

akika722
25. okt 2010

@mirmaj ked nestihaš ty tak ani ja 🙄
@evanns
@mirmaj odkial viete presny datum?
@mirmaj neda sa to neja?aspon na 29.12to dať?
@liba78 ste zlate fakt....dakujem

akika722
25. okt 2010

@mirmaj no tiež ako dedina...ked maš deti je tu na prd 🙄 no...aspon bude hajať

mirmaj
25. okt 2010

@liba78 nie nemaju obchod, predavaju len cez net, ale maju tie veci niektore doma, takže niektore su hned k odberu 😀
tak sa teším, už ju dnes aj odskúšame a prekvapíme tatino čo mame zasa nove 😀 Neviem či zachvíľu nebudeme musieť od suseda kupiť jednu izbu aby sme to mali kde skladovať a to mame 3izbový byť a už je plny zaprataný 😀 v obývačke už máme 2lehátka, kolísku, teraz pribudne deka, asi začneme lietať zachvíľu 😝

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 ja ho viem zo socialky, ked som tam raz bola tam mi to povedala, že aby som prišla niekedy v polovici decembra sa prihlasiť, lebo 5.1. mi končí materska tak až to stihneme, lebo su tam sviatky a tak.

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 posunúť sa to len tak nedá, lebo materska trvá 28 týždňov od vzniku nároku na ňu a ja som išla 6týždňov pred termínom, takže tak 😠

akika722
25. okt 2010

@mirmaj to robi socialka nie UP???????????????

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 matersku robí socialka a rodičovský príspevok robí UP, na socialku musím doniesť ine papiere, aby ma prihlasili do 2.piliera, kedže teraz som to nestihla a vtedy mi povedala, že kedy mi končí materska

akika722
25. okt 2010

@mirmaj teraz doniesla poštarka papier z UP 🙄 som z toho blba stahuju mi dalšich 8 eur a neviem začo

akika722
25. okt 2010

@mirmaj a tu piše:up vam znižuje vyplatu RODIčOVSKEHO PRISPEVKU na zabezpečenie riadnej starostlivosti o dieťa Samuel ......
rodičovskeho??????????????nie som na materskej?

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 ty si na materskej ale si hovorila že ju maš nižšiu ako 259 EUR nie? a vtedy do tej výšky doplaca UP. Ale robila si ty medzi chalanmi? ak nie tak si hned na rodičovskom asi, ved koľko dostavaš? Ak si už na rodičovskom tak by ti to už malo zostať, lebo ty ho maš už vlastne priznaný

akika722
25. okt 2010

@mirmaj pred Patim som robila a teraz som prechadzala s materskej na matersku...aspon myslim že na matersku...dostavam 256eur a teraz mi stahuju neviem začo..som z toho papieru blba

mirmaj
25. okt 2010

tak ty nie si na materskej ale na rodičovskom, ved všetko ti chodí z UP alebo časť zo sociálky a časť z UP?

akika722
25. okt 2010

@mirmaj ja MYSLIM že časť z sc a časť z up...tu ti na urade poriadne nevysvetlia,raz mi povedala uradnička že nema čas na moje otazky 😠

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 krava fakt, ale aj u nas je to tak, to je asi na každom urade a v každom meste, no takže si aj ty na materskej ked ti to tak chodí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre