♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
27. okt 2010

@denisocka
ahoj ako je tam Tobiasko schúlený 🙂

akika722
27. okt 2010

@denisocka jééééj a to už ma fešak takto nožičky???aky je velky?moj ma ešte dnu vonku sa mu nepačia

alure
27. okt 2010

@vladka84
no tak to hej,aj nás čaká dokúpenie komplet zimnej garderoby pre Olivera,rastie neskutočným tempom 😝

denisocka
27. okt 2010

@alure dik 😵
@akika722 no sama nechapem že mu tak trčia,dokonca mi tam vojde aj bez vložky,nechapem. ma 57,5cm ale asi bude mať nožky dlhšie ako šimon,lebo tomu netrčali vobec 😕

akika722
27. okt 2010

@denisocka 😲 moj ma 58cm tak rovnaky su...no skusim dnes 😀

memory97
27. okt 2010

Ahojte, uz sme spat z nemocnice, vysledky stupaju smerom nahor, ale bude nas kontrolovat detska lekarka 😀 dnes budem asi lietat, od stastia, ze sme ok 😀 😀 😝

@mirmaj my kupeme kazdy den🙂 chcela som maleho naucit papkat 5x za den vacsie mnozstvo mliecka, lebo mi papame casto a mensie, tak som si to chcela zjednodusit🙂

@katulkaaaaaa to mi je luto,drzim prsty....

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@alure @vladka84...neviem co zo sebou,akoze som na nervy,citam na nete ze mozno sa to vstrebe,ze mozno operacia,mozno silne lieky....a teraz cakaj tri tyzdne ☹ moje milovane dietatko nemoze byt chore

memory97
27. okt 2010

@katulkaaaaaa je to z ockovania? alebo je to mimo, myslim v inej casti tela?

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@memory97 ahoj ma to na lavej strane pri klucnej kosti- zdurena uzlina,ale az tak cca 1cm,dr povedala ze je komplikacia po ockovany na tbc...ten vpich po ockovani ma ok,praveze....treba spravit sono-poslala nas do podunajskych biskuspic,ale tam maju volne az 18.11 ☹ skusam cez kamosku vybavit skor vysetrenie,bojim sa ☹ super ze mate dobre vysledky,tesim sa s vami...citam na nete ze sa to moze aj vstrebat,mam teraz octanovou mastou mastit,a ozvat sa po sviatkoch mojej dr,radsej nech som ja chra moje deti nie ☹ ☹ ☹ zobrali mu vyter z noa aj pusy tak uvidime

kvietok121
27. okt 2010

ahojte takze mame 4680 g tak sa tesime u dr. hlavu nechcel zdvihnut doma zdviha a tam nic, nakoniec nas neockovala ked ma ten povlak ze buduci tyzden dala nam kvapky na vytieranie, dostali sme aj novy vigantol

memory97
27. okt 2010

@katulkaaaaaa neboj vsetko bude v poriadku. Musis verit, ze bude vsetko dobre a tak aj bude! 😉

memory97
27. okt 2010

@kvietok121 krasna vaha, Matejko krasne pribera🙂

Nasla som zazrak pri chudnuti🙂
http://wanda.atlas.sk/stihla-polievka-zazrak-na...

akika722
27. okt 2010

@memory97 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tešiiiiiiiim moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
27. okt 2010

@katulkaaaaaa moja čo sa deje??????????? ☹ ☹ ☹ asi som prehliadla

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@akika722 kopirujem:
baby nahmatala som rano malemu hrcku na lavej strane pri klucnej kosti,volam dr ta ze ho musi vidiet...povedala mi ze to je komplikacia po ockovany,hrozi mu aj operacia dala nam listok do blavy kde som mala ist piatok,volam tam a ze najblizsi termin je 18.11...akoze ja sa asi zblaznim je to tvrda hrcka-cca centimetrova,vcera to tam nemal....mam davat octanovu mast,a sledovat ho....

akika722
27. okt 2010

@katulkaaaaaa 😲 až po mne mraz beha...moja držim palce nech to zmizne nech všetko ok dopadne ☹

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@akika722 dufam,uz od rana revem..kazdy ze to bude ok,ale vies bojim sa ☹ deti by nemali byt chore

akika722
27. okt 2010

@katulkaaaaaa moja chapem ťa tiež som sa bala ked mi povedali o tu hlavičku...musiš veriť že to bude ok ☹ ☹ ☹

vladka84
27. okt 2010

@katulkaaaaaa Kati, verim, ze to bude v poriadku..tak ako ostatne maminy sa tu strachovali a dopadlo to dobre, tak to bude aj u vas... budem silno drzat palce!

vladka84
27. okt 2010

hlavne neplac a nenervac sa, maly to z teba vyciti... viem, lahko sa to hovori, ale musis byt silna kvoli nemu 😉

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@vladka84 @akika722 🙂 🙂 🙂 dakujem moje zlate 🙂 neviem co by som robila keby som vas nemala,kamoska co robi na porodici ze sa popyta na to dr

katulkaaaaaa
27. okt 2010

dnes je ozaj drbly den 🙂 sorry 🙂 vcera som kupila kuracie prsia dnes na obed...samozrejme pokazene 😖 co budeme jest?och joj

kvietok121
27. okt 2010

@memory97 ano dakujeme zase lepsie pred 2 tyzdnami mal 4260, takze pribral 420 za 2 tyzdne tak super tesime sa

alure
27. okt 2010

@katulkaaaaaa
moja bude to dobré uvidíš! Musí to tak byť a hotovo !!! Viem že čakanie je najhoršie ale musíš sa pokúsiť nemyslieť na to a už vôbec nie na najhoršie varianty.
My sme práve došli od Dr. z poradne,všetko je ok,1.12.ideme na očkovanie ... a vážime 6060g 🙂

alure
27. okt 2010

@katulkaaaaaa
moja bude to dobré uvidíš! Musí to tak byť a hotovo !!! Viem že čakanie je najhoršie ale musíš sa pokúsiť nemyslieť na to a už vôbec nie na najhoršie varianty.
My sme práve došli od Dr. z poradne,všetko je ok,1.12.ideme na očkovanie ... a vážime 6060g 🙂

kvietok121
27. okt 2010

@katulkaaaaaa KATI nebojkaj bude to dobre uvidis myslime na teba drzakajte sa

kvietok121
27. okt 2010

@alure tak na vas sa s vahou nechytame ale aj tak sme spokojni

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@alure dakujem 🙂 fuha super vaha! 🙂

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@kvietok121 dakujem erim ze bude...malinky sa smejka,spinka...dnes dokonca prespal celu noc,len som ho o 2hej a5tej nakojila ale tak ze sa vlastne ani nezobudil,len spal a spal,,,verim tomu keby mu nieco bolo mal by nejake priznaky,ale on je spokojny 🙂

kvietok121
27. okt 2010

@katulkaaaaaa tak to je dobre ze je ok neboj zachvilocku to budete mat za sebou my maminky sa strachujeme a to je normalne ved su to nase zlaticka ale nebojkaj zachvilku budes aj ty spokojna ako tvoj anjelik 😉

alure
27. okt 2010

@kvietok121
váhu máme veľkú ale vzhľadom k pôrodnej to až tak veľa nie je 🙂 Myslím si že všetky priberajú krásnym tempom 😀 😀
@katulkaaaaaa
@katulkaaaaaa
moja bude dobre,lebo musí byť ! Hlavne pozitívne mysli...

Musím sa pochváliť dnes som robila svoju premiérovú sviečkovú a vydarila sa mi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre