♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
5. nov 2010

@evanns no jasné, ja som si až teraz všimla, že si z KE ... bývam na KVP a ty?

evanns
5. nov 2010

@majka35 na terase pri galerii...a nechces ist na kurz masazi kojencov? od 10-12-11 na tahanovciach

kahlan1
5. nov 2010

ahojte veelmi dlho som tu nebola tak by som sa opať rada pridala 🙂

akika722
5. nov 2010

@majka35 odkial je???že nagymama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
5. nov 2010

@evanns no super, tak to si blízko ... ja chcem chodiť s malou plávať, s barborkou som plávala od jej 4 mesiacov, mala torticolis, musela som s nou cvičiť vojtovku, ale nakoniec som to vymenila za plávanie a super výsledky ... takže aj s terezkou chcem začať

majka35
5. nov 2010

@kahlan1 si vítaná 😅

akika722
5. nov 2010

@majka35
@evanns 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 kozy 😝 😝 😝 😝 😝
vy ste blizko a ja žiarlim 😝 😝 😝

majka35
5. nov 2010

@akika722 no a nie, šak sa kukni ... na jednej mi vidno iba dekolté, chválabohu ... 😀
je z KE

kahlan1
5. nov 2010

@majka35 dakujem 🙂

rada by som sa opytala ci sa vase ratoslesti uznatahuju za hrackami a ci sa im chce past koniky.

malicka hracky dost ignoruje stale sa diva na mna a za hrackou sa nenatahuje. Iba ak je nad nou hrazda s hrackami tak si tam bucha. A past koniky sa jej nechce aj ked viem ze hlavicku vie krasne drzat.

majka35
5. nov 2010

@akika722 bébe,bébe ... bébe ... 😀 😀 😀 no ale veď od mihaľovec do trebišova tyž ne dluha cesta 😵

majka35
5. nov 2010

@kahlan1 no ani mojej lenivej terezke sa nechce pásť koníčky .. som už aj kapánek znepokojená, ale zatiaľ nechcem robiť poplach ... nosím ju na predlaktí, to by malo podporovať zdvíhanie hlavičky a ukazujem jej, kde býva, čo tu doma máme, ale ona zatiaľ obdivuje len podlahy a koberec 😀

kahlan1
5. nov 2010

@majka35 no tiez tak ale prave som nasla fajn clanok http://www.plavacek-deti.cz/menuobr/file/psycho... 3mesic.pdf tak skusim takto a je dobre dat na tvrde a chytit zadok ked vstane vyskusam 🙂

my sme po operacii srdiecka :( a musime chodit k neurologovi a nechcem aby mala cvicila vojtovku. Mam z tych lekarov pocit ze ak je po operacii hned ju supneme na vojtovku :(
a ked ju pritiahnes za rucky tak uz drzi hlavicku? a co tie hracky?

akika722
5. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 čo si napisala mysliš že pochopia aj "tie zo zapadu"????, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
5. nov 2010

@majka35 ani moj nechce,ale hlavku drži super...a ked je na brušku funi a plače 😀

kahlan1
5. nov 2010

inak ja som tiez z vychodu 🙂 z Humenneho ale pracujeme s manzelom v bratislave

majka35
5. nov 2010

@kahlan1 oni dávajú cvičiť vojtovku pomaly za všetko /pri operácii srdiečka by som ani za svet necvičila, bála by som sa, určite si aj ty vystrašená/... ja som odmietla cvičiť, povedala som doktorke, že cvičím, chodili sme na kontroly a stále sa to zlepšovalo ... vraj pekne mamka cvičíte ... ja som cvcičila úplne niečo iné a chodila plávať a nie vojtovku ... čo sa týka hračiek, tak zatiaľ ju zaujíma len hrazdička, tak do nej búcha, ale do ruky si nezoberie ešte nič a ani rúčky si neobzerá ... a ked jej dávam pred hlávku hračku, ked je na brušku ... tak vôbec hlávku nezdvihne ... ináč super stránka ...

kahlan1
5. nov 2010

@akika722 presne hlavicku drzi ukazkovo ale ked treba na brusku tak ma v paži, strci rucicku do pusy a uz sme dodvíhali

majka35
5. nov 2010

@akika722 😀 😀
moja terezka tu sedí pri mne, poprdieva si a ked sa na nu kuknem, tak sa robí, že to nie ona

majka35
5. nov 2010

@kahlan1
@akika722 moja tiež trpí na brušku

kahlan1
5. nov 2010

@majka35 ona ani nemôze cvicit tri mesiace po operacii co som rada, cvicim s nou ja ale ak zacne plakat prestanem. Anetka si vytrpela toho dost a nie este aby ju trapili. Ja mam tiez pocit ze cosi nerobi hned tak sup vojtovka. A pri tom sme s manzelom na nete citali ze tam vela krat posielaju deticky zbytocne

mirmaj
5. nov 2010

@evanns
@majka35 tak to sme ich fakt teda rozpapkali 😀
@majka35 na ktorej foto si to ty, ja som nato neprišla? 😝

majka35
5. nov 2010

@kahlan1 áno, oni si musia zbierať body ... keby si vedela ako moja pri tom plakala, som nezniesla ten pocit ... vraj ju to nebolí mamka, určite ... ved na západe vojtovku totálne odsudzujú ... pri DMO áno, ale nie pri každej "maličkosti"

kahlan1
5. nov 2010

@majka35 ved prave, neurologicka povedala ze ich to boli - a ja ju trapit nebudem A pritom vsade pisu ze kazde dieta je ine tak sa netreba stresovat. To nas stresuju lekari a nie nase poklady.

majka35
5. nov 2010

@mirmaj ked klikneš na postieľku, tak tá predposledná, čo mi vidno len dekolt a barborku a ked klikneš na vedierko, tak tam vidno aj mna ...

kahlan1
5. nov 2010

@majka35 mozem sa spytat? ze kolko mala Terezka ked sa narodila a kolko vazi teraz?

majka35
5. nov 2010

zajtra máme tri mesiace, takže podľa múdrych kníh by mala terezka už prespať celú noc 😅 ... teším sa 😀

majka35
5. nov 2010

@kahlan1 49 cm a 31OO gr ... tereaz 59 cm a 5250 gr ... to je z pred 2 týždnov info

mirmaj
5. nov 2010

@majka35 my už sme 3mesiace mali a neprespíme 😀
@kahlan1 my si pekne držíme hlavičku a aj na brušku sa nam pači, ruky si už objavila a hrozne si ich papa, a občas ssa jej podarí dočiahnuť aj hračku ale moc ešte nie 😉

kahlan1
5. nov 2010

@majka35 som chcela len porovnat ci nahodou nezaostavame koli tomu ze bola operovana

my sme mali 2900 gramov a 49 cm a vcera sme vazili 4915 gramov. Takze sme natom celkom dobre. Merali sme pred dvoma tyzdnami tiez 59 cm. Kupili sme vahu aby sme vedeli ci prospievame 🙂 tak si ju vazime pravidelne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre