♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 asi ti nikto naodpisal,či???Tanička mala nador na riťke,veeelky ☹ možno si ju videla v reflexe s Luckou alebo v teleziznych..operovali ju hned po narodeni..asi 3dni??? 😔

lji
5. nov 2010

@kahlan1 pýtala si sa ako sa s nimi najčastejšie hráme. tak ja asi nemám predstavivosť ale my sa nenormálne rehníme pri obyčajnom kecaní. proste sme obe ukecané.ja jej brblem, ona mi brble a rehníme sa na tom. to je naša najväčšia zábava s ktorou prežijeme väčšinu dňa 😀 sašku nebavia hŕkalky,hrazdička,nič... len kecanie 😀 a občas spievanie.

memory97
5. nov 2010

@kahlan1 nechapem preco to urobila, ved nacahovanie za hrackou maju drobci robit az vo 4 mesiaci, ak sa nemylim... nas sa zacal jemne natahovat za hrackou iba teraz nedavno a to budeme mat 4 mesiace.... mam niekedy pocit, ze tie nase deti by uz mali vediet aj chodit a rozpravat v 5 mesiaci podla tych tabuliek 😀 😀 😀

@kahlan1 to bude na tebe, ci s nou budes cvicit alebo nie🙂 Poznam baby, co vraveli, ze to velmi pomaha. Aj nas poslali az teraz a maly postupne robi vsetko to, co doteraz nerobil a lekari v tom videli problem... je tazke prinutit toho drobca, aby robil to, co chcu oni🙂

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 a ty uz ides dokrmovat ci zas som vedla

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 to ti verim

akika722
5. nov 2010

@lji no ved spravna baba nie???kecanie 😀 😀 😀

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 nieeeeee moja ja len tak 😀 😀 😀 stači mu ešte mliečko 😀 😀 😀 oste sa oje dosť za život 😀 😀

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 a ja ze ked nestiham citat tak som nieco presvihla, vies teraz skusame zivot zase bez cumla, a je to horor, ale co robit, ked chcem dlhooooooooooooo kojit

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 moj by bez cumla zošalel...zavislak 😝 ja by som tiež chcela kojiť min.do roka ak to pojde 😅

gabusssa
5. nov 2010

@memory97 tak to mas presne pravdu aj mne tak niekedy pripada situácia, že naše deti musia byť presne zaškatuľkované. Ale ved kazdé babo je malá osobnosť. A najlepšie je ked som sa tesila že nas malinky si krasne zdvihal hlavičku tak nas rehabilitačná sestra skosila, že to by tak nemal, že to je moc a mame mu ju stlacat späť. Vraj to je napätie vo svaloch.
Ale inak som velmi vdacna zdravotnikom, hlavne na novorodeneckom oddelení v Nových Zámkoch. Veľmi si cením ich prácu a to, ako mi vypiplali synčeka. Nikdy im to nezabudnem...

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 no vidis lenze nas maly nechce papat len dudle a v tom je samko dobry

kahlan1
5. nov 2010

no aj moja najradsej keca o dusu a hracky ignoruje. Neurologicka vravela ze uz sa ma vediet natiahnut za hrackou. A Anetka kope ako divoch a mava rukami a napisala jej ze ma chudobnu motoriku. Tak neviem asi tam mala vzlietnut. Cloveka to nepotesi. A ja nemam pocit ze malicka sa malo hybe. Mam pocit ze vedia ze je po operacii tak jej to tam pisu automaticky, ale co narobime.

A Táničku som v telke videla :( je to hrozne cim si presli, nezelam to nikomu zazit ten strach lebo mi sme si ho uzili teda dost. Ale verim ze aj Tánička aj Anetka sa budu mat uz len dobre 😉

kahlan1
5. nov 2010

@gabusssa no aj mne to tak pride ze odbije presne druhy mesiac a vsetky do jedneho musia vediet to co chcu ☹ a nic len nas tym stresuju.

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 jasne ze budu ako inac

gabusssa
5. nov 2010

@kahlan1 Ja to uz beriem s rezervou, ja si svoje dieťa poznám ja som s nim takmer cely den a viem co dokaze... ale naserie to aj mňa 🙂 ale aj tak su pre nas nase deti naujzasnejsie najfantastickejsie najsikovnejsie......

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 z celého srdca prajem aby tak bolo,už len dobre 😉













@kvietok121
@kvietok121
@kvietok121

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 ale pribera Matejko pekne,či???

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 nerozumiem 😲

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 pred tyzdnom ano ale teraz nechodime uz vazit lebo priberal a teraz zacal dudlat a hnevat sa na prsku

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 ani ja 😲 😲 😲 😲 😲 😲
to je čo???asi ťa mam tak rada 😀 😀 😀 že sami kvietok 😀 😀

kahlan1
5. nov 2010

@gabusssa no tak to hej - vzdy ked na nu pozriem by osm od radost plakala aka je fantasticka a ako sa snazi. Ale to ma mrzelo ked som si precitala ze chudobna motorika :( a ja ten pocit vobec nemam.

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 nestresuj moja ved je krasny určite pribera 😉

gabusssa
5. nov 2010

@kahlan1 Teraz citam tvoju spravu o tej neurologicke a presne viem pochopit Tvoje pocity aj ja mam niekedy pocit, že niekedy sa pozerajú na vec ze je predcasne narodeny tak toto a toto je nafigu. Napriklad nas maly celkom hlavicku do sedu zdvihal ale len ked mal naladu. A vzdy ked sme boli u doktora, ci uz rizikoveho alebo rehabilitacnej tak sa mu ako na just nechcelo a uz to bolo 🙂 Prepac necitala som vsetko ale co operovali Anetke?

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 tak to suhlasim

kahlan1
5. nov 2010

@gabusssa srdiecko mala veľky predsienovy defekt (dierku medzi predsienami), no tiez som si pomyslela keby sa mi doma aj just natahovala po hrackach tak za tych 5 sekund co jej ju da pred oci sa tiahne

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 nestresujem len kludne nosim a hovorimsi ze zas to prejde

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 😉 😉 😉

gabusssa
5. nov 2010

@kahlan1 Tak to je hlavne neboj sa aj ked nieco nie je tak ako si to predstavuje pani doktorka malinka to vsetko dobehne aj predbehne...matka aj tak instiktivne vie ze je vsetko ok

kahlan1
5. nov 2010

@gabusssa ved vsade pisu ze kazde bábo je individualna a jedno robi skôr to a ine to ale vsetky sa to postupne naucia ale doktori maju tabulky a tych sa drzia. Dnes sme krasne pred kupanim pasli koniky a este sme sa do toho aj usmievali 🙂 a ked ju taham za rucky tak si uz pekne drzi hlavicku. Ale nikto nezaruci ze u lekarky hodi protest a ani nou nehne nieco spravit 🙂 a uz bude mat v papieroch ktovie co. Asi im treba nosit fotky :D je ine co ona ho vidi 5 minut a ked mi sa nan divame cely den.

kvietok121
5. nov 2010

baby moj drobcek reve v spalni a ja tu .... ale musime vydrzat aspon vyskusat aby sa mu to sanie zlepsilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre