♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
6. nov 2010

zlaticka moje
@vladka84 @akika722 @alure @kvietok121 @mirmaj @memory97 @evanns @liba78 budete kupovat aj kozmetiku na vianoce?neviem ci poznate znacku s ktorou robim,ak by ste niektora nieco chceli viem vam spravit cenu 🙂 budem objednavat 16.11, a potom rozposielam postou,tu je link

http://www.marykay.sk/pripravky.php

samozrejme aj vy ostatne,augustove maminky 🙂

evanns
6. nov 2010

dobre ranko baby...
aj my mame ten projektor hviezdicku od fisher a mala odvtedy zaspava s nou sama, hudba hra nejakych 12 min. sa mi zda, dovtedy je stale k.o.

@jankasramka gratulujem pani doktorka...u look so good 😉

@kvietok121 ja stale ked citam ako sa trapite s krmenim tak sa cudujem jak toto mozete vydrzat a hlavne sa stale pytam ze preco tak silou mocou ked vidite ze sa matejko trapi...no nevadi kazda sme ina, drzim palce!!!

evanns
6. nov 2010

@katulkaaaaaa kuknem 😎 napisem ti

danulienka35
6. nov 2010

pekne ranko bambulky zlate 😉

memory97
6. nov 2010

@jankasramka gratulujeme🙂 maly pravom chytil diplom do ruciciek🙂

memory97
6. nov 2010

@katulkaaaaaa ja uz mam presne z tej znacky co robis odlozene na Vianoce🙂

evanns
6. nov 2010

baby...tie, co uz maju vase babatka cez 6 kil, ake plienky kupujete?

vladka84
6. nov 2010

@katulkaaaaaa tu som, tu som 😉 pozriem na tu kozmetiku a ak nieco, tak napisem...

vladka84
6. nov 2010

@jankasramka este raz gratulujem, suhlasim, s libou, ze si rozhodne krajsia ako kolega 😉

vladka84
6. nov 2010

inak, ja som tiez rozmyslala nad tym mojkatkom, ale ked mala zatial nevie zaspat, ked ma rucky volne, tak nam asi nepomoze, ci? 😕

akika722
6. nov 2010

@jankasramka ahojte
jééééééééééj GRATULUJEEEEEEM 😀 😀 😀
@kvietok121 moja tak to neber,tvoj bude rychlejši v niečom inom..neporovnavaj,každe dieťa je ine 😉 ako píše Katka ja moji su iny...pravy opak 😀
@katulkaaaaaa no moja už mam v sebe LITER vody 😀 😀 😀 😀
@liba78 aj my sme mali včera navštevu,bola kamoška zo synom a tiež sme otvorili šampus 😀 😀 😀
pokus??? 😒 no....už sa snažim viac krotiť 😔
@bonix od 9tej večera???do 8 rana????? 😲 😲 😲

bonix
6. nov 2010

@akika722 Do desiatej rána 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
6. nov 2010

@katulkaaaaaa preštudujem moja 😉 su v tej kozmetike parabeny???som myslela že mamke by som niečo len ma alergiu na parabeny,svokra robi s avonom 😒 a všeeeeetko čo sme jej doposial kupili založila do špajzky 😠
@evanns ja som tu hviezdičku našla v bazari za 10 eur,čakam odpoved 😀 😀 😀 kolotoč ma na haku 😒

akika722
6. nov 2010

@bonix 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

bonix
6. nov 2010

@akika722 Aj keď mala ušká chytené a dali nám paralenové čipky tiež takto dlho búvala 😀 😀

akika722
6. nov 2010

@bonix xi liek na nespavosť...ok baby tak večer,mm sa ide hrať-autička 😖 😠

bonix
6. nov 2010

@akika722 tak príjemnú zábavu 😀 😀 😀

akika722
6. nov 2010

@bonix ok..som tu..mm ma pauzu-obeduje 😀 😀 😀 😀
ale tu je akosi prazdno ☹

akika722
6. nov 2010

toto ste čitali????????
dadika1114 V Prešove Kauflande skoro ukradli 4 ročne dievčatko, mamička si všimla,ze ho nemá pri sebe a šla ho hľadať, kedže odbehlo len kým vážila zeleninu.Šla za SBS-karom, tak zavreli Kaufland. Dievčatko našli na záchode ostrihané, prezlečené v iných šatách
Dnes o 12:39 • 10 komentárov • Páči sa mi to

😲 😲 😲 😲 😲 by som ošalela keby sa mi stalo niečo podobne

bonix
6. nov 2010

@akika722 Tu som len idem akurát kŕmiť tak mi tu bude chviľu trvať kým odpíšem 😀

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@akika722 moja tuto historku rozposielaju uz par rokov,raz naisu ikea,potom kaufland...tak nevim ci to neni zase ten meil co sa preposiela...ale ak sa to vaznestalo slak by ma trafil....co sa tyka kozmetiky je hypoalergenna,neparfemovana,netestuje sa na zvieratach...kludne napis ked ta nieco oslovi do ip,popripade napis co konkretne by sa ti hodilo a ja ti o tom napisem viac oki? 😵
@evanns jasne keby niec napis 🙂
od rana upratujem varim...babka isla maleho vozit ja moze pokracovat s poriadkom,navecer ma prist navsteva
😉

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@memory97 co pekne si si kupila? 🙂 ja ju pouzivam tri roky a som maximalne spokojna 🙂

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@bonix waaauuu tak toto by som raz chcela zazit aby som sa pri malom babetku takto vyspala 😀 😀 😀

jankasramka
6. nov 2010

@katulkaaaaaa @kvietok121 @evanns @memory97 @vladka84 @akika722 @liba78
dakujem dakujem, ceremonia bola ovela smejdovejsia ako na slovensku ale budis. no a mateo ani neplakal ale zima bola riadna som sa onho bala aby neprechladol ale tak uz je asi zvyknuty z domu- vnutri mame tiez peknu zimu a zvlada to zatial
inak pozeram na pocasie ze bratislava 19, leon 0 stupnov.....
chcel ma niekto navstivit? 😝 😀

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 ti kokos aku zimu tam mas?u nas je dobreee

akika722
6. nov 2010

@katulkaaaaaa 😀 ja som to ešte nepočula 😀
ak večer popozeram a behom tyždna dam vedieť 😉
paaaa ideme vonku maaame super počasie 😀

jankasramka
6. nov 2010

@katulkaaaaaa asi tak, jasne poobede bude teplo ale teraz je zima ani sa mi nechce ist nakrmit zajace 😀 hnusna som 😝

inak kukam ze tu riesite to natahovanie za hrackami ale ved to mate skoro, vsade sa pise ze od tretieho mesiaca a vy mate len maloktora treti mesiac dovrseni takze neponahlajte sa ved, vsetko ma svoj cas 😉
mateo zacal chytat od 3 mesiace a 1 tyzden a teraz uz vsetko co chyti pcha do pusy 😀
kvietok-a matejko ma este cas jasneze neni oneskoreny ci ako si to napisala🙂

jankasramka
6. nov 2010

@evanns my sme naposledy kupili etapu 3. ale ono sa to lisi od znacky, nerobia ich nejak rovnake,ina znacka by bola mozno dobra este dvojka, ktovie...

21
6. nov 2010

@memory97 , aj ja som to vzdala, aj v noci spava pri mne, prespi pekne. 😉

21
6. nov 2010

Dievcata, ta nasa dievka si chce stale sadnut. Mam ju opretu chrbtom k sebe v polosede a ona sa potiahne dopredu a sedi vzpriamene... Normalne ju musim tahat spat...stale by bola stredobodom a stale vsetko sleduje a dnes uz zacala rozpravat aj spoluhlasky... 😀 Vsetky pozdravujem!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre