♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
11. nov 2010

dobre ranko baby...dufam ze noc bola kludna 😉

@mirmaj tak prva hodina kurzu masazi perfektna...malej s pacilo...vieme uz masirovat nozky a brusko...dnes pokracujeme 😝

majka35
11. nov 2010

dobnré ránko prajem ... ráno som užila antibiotikum, som sa tu hodinu zvýjala od kŕčov ... bože to bola bolesť, som tu plakala mužovi, že mi trhá celý žalúdok a chuderka barborka začala fňukať, že mamka, ja nechcem, aby si mala potrhané bruško, chcem aby si ho mala také ako ja a ukazovala mi svoje ... no ale bolesť to bola strašná, som vypila harmančekový čaj, už je lepšie
@evanns kedy dáme kávičku? teraz aj tak nemôžem, lekárka mi predpísala ATB mám zápal horných dýchacích ciest

evanns
11. nov 2010

@majka35 joj moja...sa vyliec rychlo, drzim palce...dame ked budes zdrava!!!

majka35
11. nov 2010

@evanns ďakujem, ja len dúfam, že to neprejde na Terezku 😒

alure
11. nov 2010

Ahoj maminy
včera večer som sa konečne dostala na net a keď sompísala zlyhalo mi pripojenie 😢 takže už ani neviem čo som chcela ale tuším @jankasramka spomínala že Mateo je posledné dni akokeby vymenený ...tak s tým bojujeme aj my,malý sa z ničoho nič rozvrieska a hlavne večer a vôbec netušíme čo to je,nijak ho nevieme utíšiť.Minule takto spustil pred kúpaním a akonáhle ho mm položil do vane Denis úsmev od ucha k uchu a maximálna spokojnosť...a potom boj pri obliekaní a kým som ho nenakojila vrieskal a potom zaspal asi aj od únavy.Niektoré noci máme vcelku ok je hore raz okolo 4tej a niektoré noci je hore dvakrát a netuším čím to je...

@danulienka35 ty to máš doma vcelku veselé 🙂 Najstaršia už preč z domu,ďaľšia u frajera no ešte že Chiara vám to doma všetko vynahradí 🙂
@akika722 môj mm nedávno nešťastne sledoval aký je Oli už veľký a zahlásil že keď bude mať Denis 8 ako Oli mohli by sme si poriešiť tretie baby ,no len mu nejak nedošlo že ja už budem na to "stará" 😲 😲 Apropo Kristínku sme chceli aj my už pri Oliverovi,potom teraz pri Denisovi ...no ale u nás je to asi tak dané aj brácho má 3 synov takže dievčatá nám prídu asi v ďaľšej generácii 😀 😀
@evanns to je super s tým kurzom masáži...ja sa chystám na kurz plávania s bábätkami...tiež sa veľmi tešíme.
@kvietok121 zapísaných je kopec strán odkedy som tu nebola.Ako sa máš? Ešte sa trápite alebo si už s prsiami ok???

Včera sme objednali Denisovi toto lehátko http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ak máte niekto skúsenosti poteším sa vašim názorom.

bonix
11. nov 2010

@akika722 Babku,dedka, ocinove sestry s rodinami 🙂)))

mirmaj
11. nov 2010

dobre ranko,
@alure my mame take lehatko len staršie, tak su tam ine hračky povešane ale ja ti radšej skusenosti nejdem písať, lebo nam sa v ňom vôbec nepáči 😖
@evanns tak som rada že sa to aj vam pačilo ked som vam to odporučila ja 😀

mirmaj
11. nov 2010

@akika722 tie naše deti su tu asi všetky prepojené 😀 aj my sme papavali len raz v noci, to už ale davno nie je pravda a teraz v noci sa budila ešte aj pomedzi papanie, katastrofa vážne, to že vstaveme o 5-6 už ani neriešim a to som ju dala včera spať až o pol deviatej a ani to nepomohlo prvý krat papala už o pol noci takže kludne môžeme isť spať aj o pol ôsmej 😖

kvietok121
11. nov 2010

@barinkova to hej ale na hracky si nechce zvyknut ☹

mirmaj
11. nov 2010

@akika722 a tiež od včera večera nejako viac grckame tak teraz po papaní tiež vyskúšam dať gastrotus 😒

kvietok121
11. nov 2010

@jankasramka dakujeme milujem dupacky lebo v nich je ako babo, matejko je dlhy to mas pravdu len chuducky a maalu hlavicku

alure
11. nov 2010

@mirmaj
fúha tak dúfam že Dendulo sa poteší 😒 😒 ale on má rád aj svoju hraciu hrazdičku,tak snáď sa mu v tom bude páčiť. Avraj to aj jemne hojdá alebo jemne vibruje...a on také rád.
Skúšala si Tami večer nechať pred kúpaním spať,potom kúpať a nechať bdieť a dať spinkať trošku neskôr? U nás toto zaberá lebo keď nevystihnem tento čas a má ho nejak spletený (buď cestovaním alebo nejaký rušivý element) tak v noci zle spíme ☹

kvietok121
11. nov 2010

@akika722 to hej ale bolo to zlate tolko miminiek

kvietok121
11. nov 2010

inac dobre ranko
@alure matejko sa ma fajn a moje prsia furt nieco ale uz som si zvykla stale dookola obklady maste

bonix
11. nov 2010

@alure Dobré ránko...my máme lehátko od bright stars ale využívame ho stále...každé dieťa je však iné,moja malá od začiatku nemala rada keď ležala,okrem spánku 🙂 a celý čas čo je hore je v lehátku ,keď varím a nechce byť sama prenesiem si ju aj s nm do kuchyne a taaak 😀 ...ja som strašne rada,že ho máme 😀

liba78
11. nov 2010

Ahojte, dobré ránko. Idem vás dočítať 😉
@jankasramka tiež som netušila že sa dá video zablokovať pre určitú krajinu. Inak to musí byť des, šetriť na nejakú slávnosť.
@mirmaj no ten farárko sa volá Peter Klech, poznám ho už dávno, stretávam ho často. Mám ho aj ako priateľa na fb 😅 😅 A čo sa týka foto zo svadby 😠 nemala som vtedy čas na chodenie na skúšky. Nijaké. Šaty som si dala šiť cez salón na zákazku, lebo sa mi žiadne nepáčili. Potom mi ich museli 2x upravovať, lebo mi moc narástlo bruško. (bola som tehu) Vlasy mi mala robiť jedna baba, tá to odriekla 3 dni pred svadbou. Narýchlo som našla druhú, išla tam v piatok. Chcela som trošku oživiť farbu vlasov a ona mi namiešala ryšavú 😠 😠 potom povedala, že zarovná vlasy a odstrihla mi tak 10-15 cm. Potom sa mi už nedal urobiť účes, aký som chcela. A ešte prišla v sobotu neskoro, takže mi načesala takú hrôzu na hlave a mne už muzikanti hrali pred domom, tak som nemala šancu dávať to prerobiť. Bol to pre mňa des, tak náš svadobný album je v úložáku v posteli a nikdy ho nevyťahujem. ☹

alure
11. nov 2010

@bonix
no tak to je super.Náš malý keď varím tiež nerád ostane sám v obývačke na gauči ( s výnimkou toho keď spí) tak si ho zvyknem vo vajíčku položiť na stôl a tam so mnou gagoce a pozerá sa na mňa čo robím.
Akurát som pozerala do tabuľky o vás údaje tam nemám,pošleš mi do IP ..tabuľku nájdeš u mňa vo fotoblogu.
@kvietok121
a ten kapustný list ešte dávaš? Hlavne že je Matejko spokojnučký 🙂

katulkaaaaaa
11. nov 2010

🙂 dobre ranko vy ste toho zase popisali.... @jankasramka bola mi dopriata az jedna noc ☹ dneska sme papali zase kazde tri hodiny,sople a kasel uz je hrozny...ten tvoj mateo ja by som ho ,,zozrala" strasny sympatak 😀taký čávo 😝
@liba78 poslala som ti ip
@kvietok121 maly je tusim cely mm 🙂 zlatucky ako sa smeje
@akika722 mi tiez mame poradnu len raz za mesiac,teraz az 1.12 ☹
@alure mi mame to iste lehatko maly je v nom velmi spokojny,ja som ho tam davala od prveho tyzdna 🙂 ale predavala mi ho kamoska co ho kupila ked jej dcerka mala dva mesiace a nechcela tam byt ani za nic,snad to nebude vas pripad-tu je nase foto ako rastieme v lehatku

alure
11. nov 2010

@liba78
dobré ráno ,tak tvoja svadba mi trošku pripomína tú moju 😉 😉

alure
11. nov 2010

@katulkaaaaaa
ahoj je také že bude vhodné do troch rokov ako tam píšu? A čo to hojdanie a vibrovanie funguje to? Dnes má prísť ale do Rožňavy,lebo to bude darček od svokrovcov,objednávala som ho na ich adresu...

alure
11. nov 2010

@katulkaaaaaa
ahoj je také že bude vhodné do troch rokov ako tam píšu? A čo to hojdanie a vibrovanie funguje to? Dnes má prísť ale do Rožňavy,lebo to bude darček od svokrovcov,objednávala som ho na ich adresu...

alure
11. nov 2010

@katulkaaaaaa
Simonko je v ňom aký schúlený krásnučké kukadlo 🙂

kvietok121
11. nov 2010

@katulkaaaaaa ano je to manzel cely este ze som ho porodila, lebo nic zo mna nema len Rh faktor - 😀

bonix
11. nov 2010

@alure už som poslala 🙂

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 ja som na tom potobne,moja má ešte aj krv jeho 🙂

kvietok121
11. nov 2010

@alure teraz nie lebo akurat zapal nemam aj ked citim v prsiach este tvrde ... ☹ tak len masirujem

kvietok121
11. nov 2010

@bonix my mame obidvaja 0 len ja mam Rh - on chrustik ma 0 -

katulkaaaaaa
11. nov 2010

@alure je to do 18kg,vibrovanie je super maly mi pritom casto zaspi,hovoria ze je to podobne ako mal u mna v brusku,preto to deti maju tak rady 🙂 ja ho tam davam vzdy ked varim alebo zehlim,len ho pohupem nohou zavesim hracky a je klud 🙂
@kvietok121 😀 😀 😀 si ma pobavila

alure
11. nov 2010

@kvietok121 dúfam že ťa to skoro prejde ale hlavne že je mliečkopre Matejka 😉
@bonix idem aktualizovať 🙂

kvietok121
11. nov 2010

@alure ved to aj ja si tak vravim

alure
11. nov 2010

@kvietok121
aj moje deti sú obe po mm a tiež majú jeho krvnú skupinu 0 Rh +

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre